Skoči na vsebino

IMOT 2005


Port Folio

Priporočene objave

@apači: kdo pa je tvoj foter :hmm: : izpred tivolija gredo tudi guzzisti ob istem terminu O:-)

Ej en fotrov kolega ko je guzzist naju je prijavu sam ne vem kjer je to. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Ej en fotrov kolega ko je guzzist naju je prijavu sam ne vem kjer je to. :?

Potem pa predvidevam da ne boš šel z nami ampak z guzzisti-ampak saj bomo itak se precej skup držali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@zvezdica: katera slika :o

Najlažje me boš prepoznala po berglah-bodo vedno kje v bližini, pa v avatarju sem na sliki s sposojeno kapico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa predvidevam da ne boš šel z nami ampak z guzzisti-ampak saj bomo itak se precej skup držali

No upam, da se spoznamo u živo, pa da kjero rečemo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr berm, bo naše srečanje polno novih poznanstev. Pa sem mislu, da bom edin tm gledu :eek: same nepoznane face.

drgač se mi pa kr zdi da bo pol slovenskih motoristov na Imotu. :kva2:

Hja še vprašat sm mislu:

A misl še kdo kupovat usnejen kombinezon (2delni) za plastičarja?

K me zanima kaj bi blo dobr gledat in kam se zapodit ter do kolk dnarja se spustit.

Iščem pa rang Clover MATSUE ali RC100 morda kej bolšga, če je ugodno.

Popravljeno . Popravil footprint
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pobral $ od tistih ki resno mislijo iti. Sedaj ne gledam več na seznam prijavljenih. ampak samo kdor bo dal $ bo šel, (dokler ne bosta polna avtobusa, ko bosta polna, pa iščite drugje :devil: )

Za info me pokličite na 031 474 938 ali PM ali hanzi11@email.si , ali kaj četrtega O:-)

:footprint: "uradni" jezik na Imotu je tudi slovenščina, oziroma vsaj srbohrvaščina(prodajalci), tako da se ne ukvarjaj preveč z nemščino.

Zagotovo bo vsaj pet kombinenzonov na obeh avtobusih tako da si boš če ne prej pa na avtobusu našel kakega podobnega kupca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dej mi ti povej, kako ti je res ime in priimek, da bom jaz vprašala po tebi!

K jaz te ne poznam in ne vem niti kako zgledaš!

Na Motoskretu nam bolj ustrezajo nicki, osebna imena se običajno povejo v osebnem kontaktu in ne čez net. In Hanzi je legenda. Če boš rekla "Hanzi" bomo vsi vedeli koga misliš, če ga boš poklicala po priimku in imenu, te bo cel Tivoli neumno gledal. .)

Ja, Hanzi se na sliki lupčka s svojo Hanziko :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne footprint, ne boš edini, k boš tkole gledu :eek:

Jaz tud nobenga ne poznam....ko bomo prišli pa do Jesenic bom pa bolj domača :)

OK, pol pa boste ugotovil kera sem, ker bom tam sama...tko da upam, da mi bo kdo družbo delal do Jesenic :)

Nč no...upam da se spoznamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj sej ne bom rabila nikogar, da bi me pazil, sem že dovolj velika punca, da se sama pazim :nono:

Drgač pa upam, da na avtobusu z vami ne bom doživljala takih prizorov :

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne footprint, ne boš edini, k boš tkole gledu :eek:

Jaz tud nobenga ne poznam....ko bomo prišli pa do Jesenic bom pa bolj domača  :)

OK, pol pa boste ugotovil kera sem, ker bom tam sama...tko da upam, da mi bo kdo družbo delal do Jesenic :)

Nč no...upam da se spoznamo :)

Zvezdica:

Sej sem si mal že oddahnil drugače me pa resnično veseli, in že kar komaj čakam da se vkrcam na IMOT-BUS. :)

HANZI:

A je kakšen sedežni red, al' se bomo lahko posedeli po načinu "Kdo prej pride."?

Sicer pa je to bolj retorično vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HANZI:

A je kakšen sedežni red, al' se bomo lahko posedeli po načinu "Kdo prej pride."?

Sicer pa je to bolj retorično vprašanje.

Seveda je sedežni red! Pa tudi po IMOTu boste potem verjetno takole šetal.. :OK:

SchCer01-kids_line.jpg

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej vođa puta:

Ali obstaja varianta da vstopim na AC počivališče Voklo ( Kranj)?

Pršparam dve uri spanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je sedežni red! Pa tudi po IMOTu boste potem verjetno takole šetal..  :OK:

SchCer01-kids_line.jpg

.)

tele so že mejčen boljši, jest nisem nikoli razumel zakaj smo mogli v vrtcu , na sprehodu un težek štrik nost po mestu

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

: sedežnega reda: kaj pa je to :hmm: (razen Gorenjce bi rad v en konec avtobusa stlačil(14kom)

Dobil denar od hriby-ja in Danice da ne boste v skrbeh, če ste prijavljeni.

Prošnja: A lahko kdo izmed potnikov zrihta 2 CB postaji, da bi bila avtobusa na vezi - sicer bo velik telefonski račun :o

Spidy: najprej se moraš prijavit, nato plačat, potem se bomo pa menili za voklo.Načeloma pa mislim da ne bi smelo biti problema O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

: sedežnega reda: kaj pa je to :hmm: (razen Gorenjce bi rad v en konec avtobusa stlačil(14kom)

Dobil denar od hriby-ja in Danice da ne boste v skrbeh, če ste prijavljeni.

Prošnja: A lahko kdo izmed potnikov zrihta 2 CB postaji, da bi bila avtobusa na vezi - sicer bo velik telefonski račun :o

Spidy: najprej se moraš prijavit, nato plačat, potem se bomo pa menili za voklo.Načeloma pa mislim da ne bi smelo biti problema O:-)

Lahko , imam dve Motoroli , prinesem , bomo videli , če bo vleklo !! L.P. elgad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res Hanzi!

Jaz bom tebe našla v Tivoliju, ti pa glej, da boš naštimal 14 mest, pol čuvala jih bom pa že jaz :)

Če bo kdo blizu prišel, bom sam zooobe pokazala :D

No...se tipkamo :) do petka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tele so že mejčen boljši, jest nisem nikoli razumel zakaj smo mogli v vrtcu , na sprehodu un težek štrik nost po mestu

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Vi ste mel štrik?! V našem vrtcu smo imeli ketno, vsak je bil prklenjen gor, pa še 2 vzgojiteljici sta nas bičali :lol1:

sori, sori :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nisi Zvezdica, ti si prava Z. .... Tigrica, če boš zmogla sama s štirinajstimi sedeži. Sicer pa ti lahko pomagamo - vsaj mislim, da bo tako.

Popravljeno . Popravil guma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!