Skoči na vsebino

Born to be wild


batzajla

Priporočene objave

PETEK 30. APRIL / SOBOTA 1. MAJ (NEDELJA 2. MAJ After-Party!)

jezero Farovec / SLOVENSKA BISTRICA / Slovenija ...pravgotovo najbolj nora zabava 2004!!

ROCK HAMER STAGE (Rock/Punk/Metal/Industrial)

LAIBACH - LOST DREAMS/Ger - BLOODFEAST/Aut - PUNGENT STENCH/Aut - CADAVEROUS CONDITION/Aut - KUD IDIOTI/Cro - ZMELKOOW - PRIDIGARJI - ANALENA/Cro - WET BED - VOODOO - THE UNLISTED - RATTLESNAKE - SUPERNOVA - GRANNA - LEAF-FAT - LOW VALUE - WICKED CREW - ESCAPE - SUN SCREAM - NEMO - PUPPETZ - ORLOVSKA BANDA - SKALP - WASSERDICHT - KS!HT - WRONG - NOISE ORDER - LUNAPARK - E.S.F. - KAOZ - BACKSTAGE + SURPRISE guests!

PARTYZAN PARTY-TOWER (elektronska glasba)

DJ TIMO MASS/Ger - DJ MISS SARAH FOOTE/Uk - DJ BRIAN CHEETMAN/Ministry Of Sound/Uk - DJ K PHAROH/Usa - DJ PAUL HAZENDONK/NL - DJ OM - DJ SAM.O.SIM - DJ D*SUN - DJ APOLLO - DJ ALEN - DJ BLAŽ - DJ REAKY + more! Special MC guests, hot go-go dancers, special guest SALOME with erotic go-go dance & striptease!

HI HOPE SMOKE STAGE (Hip-Hop/Reggae/Dub/D'n'B)

ALI EN - SITI HLAPCI - GREEN TENDENCIES Live Act - RED FIVE POINT STAR - RADIKAL DUB KOLEKTIV - MOVEKNOWLEDGEMENT - PROJECT REPLICAS - DJ TSUNAMI - DJ SPLINTER + Drum'n'Bass DJ's + TADIMAN congos & more, more & more!

SPEKTAKULARNO:

organizator napoveduje najkvalitetnejšo postavitev ozvoèenja in vizualnih efektov / postavljen najveèji video-wall (10x8m!)

OBFESTIVALSKO DOGAJANJE:

- KAMPING

- music market (šotor >> že prijavljenih 11 glasbenih razstavljalcev!)

- bikers party (kamp area - motoristièni spektakli!)

- kres sredi ribnika (na splavu!)

- ognjemet

- striptease shows

- bruhalci in požiralci ognja / žonglerji z baklami

- trebušne plesalke

- ter mnogo, mnogo veè...

Festival bo zavarovan proti dežju (veliko pokritih površin s šotori!), tako, da poteka v vsakem vremenu!!

Çena vstopnice (2 dni + kamping!) je 3500,00 sit (v predprodaji!)

a je kdo že kj slišal o tem,zna bit dost žurka,pa sploh ni drago! :yea2:

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, še eden izmed mnogih moto zborov po istem kopitu, pijača, striptiz, skupinska vožnja, bla, bla...nepozabni užitki norenja...hedonisti vseh dežel, združite se...pa na kopalke ne pozabite... :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen motozbor neki? Kje si pa še videl tolk kvalitetnih bendov hkrati na zboru.

Men se pa zdi tole kar vabljivo in če takrat ne bo drugih planov... zakaj pa ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen motozbor neki? Kje si pa še videl tolk kvalitetnih bendov hkrati na zboru.

Men se pa zdi tole kar vabljivo in če takrat ne bo drugih planov... zakaj pa ne!

... meni tudi ... :kva2:

Pervy a maš ti kake prste tu zmes ??? ... :D

če bo res veljalo kar je napisano potem citiram Kekca in

... pridem ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to MK Tulipan spet organizira ? V vsakem primeru je jezero pri Farovcu zelo prijetno za obiskat. Pa kdor bo šel v "Evropo", lahko nazaj grede pride na after....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem to v osnovi nima veze z motoristi. Vsaj v organizacijskem smislu. Je moto srečanje bolj dodatek k vsemu dogajanju se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem to v osnovi nima veze z motoristi. Vsaj v organizacijskem smislu. Je moto srečanje bolj dodatek k vsemu dogajanju se mi zdi.

ni važno :D

drgač pa zdej izbiram med euroro in temle...to je cenejše :hmm: se bo treba še odločit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole pa zna bit zanimiv :naughty:

ti lepo moped naštimej pa gremo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy a maš ti kake prste tu zmes ??? ... :D

a lahko verjameš, da tokrat nimam nič zraven .) :P in da o zadevi vem le malo več kot vi.

ni pa nobena moto stvar to, čisti (komercialni - ni mišljeno slabo) festival, tudi organizatorji niso iz motorističnih vod.

bo verjetno dobra fešta ampak na žalost je za 1. maj ko bom (če bo vse po sreči :OK: - držimo pesti), daleč daleč stran :P :yea2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuuuuuaaaaa.... o tem sem pa že slišal, so se fantje pogovarjali - to bo garant nor žur! Ziher sem tam z bando! Kdo ve po čem je ta zadeva? :devil:

:OK: :OK: :kva2: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

torej da malo oživim temo, a kdo gre? meni nekaj načrti padajo v vodo tako da bom mogoče šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej da malo oživim temo, a kdo gre? meni nekaj načrti padajo v vodo tako da bom mogoče šel.

Skoraj sigurno v soboto, v petek 30. sem bolj dolgo na šihtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

torej danes najverjetneje grem pogledat to čudo, če bo kdo gor naj mi pošlje PM ali pa kar stopi do mene, nahajal se bom v bližini rock odra in šankov, zaradi vremenskih razmer pa bom oblečen v zelene US Army hlače in vojaške škornje pa kako staro majco :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bližini šankov, zaradi vremenskih razmer pa bom oblečen v zelene US Army hlače in vojaške škornje pa kako staro majco :P

hočeš rečt da boš "zraven gola" stal in "talepe žoge špilal"? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Pervy srce, upam, da te najdem, če ne bom preveč dolgo mogla bit na šihtu ... O:-) .... jutri pa sehurno nazdraviva ali ne ??? ... :yea2: ... Laibach ali Goran Bregovič - to je zdaj vprašanje ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!