Skoči na vsebino

problemi s klubskimi znaki


netopir1930

Priporočene objave

ali je že kdo od vas imel kje v tujini probleme z nošenjem klubskih znakov na telovniku?!

kakšne so vaše izkušnje s tem?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uzuni ne...pr nas pa.... :lol:

LP

Gugo B)

Bodi bolj natančen :hmm:

Ker ti je pa sral? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast teh problemov sicer nisem imel, so pa pravli fantje,

ki so si sami našili na hrbet bogokletno besedo: SLOVENIJA,

da imajo večkrat probleme na zborih po tej isti Sloveniji,

misim pa, da vsi vemo kdo so ti, ki so od Boga poslani, da

te probleme delajo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem slišal zgodbe o večjih Mc zborih v evropi, kjer imajo deljen prostor za Mc in Mk klube...kao na desni strani ceste so Mc pripadniki in tja lahko vstopiš samo če obrneš svoj našitek, da ga ni vidit(če imaš telovnik da ga nosiš narobe-če si mk) na levi strani ceste pa Mk klubi....ta specifičen zbor je potekal nekje na češkem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kein probljem nicht spljoh ... :)

kaj se pa ti oglasas, a si v kaksnem klubu? :o .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodi bolj natančen :hmm:

Ker ti je pa sral? :kva2:

eh...nima veze....bilo pa proslo....to je blo 10 let nazaj.....cajti tapravih satanou, pa Eisen Kreutzarjev....blo je pa nekje na koroskem....pa ce nebi bilo Bearsev bi padale batine .)

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne v klubu, v MD

In tej so lahko na obeh straneh ceste :lol:

ja MD = Moto Drinkers ... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh...nima veze....bilo pa proslo....to je blo 10 let nazaj

Uh, že 10 let, pa imaš še vedno strah u kosteh, da ne upaš nič detajlov povedat. Gdo j' biu, kwa'j hotu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, že 10 let, pa imaš še vedno strah u kosteh, da ne upaš nič detajlov povedat. Gdo j' biu, kwa'j hotu?

Ma ne....ne stekate....nevem kdo je biu....blo je prehitr...pa ce nebi Bearsi posredoval bi blo huj....blo je na Koroskem....no...jst sm meu kriz uzadi...sej vem da je blo zarad tega :D

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zakaj kje kako kdo o MC, MK itd. -> iskalnik, tema obstaja.

problemov se imel ne. predvsem ne v tujini.

show respect and respect will be shown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jst sm meu kriz uzadi...sej vem da je blo zarad tega :D

z narobnimi si se družil ... .) B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je že kdo od vas imel kje v tujini probleme z nošenjem klubskih znakov na telovniku?!

kakšne so vaše izkušnje s tem?!

Nisem čist ziher, ampak a niso neka (ne)pisana pravila glede klubskih oznak (oblika, velikost, vsebina ipd...?)-to mi je padl na pamet, da sem že nekje slišal, ko sem videl tvoj logo.

Sicer-kakšni problemi pa (natančneje)? npr-..."lejgaunga od unih.."....bambambam...aua..? al je kdo jamral glede samega našitka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW netopir, ce in zakaj si imel probleme predvsem v tujini si lahko mislim in najbrz ne bom veliko narobe "fsekal".

hint: BATS MC, M/C & AMA (!?!?) v istem color-ju ;) :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh mislim da ste malo zašli, če se motim, me pa prosim popravite.

Par let nazaj smo se eni trije Bearsi šli malo pelat po EU, :OK: do Magnycoursa na 24h dirko, Italija, Švica, Francija, Nemčija, Avstrija in domov.... Vse OK, EU ful za motoriste pa vse, povsod napisi "Welcome bikers" :OK: in podobno, prvi dan v Aosti iščemo prenočišče v penzionih in glej ga zlomka vse polno! :? Nikjer nobenega avta, motorja ampak sobe pa vse zasedene.... :hmm: No in pol da Tona lajbič z barvami dol in gre vprašat v naslednjega in glej ga zlomka zraven pade še garaža in zajtrk. :naughty: Fino! Na dirkališču ni blo frke smo šotorili. Tretja noč v Nemčiji v Schwartzwaldu ista pesem, ata nas iz okna prepričuje da on sploh nima več penzijona da je zaprl svoj ladn...... :hmm: Ista zgodba Tona skrije lajbič O:-) , pade garaža in zajtrk zraven..., pa enkrat na 24h Le'mana so se eni francozeki nekaj delali norca iz "Esloveni" pa so dobli "lejzi aj" :angry: pa jih je minila volja :naughty: (celi bus nas je bil, pa vsaki je neso dve gajbi pira la pa dva kanistra vina). Drugače me pa preseneča odnos v Avstriji kjer sem zaradi lajbiča bil vedno in povsod lepo in spoštljivo sprejet :notworthy: (verjetno stara slava Bearsov).

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js nikoli nisem imel problemov z klubskimi znaki, ne doma in ne v tujini...

kompleten NETOPIR znak je v skladu z vsemi pravili, ki v teh stvareh veljajo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej dobro veš... .)

se tudi vaš klub dobro drži teh pravil

drži pa, da so v Sloveniji nekako ta pravila postavljena na glavo (vsaka vas, svoj znak), kar pa v tujini ne velja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problemov nisem imel nikoli, sem pa zaradi pripadnosti klubu že imel razne ugodnosti kot so zastonj prenočišča in vodenje po tujih mestih z strani drugih klubov. pa jih nisem prej poznal, ko so me videli (znak) so prišli do mene in se prijazno ponudili za vodiče, prenočevalce in podobno. torej samo pozitivni odzivi (pa malo več rešpekta).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice,sem mislil nekaj povedati o "pravilih" danes ali pa pred 15 leti ,pa bom raje tiho. :naughty: :xx: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!