Skoči na vsebino

Dvorana slavnih

Najbolj popularna vsebina

Showing content with the highest reputation on 18. 11. 2022 v Objave

  1. nič posebnega..danes sam vrata za WC montiram
    7 točk
  2. take pa profiji uplenijo! ena na 20 let
    6 točk
  3. Kilo pa pol vampov, glede na to, da jih jem samo jaz bo valjda za dva dni. 🙄
    5 točk
  4. Čakajoč, da se žena zrihta. 😂
    5 točk
  5. Glede na jecljanje američanov in Nata, je precej očitno od kod je prišla. lp
    4 točk
  6. malo pa ima veze, da je zbou invalida... kje v članku pa piše, da je član SDS-a ? Sploh ni pomembno iz katere stranke je, gre za zavržno dejanje nekega občinskega funkcionarja, ki naj bi imeli zaupanje volivcev.
    4 točk
  7. Daleč od tega, da bi ground efect šel v pozabo:
    3 točk
  8. Bodi vesel, da imamo to možnost. Ker drugače bi posranci še vodne vire prodali...
    3 točk
  9. Nas zakon ne ščiti pred dvema taščama?
    2 točk
  10. ... kaj... vino si spila... vodo pa pustila, al kaj?
    2 točk
  11. Kok lohka to jete...
    2 točk
  12. Lažje je, če fršlus odpreš in tako pustiš. 😁 Enkrat se je zgodil, ko sem vstal, da je moja zdrsnila na moj žic, potem je bil pa problem.... 😂
    2 točk
  13. Verjetno moj zadnji prispevek 👍 iz najemniškega stanovanja moje hčerke in njene družine v Idriji. Tako blizu, vendar vseeno daleč, ker povsod je lepo, a doma je najlepše. 👍
    2 točk
  14. si pozabu povedat, da je delovna sila za izvlačenje redkih kovin skoraj zastonj. Od otrok do 2x pečenih. Sam strup pri obdelavi rude pa prispeva k znižanju pre populacije zemlje.
    2 točk
  15. Od kdaj je prazna miza tsz... 😮
    2 točk
  16. Invaliden (v glavi) je verjetno povzročitelj nesreče. Nekako razumem, da se zgodi nesreča. Pobega pa ne bom nikoli razumel, pa naj bo trezen ali pa pod dozo. Povzročitelj (domačin) pa bi lahko že vedel za to redno "oviro"! Možak se je vsak dan "sprehajal" na tem odseku. Noge mu niso funkcionirale pa se je kljub temu z berglami redno zaganjal v breg. Za lažjo predstavo... sonožno je s pomočjo bergel "poskakoval", ker drugače ni šlo. Zvežite si obe nogi skupaj pa se zapodite z berglami v klanec...jeklena volja, kapo dol. Ne zagovarjam povzročitelja, si pa dobro predstavljam situacijo, ker poznam teren in sem ga na tem odseku že srečal. Še dolgo je šlo brez nesreče, glede na to, da že dolga leta redno vztraja na tej trasi.
    2 točk
  17. Ovca ni ne vem kaj, ampak moped maš pa lep😄👍.
    2 točk
  18. Brez ovce ko je preko 20 stopinj ne grem nikamor več. Ni švica, rit diha in je bolj udobno. Če je motor na soncu, kar je velikokrat, ni vroče v rit. V glavnem, to je zakon. Tega backa imam že od leta 2011 in ga bo treba počasi zamenjat, ker se je precej skrčil.🐑
    2 točk
  19. Sva hotela na Rodico. Za manj poučene, to je " 2 hriba levo od smučišča Vogel".😉 Nisva prišla. Na sedlu Suha, pol ure od vrha, je bila taka megla in veter, da sva se obrnila. Pa drugič.
    2 točk
  20. ča ta da gas, nardi salto nazaj
    2 točk
  21. @Mavti..a pa ti kdaj podnevi dam prideš…🤔
    2 točk
  22. obožujem dobro pripravljene vampe.tašča naredila dva dni nazaj. mlask🍽️
    1 točka
  23. še huj, ti edini veš (verjamem)
    1 točka
  24. ERekcija mi po alkoholu pade, aja.. koncentracija sem misLU
    1 točka
  25. v bistvu sem ugotovu, da SDS res nima pojma in išče vedno glas ljudstva
    1 točka
  26. ... ...ni blo treba... ...sm mogu it po tagladek wc papir...
    1 točka
  27. seveda da mora to delati ustavno sodišče in tudi dela to. Zakonodajna služba državnega zbora samo razlaga zakone in jih usklajuje pred sprejetjem. še ena cvetka, ki jo napovedujejo in sicer, če referendumi prestanejo referendume, bodo sprožili ustavno presojo .... torej zapraviti miljone, da bodo potem vložili ustavno presojo, ker smatrajo, da so zakoni neustavni... koji kretenizem, ne moreš verjet.
    1 točka
  28. EKonom piskr je zamenu z MGP specialKO
    1 točka
  29. Od dons 2 jurčka..mal pisanca pa smetane in njokov pa je blo 😃
    1 točka
  30. Čez vipavska polja do Sistiane in čez kras domov.
    1 točka
  31. ...jest pa trenutno gledam proti Zafukovici...
    1 točka
Ta dvorana slavnih je nastavljena na %s/GMT%
  • Novice

    Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Prijavi se
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!