Skoči na vsebino

IMOT 2005


Port Folio

Priporočene objave

Kdor pa tukaj ni našel kaj zase potem pa mu ni pomoči. Dobilo se je vse.

Res sem bil prvič in prišli smo šele okrog poldneva, pričakoval pa sem vsekakor več... :angry2: bolj pestro ponudbo opreme, več znamk... iskal sem športno obutev in rokavice po ugodnejših cenah, kot so pri nas...

Da ne mlatim v prazno, tudi pri nas dobiš Spyke rokavice za 30 jurčkov, pa obutev Oxtar, Dainese ali primerljivo robo med 200 in 250 euri...cene konkretnih stvari se mi niso zdele ravno ugodne... ne trdim pa, da ni bilo kaj za najti... :nono:

za 380 eurov dobim rokavice in čevlje tudi pri nas, pa naj bo sezona ali ne...samo moje skromno mnenje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res sem bil prvič in prišli smo šele okrog poldneva, pričakoval pa sem vsekakor več... :angry2: bolj pestro ponudbo opreme, več znamk... iskal sem športno obutev in rokavice po ugodnejših cenah, kot so pri nas...

Se kar strinjam s tabo. Sem šel ta teden gledat in najdu kar nekaj artiklov, ki so pri nas cenejši. Bikers podkape in oblačila recimo.

Prjatu, ki je bil z mano pa pravi, da sva zafurala, ker je bil menda še en štuk. Tega pa midva nekak nisva opazla. Torej sem dejansko videl le pol sejma :slap: :(

Sm k slepa kura očitn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in ravno lani sem jaz v zadnih 15min v zgornjem štuku zabil ves denar (prej sem bil že skoraj razočaran nad sejmom :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ footprint

Ne skrbi v zgornjem štuku je bila štacuna Polo in še par manjših štacunic, ki niso prodajale nič extra drugačenga kot tiste spodaj.

Drugače pa fantje cenkat je treba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!