Skoči na vsebino

IMOT 2005


Port Folio

Priporočene objave

Gre mogoče kkšn dolenc na IMOT s Hanzijem in da se pelje v Lj skozi Škofljico??

Pa da ma po možnosti plac v avtu:D

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre mogoče kkšn dolenc na IMOT s Hanzijem in da se pelje v Lj skozi Škofljico??

Pa da ma po možnosti plac v avtu:D

Crownless

Dva grema iz KK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je vsak dan 10 PM s praktično istim vprašanjem, ponavljam že napisano (večinoma vse)

1. Zaenkrat pobiram po 6 tisoč tolarjev. Ker je uporabnik bmw zrihtal "dumpinški" avtobus, bo doplačilo za karto minimalno, ob pogoju da bosta obadva avtobusa polna.(če bo letos težava s šoferji in avtobusi :SS na bmw).

2. Odhod je v petek 21.1.2005 ob 2:30 iz tivolija. Ne čakamo nikogar-nas bo pač ujel do meje :kva2: Če je kdo z gorenjske se nam lahko pridruži na Petrolu na Karavankah. Tam bo tudi klapa od JureR.(naj mi to ob plačilu pove)

3. S seboj imejte potni list (osebna?)

4. Najprej gremo na sejem (od 9-2h popoldan) nato prevoz do moto trgovin v centru. Odhod iz minhna približno ob petih, vrnemo se okoli polnoči :rolleyes:

5.Denar pobiram v torek pri Firestartersih, in v sredo v OLP med osmo in 10 zvečer. Če kdo ne more v teh dneh plačat naj sporoči da se zmenimo drugače.

V sredo bo zadnji dan za pobiranje denarja, če kdo ne bo plačal in bom imel dovolj potnikov naj išče drugi prevoz(kljub temu da je mogoče se prvi prijavil). Prijave (in odjave) prihajajo tako da ne mislim zadnjo noč ljudi skupaj bobnat in fehtat če mi zapolnijo avtobus- da bo za vse cenejše.

6. Plačalo je 46 potnikov (x) prijavljenih je slabih 90 ljudi, kapaciteta obeh avtobus je 100. Do srede bom zagotovo še nabral teh 10 potnikov, samo danes se jih je sedem prijavilo :rolleyes:.

7. Pijače in hrane ne bom prinesel, zato poskrbite sami. Predlagam pa da do sejma ne spijete preveč, ker potem zmanjka WC ob avtocesti, pa zna se zgodit da bomo enkrat popoldne prišli v minhen. :eek:

8. Preverite če ta seznam (za tebe) drži.

Seznam prijavljenih (udeležba potrjena s plačilom!)

Plačilo

1 Mustang x 51 Tone

2 Klimbra 52 Jax

3 Klimbra 53 Jax

4 Suzuki 54 Jasmina

5 Bmw x 55 Jasmina

6 Bmw x 56 Bmw x

7 Volk x 57 Bmw x

8 Volk x 58 Bmw x

9 Zoolo 59 guma

10 Zoolo 60 VmasIna x

11 Zoolo 61 Crownless x

12 Vragica x 62 Crownless x

13 Vragica x 63 Bmw x

14 Karmen x 64 Bmw x

15 Foggy 65 Bmw x

16 Foggy 66 JureR x

17 Aja 67 JureR x

18 Aja 68 JureR x

19 Lederman x 69 JureR x

20 XRV- rider x 70 JureR x

21 XRV- rider x 71 JureR x

22 XRV- rider x 72 JureR x

23 urglle 73 JureR x

24 urglle 74 JureR x

25 footprint x 75 JureR x

26 footprint x 76 JureR x

27 Zulf x 77 JureR x

28 Zulf x 78 JureR x

29 elgad x 79 JureR x

30 elgad x 80 Danica

31 carTMAN 81 Danica

32 carTMAN 82 Bmw

33 Eliminator 83 Udi

34 Eliminator 84 Udi

35 Lederman x 85 Udi

36 Lederman x 86 Udi

37 Wobewt 87 Udi

38 DTW x 88 Udi

39 Ervina x 89

40 Climber 90

41 Climberka 91

42 Tone

43 Tone

44 Tone

45 Dule

46 SymRu

47 Twity x

48 Aja

49 Aja

50 Manu 100 Hanzi

Seznam je narejen tako kot so približno prihajale prijave, zato ga dobro preglejte. Če se ne najdete na seznamu mi pošlite pm ali kar tukaj napišite težavo.

(ko se bodo spet nabrala vprašanja, pa spet sledi kaj takega (CP) kot sedaj :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je ta forum naredil z dvema stolpcema :eek: :

Upam da bo zdaj bolje

1 Mustang x

2 Klimbra

3 Klimbra

4 Suzuki

5 Bmw x

6 Bmw x

7 Volk x

8 Volk x

9 Zoolo

10 Zoolo

11 Zoolo

12 Vragica x

13 Vragica x

14 Karmen x

15 Foggy

16 Foggy

17 Aja

18 Aja

19 Lederman x

20 XRV- rider x

21 XRV- rider x

22 XRV- rider x

23 urglle

24 urglle

25 footprint x

26 footprint x

27 Zulf x

28 Zulf x

29 elgad x

30 elgad x

31 carTMAN

32 carTMAN

33 Eliminator

34 Eliminator

35 Lederman x

36 Lederman x

37 Wobewt

38 DTW x

39 Ervina x

40 Climber

41 Climberka

42 Tone

43 Tone

44 Tone

45 Dule

46 SymRu

47 Twity x

48 Aja

49 Aja

50 Manu

51 Tone

52 Jax

53 Jax

54 Jasmina

55 Jasmina

56 Bmw x

57 Bmw x

58 Bmw x

59 guma

60 VmasIna x

61 Crownless x

62 Crownless x

63 Bmw x

64 Bmw x

65 Bmw x

66 JureR x

67 JureR x

68 JureR x

69 JureR x

70 JureR x

71 JureR x

72 JureR x

73 JureR x

74 JureR x

75 JureR x

76 JureR x

77 JureR x

78 JureR x

79 JureR x

80 Danica

81 Danica

82 Bmw

83 Udi

84 Udi

85 Udi

86 Udi

87 Udi

88 Udi

89

90

91

92

93

94

95

96

97

98

99

100 Hanzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Mene so tud prijavli, pa sploh nič ne vem kako in kaj?!?

Jerala nas je prijavil, sam jaz ne bom šla na Gorenjskem gor, ampak v Ljubljani, pa me zanima kje in kdaj boste v Ljubljani pobiral?

Aja JERALA....ti mi pa povej kakšen NICK imaš k men se niti sanja ne kateri so tvoji članki!?!?

OK no, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz tudi odpovedujem udelezbo. ena polovicka studijske obveznosti, druga polovicka sluzbene. na zalost :(

se pa fajn imejte in upam, da se drugo leto pridruzim! :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bliža se odhod na IMOT, pa me zanima če je še kakšen promorc- kraševec, ki gre s Hanzi - busom.

Drugo kar me zanima pa, če kdo ve kako je s parkiranjem v Tivoliju ( varno-nevarno, plačljivo-neplačljivo, itd

samo, da gremo

( upam, da se da kaj prebrat, ta moja prva objava )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dosedaj vedno parkiral v Tivoliju (3x) in vedno brez težav tak da jaz tudi letos tam pustim avto. ČE boš parkiral ob dveh ponoči ti ne bo treba plačat, pobral ga boš pa tudi ob taki uri da stric ki kasira ne bo več tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če češ bit pa malo bolj ziher pa ga parkiraš v avtohiši v Lj. - 24h mislim da stane manj kot 4k SIT (kolko škode pa lahko pokriješ s tem.....že če ti sam feltne pokradejo... .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bliža se odhod na IMOT, pa me zanima če je še kakšen promorc- kraševec, ki gre s Hanzi - busom.

Drugo kar me zanima pa, če kdo ve kako je s parkiranjem v Tivoliju ( varno-nevarno, plačljivo-neplačljivo, itd

samo, da gremo

( upam, da se da kaj prebrat, ta moja prva objava )

Dobrodošel na Motosvetu in upam, da se vidimo na poti v Muenchen :OK:

Čestitam za prvo objavo! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mustang: ga boš videl :devil: saj imam njegove$

@guma: si se le okorajžil :yea2:

Tudi sam imam enake izkušnje kot Leteči, in tako bom naredil tudi letos: Avto bom pustil v tivoliju-da ne bo treba daleč nositi robe, pa upam da ne bo nič narobe z njim ko se bom vrnil-mislim da tivoli ne slovi ravno po nekem hudem huliganstvu, čeprav nikoli ne veš. Priporočam da ne parkiramo v bližini horsa ker tam je večja verjetnost da se proti jutru najde kak junak :angry:

Parkiranje je bilo v prejšnjih letih brezplačno(prihod in odhod v nočnih urah)

4 čuke pa se mi zdi veliko garažno hišo :hmm: , pa še nekako moraš potem do tivolija pridet

Danes po osmi uri zvečer pobiram $ pri firestartersih, jutri po osmi pa v olp-u.(toliko da ne boste rekli da ne veste, potem ko bosta avtobusa polna).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noooo, tukaj vam pa lahko tudi jaz pomagam :)

HEHE, vsaj nekej!

Kar se tiče Tivolija, lahko kar mirno rečem, da ni glih ne vem kok varno...veliko je vlomov v avtomobila kot so petka, clio...taki, kjer je lahko vlomt!

Drgač je pa parkiranje - celodnevno tam kjer je bilo lani zastonj letos 350 SIT al neki tazga! Zadnjič sem šla mimo in celodnavna je pičlih 350 SIT:)

Tko da za parkiranje mislim da ne bo problema, sam je pa kar rizično drgač pustit tam avto!

Tko da na lastno odgovornost, sam parkirna mesta pa so, če ne pa tistih 350 sit!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe če maš merđota za 5milijonov itak da boš cvikal ga pustit v Tivoliju. Jaz se za mojega škodilaka ne bojim da ga bi kdo ukradel, pa tudi ven nima kaj odnest razen volana pa sedežev, tank mam pa itak vedno čist na koncu tak da dlje kot do grosuplja ne bo prišel :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tut grem verjetno s hanzi busom al kak je to, ko me je fotr prjavu?

Sam to vem da grem izpred Tivolija. :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAM ENO VPRAŠANJE!

Koliko busov bo pa šlo izpred Tivolija?

In kater se bo ustavil na Jesenicah, ker bo moja polovica vstopila na pumpi na Jesenicah!

Tko da , upam, da me boste obvestili na ker bus moram it...k se bom sama peljala do Jesenic :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noooo, tukaj vam pa lahko tudi jaz pomagam :)

HEHE, vsaj nekej!

Kar se tiče Tivolija, lahko kar mirno rečem, da ni glih ne vem kok varno...veliko je vlomov v avtomobila kot so petka, clio...taki, kjer je lahko vlomt!

Drgač je pa parkiranje - celodnevno tam kjer je bilo lani zastonj letos 350 SIT al neki tazga! Zadnjič sem šla mimo in celodnavna je pičlih 350 SIT:)

Tko da za parkiranje mislim da ne bo problema, sam je pa kar rizično drgač pustit tam avto!

Tko da na lastno odgovornost, sam parkirna mesta pa so, če ne pa tistih 350 sit!!

Hja

A to za 350 sit je tudi v Tivoliju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Guma to je v Tivoliju!!

Ko zapelješ v Tivoli, na levi strani!

OK, men je čist jasn da ne bom sama, sam zanima pa me kok avtobusov bo in ali bojo vsi vstavli na Jesenicah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Zvezdica !

Parkiram levo.

________________________

V ustavljanje se ne bom mešal, se mi pa zdi, da je odvisno tudi od dehidracije, ki jo lahko povzroči prevroč avtobus ( samo upam, da me ne bo zeblo ), zato me zanima s čim se običajno ta gasi ( žeja namreč ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@apači: kdo pa je tvoj foter :hmm: : izpred tivolija gredo tudi guzzisti ob istem terminu O:-)

@zvezdica: naša avtobusa bosta dva+ dvonadstropni od guzzistov(mogoče bo še kater za katerega pa ne morem vedet).

Glede na to da boš najbrž edina iz vašega konca ki boš vstopila v LJ, ti lahko pomagam rezervirat sedeže v skupini(da boste skupaj sedeli na enem avtobusu :) ) in tako ne bo težav s tvojim dragim. Bomo naredili tako da se bosta obadva :hmm: avtobusa ustavila na pumpi pred karavankami(poišči me v tivoliju, ker več ljudi mene pozna kot tebe)

parking: a desno ni več možno :blink: (zadaj za avtobusno)

Kdor bo danes spraševal v OLP po plačilu za Imot: Smo v prvem nadstropju, v posebni (edini)sobi da ne boste iskali ko ..., v moji bližini bodo bergle

Če bi kdo rad šel v SOBOTO, naj kontaktira RUS-a O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dej mi ti povej, kako ti je res ime in priimek, da bom jaz vprašala po tebi!

K jaz te ne poznam in ne vem niti kako zgledaš!

Kar se pa tiče parkiranja v tivoliju za avtobusno postajo, je možno, ampak odvisno kok bo placa, če bojo vsi tam!

U glavnem HANZI...upam, da se bova našla, pa da mi boš rezerviral prostor za vse gorenjce!

¨Sej bom mogla rezervirat kar eno tretjino avtobusa :)

Ma sej če se bosta pa oba avtobusa ustavila na Jesenicah, pol pa ne bo panike! Sam da se ne bom sama peljala do Münchna :)

Popravljeno . Popravil Zvezdica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!