Skoči na vsebino

obiskujte dirke v tujini ?


Guest lucy4s-adrenalin

Priporočene objave

Guest lucy4s-adrenalin

čaw :)

mene pa neki zanima a kdo hod na moto dirke kot npr gp aj pa skb aj sam na motokros... :?

full me zanima kako jetko v zivo poslusat zvok kšne hondice aj pa dukatija, yamahce... :hmm:

jst morem mal razširt obzorje in začet hodit šena kej druzga kot motokros oz mam tako zeljo :OK:

uživite :rolleyes:

lp lucy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaw :)

mene pa neki zanima a kdo hod na moto dirke kot npr gp aj pa skb aj sam na motokros...  :?

full me zanima kako jetko v zivo poslusat zvok kšne hondice aj pa dukatija, yamahce... :hmm:

jst morem mal razširt obzorje in začet hodit šena kej druzga kot motokros oz mam tako zeljo  :OK:

uživite  :rolleyes:

lp lucy

Ja samo GP v zivo spremlat je kes....bols kak cvickov gas za tisto odpeljat.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah je ze cejt da gremo na Isle of Man TT :notworthy: gledat motoristicne heroje :)

peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTOGP - Češka, SBK sem bil v A na A1Ringu, kaka 24 urna v F je tudi že padla (2x 24 ur Lemansa, 1x 24 ur v Magny Coursu), kaki Adria pokal in pa podobne dirke na Grobniku grem pogledat, vse skupaj pa določa denar in čas.

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dlje kot do grobnika (motohappening) in avstrije (kako se že reče,od gradza naprej) na supermoto intercup še nism prišel...

bomo šli pa tud km dlje,sam da bo cajt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 leti nazaj : Brno, s foto-press karto in bil v središču dogajanja ----------> V PADDOCKU :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: Doživetje, ki ga bom sigurno še ponovil. Drgač pa grem pa velikat tut na Grobnik oz. na kakšno dirko sv. formata. Biu sm pa tut na dirki F1 v Magny Coursu. ZAKON

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest lucy4s-adrenalin

hudo :OK:

jst bi full sla kdaj tkole na kej tazga sploh uni norci k po navadnih cestah tisijo oz derkajo (kaj ze neki tt) :rolleyes:

sam tm se jih tud tko kr dost razlima pa kšn full nima sreče pa glih tm ustane :(

ene paekrat sm na euro sportu gledala kr adrenalin se mi je povišal pol mi je pa dogajal :) :D

a pa drgač so karte drage za moto dirke v tujini? :?

lp lucy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej michelin cup pa intercup na istih dirkah vozjo,vsaj takrat so. tko no,mal bl turistične dirke so tist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej michelin cup pa intercup na istih dirkah vozjo,vsaj takrat so. tko no,mal bl turistične dirke so tist

Sej tud turisticne znajo bit zanimive :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah je,samo ni takih hudih voženj,v intercupu so kr majstri-res hudo gledat k na konc ravnine na polno bremza pred terenom,po prednji,na počez... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah je,samo ni takih hudih voženj,v intercupu so kr majstri-res hudo gledat k na konc ravnine na polno bremza pred terenom,po prednji,na počez... :notworthy:

Ja samo je hudic ce te highslide doleti kar se niti ne dogaja tolk poredko pri teh ki vozijo na vse. :OK: Pol je pa dirka se bolj zanimiva ko koga na pocez postav...(za gledalce)

Popravljeno . Popravil Demolitionman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest mam dovolj, če jih vidim prek TV-ja. Mogoče bi se edin splačal it gledat Pivoljuba v Graz. Če ne bo slučajno prej sprejel tistih nekaj predlogov za obisk njemu primerne ustanove. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cez 2mesca... "sem pivoljub in sem odvisnik od alkohola in hitrosti" :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil letos v Brnu – zakon. :OK: Definitivno priporočam. Tudi cene so čist kul. Pa pir je mega dober. :naughty: Sound pa je itak tak, da ga nikoli ne pozabiš.

Bil tudi na formuli (Zeltweg, Monza, Madžarska) – res da bol ruži, ampak tako kot je rekla ena debela švabica v Brnu na dirki: formula je totalno skomercializirana, motori so pa pristno doživetje. :OK:

Pa še primerjava cen: pred tremi leti v Monzi za enodnevno karto plunu 13,5K :BUA: sitov (in to za najbolj cheap varianto), letos v Brnu za zelo dober prostor za trodnevno karto okol 9K sitov.

Razlika je očitna.

Ampak morš pa pazit, ker so Čehi total zmešani in imaš policaje, ki ti v usta tišijo alkoteste na vsakih petsto metrov (pa ne da bi bil zagovornik alkota na motorju, še zdaleč ne – ampak postane že malo tečno toliko škifov gledat).

Drugač pa, kot rečeno, rokenrol. :yea2: Pa še za plac se ti ni treba gužvat, ker ga je dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!