Skoči na vsebino

Kačje Ride Trebeljevo


curi

Priporočene objave

Najlepši so,če greš iz Litije proti Trebeljevemu ,3 km bolj po ravnem delu (segreješ gume),pol pa 4 km ovinkov,prvi je isti kot na znamenitem ovinku Kačjih Ride s tem ,da je še bolj nagnjen,asvalt odličen ,dovolj grob,lahko pa greš iz LJ-Zalog-Besnica, so isto ovinki ,je pa malo slabši asvalt,meni ,veliko boljši ovinki od Rakitne,ki so saj mene razočarali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Curi, dej probaj še kakšne slike zrihtat da še ostali malo pogledamo. Sej itak bom mogu it enkrat pogledat kako je kaj v tistem koncu!

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealno bi bilo ce bi se s Pecarja dol do Besnice naredili asfalt,pol pa bi se lohka sibalo:Sostro-Pecar-Besnica-Trebeljevo-Litija in obratno ali pa Zalog-Podgrad-Besnica-Pecar-Sostro !!!!!! :D :D :D :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čez besnico so res dobri ovinki...znam pa pot že na pamet ker žvim v Sostru in sm še pred časom,še na OŠ ko je blo več časa,dobesedno nonstop vozu na relacijo sostro-janče ker sm meu gor bivše sošolce in smo pol skos skupi tm čez une ovinke drajsal :D

Če pa ne marate tistga makadama na drugi strane Pečarja si pa umislte pot:Sostro-Sadinja vas-Podlipoglav-Javor-Besnica-...---mate skos luštne ovinke sam vam pa TOPLO polagam na srce da CELO pot čez besnico vozte z rezervo ker tm maš par kmetij pa nobena še ni slišala za zavezanga psa pa tud mačke se tm rade po cest sprehajajo tko da če voziš na 100%,brez rezerve vm bo hit zmankal tal pod gumami!

Drugač pa če koga zanima še kšna lušna furica tle okol sostra mu jo rad zaupam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem probala prejšnji teden; super ovinki :OK: , ravno pravšnji za mojga Husota! Pa še nov asfalt majo, kar je na slovenskih cestah prava redkost. So pa ovinki bolj zaprtega tipa;kratki, ampak jaz mam itak take najrajš! :P

V torek se je moja boljša polovica vozil tam, pa je rekel, da je blo ful peska in kamenja, tko, da raje malo bolj previdno!!!!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še uspel slikat,sem bil danes s kolesom ,pa je na vsakem levem ovinku razlito olje :BUA: ,sranje treba paziti,evo dve sliki od zime,ni lih najboljš pa vseno

post-6-1091823436.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ben ja no, ne zgleda tko švoh .) sam če polivajo z oljem in take pol ni lih zanimivo <_< sej zdej bo dž, tko d bo spralo dol vs "drek"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a na Jezersko se nobeden vec ne zapelje???

Jezersko je že fajn, ampak samo od vasi Jezersko do meje, pa seveda potem na avstrijski strani kakšne 4 km... Če bi pa dali nov asfalt po dolini Kokre, bi bilo pa res super! :yea2:

Mimogrede: olje po ovinkih na besniški strani je še vedno tam.. ampak se ga da obiti... preverjeno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!