Skoči na vsebino

Možno, da so ga policaji malo prebutali


trisha

Priporočene objave

Krvavega motorista vlekla po tleh

Ena od prič: "Ob takih policistih naj ne računajo več na sodelovanje občanov"

Vitomir Petrović

LJUBLJANA - V ponedeljek okoli 21.30 se je na Cesti 24. junija zgodila prometna nesreča. Sam dogodek ne bi bil posebno zanimiv, če se ne bi nesreča zgodila med policijskim zasledovanjem 27-letnika, ki je vozil neregistriran skuter, in to brez čelade. Bežigrajska policista sta mladeniča opazila v Šlandrovi ulici ter ga s prižgano modro lučjo in sireno poskušala ustaviti, vendar je mladenič pospešil na Pot k sejmišču in nato na Cesto 24. junija. Policista sta ga večkrat poskušala ustaviti in pri tem, po izjavah prič, pri visoki hitrosti vozila slabega pol metra stran od njega. Na koncu ceste pa je prišlo do trčenja, zaradi česar je motorist padel in se poškodoval. Policista sta se ustavila, motorista pobrala in ga odvlekla do zadnjega dela policijskega intervencijskega vozila.

Uradna, policijska različica dogodka, ki je v ponedeljek pretresel Črnuče, govori o sledenju ubežniku. Zadeva zveni kot le še ena izmed uspešno izvedenih policijskih akcij, vendar se zaplete ob dejstvu, da kar pet prič trdi, da sta policista mladeniča, potem ko sta ga zbila z marico, naučila še kozjih molitvic. Fanta naj bi najprej obrcala, nato po tleh zvlekla do zadnjega dela vozila in mu dala še nekaj udarcev. Vse to kljub temu, da je mladenič takoj po padcu potožil, da je poškodovan. Resnica se najverjetneje skriva nekje vmes. Obstaja videoposnetek dogajanja, ki ga je posnela varnostna kamera podjetja Mantis, na katerega parkirišču se je zadeva dogajala, vendar na njem ni mogoče razločno videti, kaj se dogaja. Ulična svetilka sveti le na trenutke. Videti je policijsko intervencijsko vozilo, ki pridrvi, sunkovito zavre, na njegovi drugi strani, ki je kamera ne pokriva, je videti luč skuterja, ki pade. Policist voznik na posnetku skoči iz vozila in steče na drugo stran. Časovni zapis posnetka pokaže, da so bili policista in osumljeni za vozilom dobro minuto, preden sta ga privlekla do zadnjih vrat. Takrat se je okoli njih že počasi začela zbirati množica prič, pripeljal pa je tudi rešilni avtomobil. Po besedah prič, ki so se opogumile, čeprav imajo že tako precej težav z bežigrajskimi policisti, naj bi policista polomljenega mladeniča najprej nahrulila in svoje besede podkrepila z nekaj brcami, nato pa zvlekla do zadnjega dela marice. "Ko sta ga tepla, se je drl, kot da ga iz kože dajejo. Zato so tudi drugi iz okolice prišli pogledat, kaj se dogaja. Dobro je bilo videti, da je polomljen, saj je bil ...

Več v tiskanem Dnevniku, celotni članek jutri.

tole je del članka iz Dnevnika

ALI JE ZARADI PREKRŠKA RES POTREBNO TAKŠNO OGROŽANJE VOZNIKA IN NJEGOVEGA ZDRAVJA. KAJ ČE BI POLICISTA PRI TRČENJU Z VOZNIKOM SKUTERJA POVZROČILA NJEGOVO SMRT??????

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobeg in neustavljanje na znak policije bi moral bi najstrožje kaznovan.

"Le kam bi prišli če bi pri vsakem radarju bežali in policaji razmišljali saj ga ni vredno lovit za 30 km prehitro vožnjo. Potem se ne bi nihče ustavil."

Če je bežal je že zadosten razlog da ga malo izprašijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, če bi neregistrirani skuterist povzročil smrt mene ali mene bližnjega.

Mali je mislil, da kakšen frajer je, da se vozi naokoli neregistriran.

Sedaj malo ni več frajer.

Imamo v tovarni starega mojstra, ki je vsake toliko kakšnega grešnika potegnil v teman kot in mu ročno povedal, da naj ga na delu ne lomi. Vsi pogovori in prepričevanja prej niso pomagala, ročni pogovor pa je imel takojšnje in trajne učinke.

Nimam nič proti, dokler ne tepejo mene.

Poglej malo v rubrike o ukradenih motociklih in skuterjih. Če bi mali prišel v roke motosvetovcem, bi še danes pobiral svoja čreva po tistem parkirišču s kamero.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj komentar:

1. članek je napisan na način "policaji so spet največje pizde"

2. nikjer ne piše zakaj sta ga lovila; sploh pa pred policaji nimaš kaj bežat, če pa že bežiš, lahko posledice pripišeš na svoj račun;

3. ALI JE ZARADI PREKRŠKA RES POTREBNO TAKŠNO OGROŽANJE VOZNIKA Katerega prekrška? Verjetno ga niso lovili samo zato, ker ni imel čelade. Kaj pa če:

- je bil skuter ukraden

- je bil na skuterju ropar ali trobičar, diler...

4. Jaz pravim končno, tega bi moralo biti več, ker drugače bodo te "skuteristi" res mislil, da jim nobeden nič ne more. Naj vidijo, da si čisto vsega ne morejo privoščit. Enkrat je treba narediti konec s to scooter maifjo.

5. "Ob takih policistih naj ne računajo več na sodelovanje občanov" eee, jaz se javim za sodelovanje.

Popravljeno . Popravil Brrrm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če obrneš malo drugače:

A je zaradi prekrška res vredno bežati (zaradi par tisočakov kazni) in tvegati svoje zdravje (življenje) in seveda ostalih v prometu?

A ne zveni čisto drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bomo prišli, da je čist normalno, da ti policaj eno okol ušes pripelje. Jest mu nisem kriva, da ga noben ne mara, da ga vsak, ki ga lohk zajebava---sam si je izbral tako službo in naj jo temu primerno opravlja ali pa naj doma sestavlja igrače al karkoli že.

Absolutno se ne strinjam s policijsko brutalnostjo sploh pa ne s skupinskim pretepom ene osebe, ker jajc pretepat enakomočnega nimajo in pol vstrahujejo take, ki jih lohk. Tudi tega mulota na skuterju ne zagovarjam se mi pa zdi, da so vsi udeleženi (policaja in skuterist) na isti frekvenci-- prepotentni bizgeci.

Policaj je varuh reda in mira in kot tak mora bit SAM za vzgled in prav je, da so skoz pod drobnogledom in da se jim skoz perutke striže, ker drugače nam bojo zrastli čez glavo.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo, zelo malo je primerov, da so policaji dali nekomu eno okoli ušes brez razloga iz lepega miru.

Če bi se na znak ustavil, bi lepo dobil samo položnico in opozorilo da si natakne čelado, brez nobenih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina !

Ne morem, da se ne bi oglasil.

To, da so ga malo "obrcali", je dvoumno. Če je bil ukraden skuter, nič hudega. Jaz bi ga tako, da se pobral nebi, še stokati ne bi mogel.

veš, jaz pri mojih 41 letih NIKOLI nisem imel takih težav s polcaji, kot tale poba. Smo se tudi mi garbali v raznih šišenskih in viških bandah svoj čas nazaj, samo vedel pa si, če boš kradel, te bodo polcali fejst nažgal. Še na Rožnik in za Savo so jih včasih peljal (malo naokoli), da bolje kiglo spoznajo. Ti povem, nekateim nikoli ni več padlo na pamet, da bi kradli, ali pa da se nebi ustavli pred policajem, če to zahteva.

To, kot praviš, da bi kar vsak policaj ko te ustavi za ušesa eno primazal, pa ne verjamem. NI POTREBNO POSPLOŠEVATI.

LP matic

P.S.

Joj, kaj bi dal, da bi zvedel, če je bil moped ukraden, še jaz bi mu eno primazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bomo prišli, da je čist normalno, da ti policaj eno okol ušes pripelje. Jest mu nisem kriva, da ga noben ne mara, da ga vsak, ki ga lohk zajebava---sam si je izbral tako službo in naj jo temu primerno opravlja ali pa naj doma sestavlja igrače al karkoli že.

Absolutno se ne strinjam s policijsko brutalnostjo sploh pa ne s skupinskim pretepom ene osebe, ker jajc pretepat enakomočnega nimajo in pol vstrahujejo take, ki jih lohk. Tudi tega mulota na skuterju ne zagovarjam se mi pa zdi, da so vsi udeleženi (policaja in skuterist) na isti frekvenci-- prepotentni bizgeci.

Policaj je varuh reda in mira in kot tak mora bit SAM za vzgled in prav je, da so skoz pod drobnogledom in da se jim skoz perutke striže, ker drugače nam bojo zrastli čez glavo.

Dej še mal okol obrn svoj EXPOZE........pa pomisli,kako ti bodo KRIMINALCI ČEZ GLAVO zrasl!!!!!!!!

Včas si jo po hitrem postopku dobu s pendrekom po rit,pa po podplatih,če si kej dost sikal......pa je bil mir!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledaš kaj tv in koliko je pritožb ne bi rekla, da jih je malo. Skupno vsem zgodbam je pa to, da so bili policaji v večini. Če mi že izroči položnico imam pravico negodovat, ugovarjat in če ga užalim, naj mi napiše še eno za žalitev---TEPST me pa NIKAKOR NE SME.

klimbra a prometni prekrškarji so kriminalci? Pravih kriminalcev se ne upajo tepst in ta svoj gnev potem sproščajo nad šibkimi.

POLICAJ TE NE SME UDARIT---Naj vam bo to jasno.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledaš kaj tv in koliko je pritožb ne bi rekla, da jih je malo. Skupno vsem zgodbam je pa to, da so bili policaji v večini. Če mi že izroči položnico imam pravico negodovat, ugovarjat in če ga užalim, naj mi napiše še eno za žalitev---TEPST me pa NIKAKOR NE SME.

klimbra a prometni prekrškarji so kriminalci? Pravih kriminalcev se ne upajo tepst in ta svoj gnev potem sproščajo nad šibkimi.

POLICAJ TE NE SME UDARIT---Naj vam bo to jasno.

A, če bi recimo tisti poba, na skuterju, ki je bežal, recimo zbil mojega otroka, kaj misliš, kaj bi naredil, če bi bil zraven, ko bi prišli policaji do njega.

Zbil bi mu še tiste zobe, ki so mu ostali, pa še kakšno rebro bi mu zlomil, no mogoče bi se potem začel pogovarjati z policaji. To, da bi ga tožil je prepozno.

Ko mrak pade na oči ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj komentar:

1. članek je napisan na način "policaji so spet največje pizde"

2. nikjer ne piše zakaj sta ga lovila; sploh pa pred policaji nimaš kaj bežat, če pa že bežiš, lahko posledice pripišeš na svoj račun;

3. ALI JE ZARADI PREKRŠKA RES POTREBNO TAKŠNO OGROŽANJE VOZNIKA Katerega prekrška? Verjetno ga niso lovili samo zato, ker ni imel čelade. Kaj pa če:

- je bil skuter ukraden

- je bil na skuterju ropar ali trobičar, diler...

4. Jaz pravim končno, tega bi moralo biti več, ker drugače bodo te "skuteristi" res mislil, da jim nobeden nič ne more. Naj vidijo, da si čisto vsega ne morejo privoščit. Enkrat je treba narediti konec s to scooter maifjo.

5. "Ob takih policistih naj ne računajo več na sodelovanje občanov" eee, jaz se javim za sodelovanje.

SCOOTER MAFIJO??????a nisi tudi ti eden izmed njih kakor nam je znano si!!!!! :hmm:

Popravljeno . Popravil directory
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi že izroči položnico imam pravico negodovat, ugovarjat in če ga užalim, naj mi napiše še eno za žalitev

Od kje si ti jemlješ pravico, da ga žališ? (kogarkoli)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi ga zbil policaj med svojim pregonom?

Čakam na bus in pripelje policaj in ker je rdeča vžge sireno in v križišče (notri sedijo trije polcaji in un zadaj se reži.) Zapre pot stari mami na kolesu, ki prečka cesto pri svoji zeleni luči. Mamca odreagira in osto zavije in se pred polcaji zvrne. Policaj samo gleda, niti iz avta ne stopi ampak mal počaka mamca se pobira on pa mirno odpelje naprej. Na srečo ji ni blo nič, ampak kaj pa če---kdo bi ugotovil ali je bila res nujna vožnja ali zgolj preseravanje.

Hočem povedat to, da s tem ko odobravate taka dejana se ne čudite, da se bodo enkrat zgodila tudi vam in nihče vas ne bo jemal resno oz. eni bojo rekli: mah sej mal batin nobenmu ne škodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kaj pa vem, mesani obcutki, ce sta ga lovila zaradi voznje brez celade, se mi zdijo oboji malo butasti. Ce je pa tip kaj resnega zakrivil (ukraden moped, ....) je pa edino prav da jih je dobil.

Ampak kakor sem do sedaj slisal da se tatovom motorjev nic ne zgodi, se mi zdi bolj verjetno, da sta mela tipa slab dan in sta sla modela lovit zaradi voznje brez celade. :BUA:

Ce je pa model fasal zaradi cesa resnega pa - :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje si ti jemlješ pravico, da ga žališ? (kogarkoli)

Jest ne žalim---samo če te (imaginarno)verbalno užalim me NE SMEŠ UDART. Jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SCOOTER MAFIJO??????a nisi tudi ti eden izmed njih kakor nam je znano si!!!!! :hmm:

Jason s tem ni mislil voznikov sesalcev, pac pa tatove le-teh ... sej je logicno a ni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@lina: zaljeni ima pravico izbire nacina povrnitve ... (vsaj pri dvobojih je menda tako :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ne žalim---samo če te (imaginarno)verbalno užalim me NE SMEŠ UDART. Jasno?

Včasih beseda bolj boli kot klofuta. Drugač pa mislim da je tako, kot je napisal Brrrm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mislim,da jih je se premalo dobil--glede na to ,da se na znak policije ni ustavil sta imela policista ziher obcutek,da z njim pa nekaj ni dober..no kako sta ga pa zaustavila je mogoce mal prehuda,,,sicer pa ,ce malo pomislis kaj se ti lahko zgodi med pregonom,,da bi laho nekoga povozil ,,ce bi pa ga ni--vedno se sprasujemo kaj pa ,ce bi se to zgodil...no to ,da sta mal fizicno obracunavala z njim se pa stinjam---pa se premalo jih je dobil---vsaka zgodaba nkaj stane ..tako kot je njega,da pomoje nasljednic zihe ne bo ponovil zadeva--ali pac..nekateri so nepopravljivi...zakaj je sploh bezu..tud to se ne ve--zaradi celade ziher ne ali pa mogoce ukraden motor ali pa kaj drugega---vec al mn sem biv vedno proti policiji sedaj pa morem mal na njihovo stran potegent...policista bosta pa ziher kaznovana ,ce jima bo dokazana krivda--no ni pa vedno tako..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mene kdo prebuta, po vrhu pa se uradna oseba, zgled postenega drzavljana, ki izkorisca svojo moc za izzivljanje, ga tozim k zadnjo golazen, da se do konca lajfa ne vidi vec iz dolgov. recte kar hocte, skifa NIMATA PRAVICE SE FIZICNO ZNASAT NAD NJIM, DOKLER JU ON NE NAPADE!!! :angry: :angry: :angry: ce je naredu prekrsek naj placa po zakoniku!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj leti so pri nas IDIOTI policijski lovili DVA mulota na enem motorju.

Lovili so ju z dvemi avti.

Lovili so ju zaradi prekrška(bila sta brez čelade).

VSI SODELUJOČI IDIOTI SO VEDELI KJE STANUJETA OBA MULOTA!!!!!!!!

POSLEDICE:

DVA MRTVA MULOTA, KI SO JU POLICAJI ZBILI NA CESTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A MORDA KDO MISLI, DA JE ZA TO KDO ODGOVARJAL???????????

NIHČE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. 1: MOČNO upam, da bo kšn najbolj goreč zagovornik IDIOTOV padel v njihovo nemilost in na svoji koži občutil "strokovne prijeme"(op.p.štiri na enga s pendreki)

P.S. 2: Kaj IDIOTI pa niso pomislili na to, da bi Brrrm-ja lahko fentali???

P.S. 3: IDIOTI rajši lovijo TA HUDE PREKRŠKARJE, tiste, ki NIMAJO za registracijo, čelado...

P.S. 4: Da bi pa rajši lovili Kamenika, Lončariča,... in njim podobne, to pa ne!!!!!!!!!!!!!

P.S. 5: Ne zagovarjam bežanja pred "uradnimi osebami" , ŠE VELIIIIIIIIIIIIKO manj pa idiotsko početje policistov, ki te HEROJE lovijo, čeprav vedo, da bo ta heroj pospešil kolikor bo le mogoče in s tem riskiral vse. Če se pa IDIOTI nebi zagnali za tem herojem kot čreda zveri, bi se pa ta osebek normalno odpeljal naprej in NEBI NOBENEGA OGROŽAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdaj bi pa vse svetnike tu gor vprašal, ali ni bistvo vsega skupaj, da se (kolikortoliko) varno vozimo po cestah???

BTW: Imel sm že to "srečo" da sem bil (pre)blizu dogajanja, ko so IDIOTI nekoga lovili. Tip v avtu je dokaj normalno zvozil ovinek, IDIOTI pa so skoraj pometli s ceste mene in še dva pešadinca, ki sta bila takrat na pločniku(hvala bogu).

Če kdo nima na motorju čelade, nosi svojo in SAMO SVOJO glavo naprodaj.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni pomembno zakaj so ga ustavljali. Že bežanje in neustavljanje je dovolj hud prekršek da ga sprašijo.

Nihče, ki ni nič kriv, ne beži, ko ga hočejo ustavit policaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mene žališ, jaz tebe tepem.

Oba delava nekaj, kar se ne sme.

Kdo je manj kriv?

Greva na sodišče vsak s svojo odškodninsko tožbo----kdo bo več dobil---oz. kako boš ti dokazal kaj sem jest rekla, jaz bom prinesla fotografije mojega podplutega telesa in vsemogoče zlome in nalome....

Problem je v tem, da z rogatim se bosti je zelo težko in proti policiji je zellllll težko dokazat, da so ti storili fizično silo) (Kot je težko dokazat zdravniku, da je šlo za malomarnost?-Poznaš koga,ki je izgubil licenco?)

Verjetno si že slišal kdaj , da je moral nekdo podpisat, da se je sam zaletaval v radiator?????

Policaj je težka služba, ki rabi veliko živcev (in zato imajo tudi določene privilegije( dodatek na nočno, dodatek za delo z ljudmi, terenski deodatek, benififciran staž--ok. mogoče sem se kaj zmislila vendar UČIJO (na stroške davkoplačevalcev) te za tako delo in opravljat ga moraš po predpisih katere spoznaš v kadetski šoli (tudi jest moram vozit po omejitvah pa mogoče po nesreči spregledam znak 50 in padem na radar) , kako bi zgledala, da te udari uslužbenec v banki, ker neki kompliciraš in se ne strinjaš z obrestmno mero?)---če jih ne znaš kontrolirat postani vrtnar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!