Skoči na vsebino

Vraževerje


Lowrenc

Priporočene objave

Vse pogosteje opažam in se mi dozdeva, da smo motoristi ena najbolj vraževernih skupin na tem planetu. Napišite, kaj imate Vi na motorju, okrog vratu ali v žepu ˝za srečo˝. Predvsem dirkači preden sedejo na motor opravljajo posebne ˝rituale˝...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam na prednjem steklu za srečo pripopano plišasto

maskoto OI v Atenah, ki jo mi je poslala kolegica-grkinja. :wub: (huuuda prasička)

V prvi pomoči imam pa spravljeno tudi podobico-anglčka O:-) ,

ki sta mi jo pred 3(ko sem naredil izpit za motor) leti dala ata in mama

za rojstn dan, na kateri mi želita srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vraževerna in na motorju ali kjerkoli nimam nič za srečo,mava pa na fantovem motorju podobco iz samostana nad novo gorico,pa še to je dal gor prejšni lastnik pa kar nekako nisva tela dol dat,in očitno je pomagalo,da sem še na tem planetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa ritualov tiče, imam kar dva:

1. dolivanje olja :lol1: (to je pred prvo vožnjo dneva)

2. pritiskanje gumba 'START'. :yea2: (pred čisto vsako vožnjo)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tud mela obesek na ključih pa je bil kovinski in mi ga je 1x ven spipalo med vožnjo :blink: pa sem skoraj zregulila - nikoli več si ne dam takega obeska na ključe <_<

Popravljeno . Popravil YZFR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva srebrna prstana na desnem palecu vsakič ko grem na motor..zakaj? :? Imiđ itak,.. :afro1: pa pri močnem navijanju gasa me spomnita, da pa mogoče mal pretiravam..

LP,T :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj ko vem, da grem na ,,furo,, vstanem in se obrnem proti soncu......očistim svojo avro,....prižgem kadilo.....in s oljčno vejico ,,požegnam,, obleke, ki jih mislim oblečt. Ko zmeditiram sončno molitev, grem na vrt in zruvam korenje...ter ga neopranega pojem skupaj z zelenjem...ob tem mislim le na to, da ,,bilo bi super,,da bi bila živa in zdrava, da ga bom lahko prebavla...torej naj se mi nič ne zgodi. No potem je na vrsti motor.....namažem ga z gnujevim lojem, ki odganja zle sile in na balanco obesim mrtvo črno mačko, ki sem jo iskala celo dopoldne po cestah. Okoli vratu obesim dva zarjavela žeblja in konjsko kopito, namazano s česnom....V čelado zataknem šop morske trave in levo kleščo od 4 letne rakovice(v upanju da bom prišla še kdaj še kdaj na morje...če grem v hribe pa gamsovo rogovje).

V bistvu se mi zdi, da sploh nisem pretirano vraževerna, :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obesek na ključu za vžig more biti vedno obrnjen z 'sprednjo stranjo' proti meni!Tako tudi vžigam motor in če se mi zalomi ustavim in ga obrnem, ko pa se obesek obrne pa vem da pretiravam-ponavadi popravim in pičim dalje!!! :D :P O:-)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...svoje cajte nism šu na furo dokler ni pršu poštar...in če je bil cajtng v kaslcu...sm po domače prekolnil , ker sm mogu pol ure iskat ključ od tega kaslca...potem ritualno odšel s cajtgom na sekret in čital....vožnja je bila zmeri pol super...če poštarja ni blo je bla vožnja eno čisto sranje... :wacko: ....pole čez cajt je naneslo da če ni poštarja - ni furce - ker sm vedu da bo sranje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne mi rečt, da kdo voz svojo mamo na motorju - za srečo :kva2:

..boljš blo sliko tašče kje prpopane...ker hujša nesreča kokr to da te gleda non-stop se ti ne more zgodit :lol1: ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

množica že omenjenih ritualov:

- na hitro preverim če je vse ok z mopedom

- počasi in skrbno si nadenem zaščitno opremo

za srečo, možgane, jajca (by Pepesan) in obvladovanje zapestja mi je pa hčerkica motor polepila

z malimi smejkoti in srčki v različnih barvah, kar me vedno spomni pred, med in po vožnji, da čaka doma ... da se njen "papi" vrne k njej živ&zdrav

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj ritual pred vožnjo pa zgleda tkole: zasedlam, vžgem motor, si nadanem rokavice, prižgem luči, preverim da so vklopljene DOLGE luči in gasa :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vedno pogledal če luči delajo..sam pizda ja, enkrat sem mal prehitru hotu kr s sedeža pogledat pa sem spustu sklopko in je mene in mofo skipalo..za crknt :lol1:

Zdej nič ritualov...sam vžgem in gasa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!