Skoči na vsebino

Honda VTX 1800


Buky

Priporočene objave

Pred tremi meseci sem v Trzinu kupil Hondo VTX 1800, rabljeno eno sezono. Z motorjem sem zelo zadovoljen, razen menjalnika. Pri prestavljanju v drugo prestavo gromozansko ropota, tko da maš občutek, da bo kakšen zobnik kar ven prletu. Po pogovoru s prejšnim lastnikom, mi je povedal, da je motor racno zaradi tega zamenjal. Na servisu v Trzinu pa pravjo da je to normalno, ker ma motor pač ogromno navora in se ne da nič narediti.

Zanima me, če ma kdo VTX-so in če ma podobne težave, preden težim na servisu še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jst moram pa pohvalt IOC Trzin, zgleda da pozorno spremljajo forum, ker so se mi pisno oglasili glede mojih težav z menjalnikom. Povabili so me naj se oglasim pri njih in so mi pripravljeni brezplačno rešiti težavo, kljub temu da sem pri njih kupil rabljen motor.

Zelo pohvalno.

Kje bom kupil naslednji motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa ioc trzin pohvalno :OK:

fantje takole je:

IOC Trzin... industrijsko obrtna cona Trzin (na splošno)

v kateri se nahaja AS - Domžale (omenjeno podjetje, ki se poleg zastopstva Hondinih "moto" izdelkov ukvarja še s tehničnimi pregledi, servisom, vulkanizerstvom, pranjem...)

so pa fejst fantje pod vodstvom še bolj fejst punce :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

mene pa zanimajo še ostale izkušnje, ki jih imate s tem motorjem.

zanimam se za nakup novega ker se rabljenega nič ne prodaja.

prosim za odgovore ker je sezona že pred vrati :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi iskalnik ni obrodil sadov - sem pogledal... Kaze da ljudje nimajo tega motorja. Mogoce ti tudi to nekaj pove.

Sicer pa sezona ni pred vrati ampak se je ze zdavnaj zacela. Jaz sem svoj bivsi motor prodal sredi februarja. V 14-ih dneh bodo ljudje kupili vse kar se premika, ne glede na kvaliteto ali ceno...ergo - izbral si si dalec najslabsi mozni termin za nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi iskalnik ni obrodil sadov - sem pogledal... Kaze da ljudje nimajo tega motorja. Mogoce ti tudi to nekaj pove.

mogoče pa bolj pove dejstvo, da so itak čoperju v zatonu in da je malo ljudi ki si želijo takšno 1800 ccm "kravo" in sploh za tak denar. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ti menjalnik "škljoca"...

to ni nič takega, pripelji se k meni in boš videl kako "škljoca" BMW-jev menjalnik!!

to da poseben čar motorju! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej... sem v dilemi. hotel sem si kupit rabljen motor samo se trenutno nič pametnega ne prodaja, pol sm razmišlju o novem ki ga vrjetn hitr dobiš, sam zdej sm ugotovu da tale honda vtx 1800 že zarad tega ni uredu ker če mi ne bo ušeč jo bom težko prodal, tko da verjetno odpade!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj ima to veze z vcerajsno mijevo objavo?

vezo ima v tem, da ni nič narobe z menjalnikom in da nima kaj skrbet!! :devil:

če že morš vprašat... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha,

če si prav napisal svoj profil si za tovrsten motocikel tudi odločno premlad.

prav maš, sam moj fotr pa ni :D , ker se pa na komp in tako tehnologijo ne spozna ima mene kot posrednika :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!