Skoči na vsebino

Hyosung GT 650R & 650S


ICE_MAN

Priporočene objave

Kaj pravite na ta dva nova motocikla. No pa v bistvu nista tako nova saj sta identicno ista Cometu 650 samo da imata maske. GT650R ima popoven oklep GT650S pa delni.

Kaj menite o obliki teh dveh motorjev, saj smo tehniko ze obdelali pri modelu Comet. Ice pa prosim te ce potem das tud 1 link na Comet 650. Thnks

OK se neki slikc .) .) .)

To je GT650R

post-1941-1097478894.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj

Mene spominja na mojega sv650s,sj ne smem suzukija žalt, ampak je pa lep res lep. Tko da fantje in punce cena je ugodna, mašina pakr sprobana.

Sam mal mojega mišlenja.

lp Primož

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prednja luc je za moj okus grda. :blink: so pa uporabl isto foro k suzuki pr GS 500S - na nakeda nataknal popoln oklep. .) na ducatija me pa niti malo ne spominja. no, mogoce po barvi, pa se to.. ..eh.. ...bomo vidl kaka bo cena, me prav zanima al bota tud ta dva GTja po tako razumni ceni kot Comet.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se koga GT650R spominja mal na kao Ducati 999?

ma itak da spominja ne samo na dučeta ampak na par motorjev...sam to je pri vseh motorjih...vsak sliči na koga...ta mi je pa kr všeč...sicer bomo vidli kako bo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prednja luc je za moj okus grda. :blink:

Stvar okusa - meni vertikalna razporeditev luči že v osnovi nikakor ne sede. Je pa to nekako trend. :(

so pa uporabl isto foro k suzuki pr GS 500S - na nakeda nataknal popoln oklep. .)

Kar je pravzaprav edini način, da dobiš moped z oklepi. In ker so ob tem zamenjali še luč, instrumentno ploščo in krmilo, so naredil vse, kar je treba...

na ducatija me pa niti malo ne spominja. no, mogoce po barvi, pa se to.. ..eh..

Prvič, ko sem videl to masko, se mi je zdelo, da sem to že nekje videl... Seveda ni enak, a vendar me zelo spominja na nekatere Ducati-je (999s, 749s, 999).

...bomo vidl kaka bo cena, me prav zanima al bota tud ta dva GTja po tako razumni ceni kot Comet.. .)

Cene v Nemčiji:

Comet GT650 - 5149 EUR

Comet GT650S - 5850 EUR

Comet GT650R - 5995 EUR

Redna cena GT650 pri nas je bila 5204 EUR, verjetno pa bo uvoznik postavil cene v podobna razmerja.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Korejci le tako naprej.

So se pa ornk raskurili zadnje case delajo kr hude motorje.

Se dobro, da agregate vgrajujejo iz ze preverjenega Suzukijevega motorja.

Mislim, da se za malo muzike dobi kr dosti motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Skoda...pa tok fletn deluje...no se je upanje... :D

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je tale novi gt X

baje da je bil predstavljen v intermotu in na nec showu, pravijo da naj bi bil izdan leta 2008.

post-1941-1162477706_thumb.jpg

post-1941-1162477740_thumb.jpg

post-1941-1162477807_thumb.jpg

post-1941-1162477843_thumb.jpg

post-1941-1162477871_thumb.jpg

post-1941-1162477936_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!