Skoči na vsebino

IMOT 2005


Port Folio

Priporočene objave

: sedežnega reda: kaj pa je to :hmm: (razen Gorenjce bi rad v en konec avtobusa stlačil(14kom)

Dobil denar od hriby-ja in Danice da ne boste v skrbeh, če ste prijavljeni.

Prošnja: A lahko kdo izmed potnikov zrihta 2 CB postaji, da bi bila avtobusa na vezi - sicer bo velik telefonski račun :o

Spidy: najprej se moraš prijavit, nato plačat, potem se bomo pa menili za voklo.Načeloma pa mislim da ne bi smelo biti problema O:-)

Ne maram kritizirat, imam pa izkušnjo z ročnimi CB, ki sta med dvema avtomobiloma vlekle le do ovinka in na krajših razdaljah. Morda so vgradne boljše, še najbolje pa se obnesejo UKW, če jih kdo ima. Pomagat pa ne morem, ker jih nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teh 14 sedežev, bom pa že rezervirala ::):

Sam fajn je, da bomo na enmu koncu, k če ne bomo pol nas bo po celem avtobusu preveč...imam izkušnje z INTERMOT - a :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki sprašujete po prostih sedežih: Sedežev je še "dovolj" prostih, tako da mi samo povejte kako bi rezervirali in plačali (po PM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste kljub temu da smo sedaj v EU in s tem prikrajšani do raznih Mwst in podobnih zadev, zainteresirani za ogled Imota, lahko vprašam lanskega šoferja če je pripravljen peljat in za koliko :hmm: . Baje so bili nekateri lani zadovoljni z njim  :rolleyes: tako da pokažite malo zanimanja (za en avtobus) za Imot pa da vidimo potem :yea2:

Lanski obisk IMOTa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj gsm: 031 474 938

sedežev je še dovolj, program izleta pa je sledeči

1. Zaenkrat pobiram po 6 tisoč tolarjev. Ker je uporabnik bmw zrihtal "dumpinški" avtobus, bo doplačilo za karto minimalno, ob pogoju da bosta obadva avtobusa polna.(če bo letos težava s šoferji in avtobusi na bmw).

2. Odhod je v petek 21.1.2005 ob 2:30 iz tivolija. Ne čakamo nikogar-nas bo pač ujel do meje Če je kdo z gorenjske se nam lahko pridruži na Petrolu na Karavankah. Tam bo tudi klapa od JureR.(naj mi to ob plačilu pove)

3. S seboj imejte potni list (osebna?)

4. Najprej gremo na sejem (od 9-2h popoldan) nato prevoz do moto trgovin v centru. Odhod iz minhna približno ob petih, vrnemo se okoli polnoči

5.Denar pobiram v torek pri Firestartersih, in v sredo v OLP med osmo in 10 zvečer. Če kdo ne more v teh dneh plačat naj sporoči da se zmenimo drugače.

V sredo bo zadnji dan za pobiranje denarja, če kdo ne bo plačal in bom imel dovolj potnikov naj išče drugi prevoz(kljub temu da je mogoče se prvi prijavil). Prijave (in odjave) prihajajo tako da ne mislim zadnjo noč ljudi skupaj bobnat in fehtat če mi zapolnijo avtobus- da bo za vse cenejše.

6. Pijače in hrane ne bom prinesel, zato poskrbite sami. Predlagam pa da do sejma ne spijete preveč, ker potem zmanjka WC ob avtocesti, pa zna se zgodit da bomo enkrat popoldne prišli v minhen.

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res Hanzi!

Jaz bom tebe našla v Tivoliju, ti pa glej, da boš naštimal 14 mest, pol čuvala jih bom pa že jaz :)

Če bo kdo blizu prišel, bom sam zooobe pokazala  :D

No...se tipkamo :) do petka :)

A ni bi rajs kaj drugega pokazala ? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seznam prijavljenih (udeležba potrjena s plačilom!) Preverite če je vse v redu, če ni me obvestite po telefonu oziroma PM

Plačilo

1 Mustang x

2 Klimbra x

3 Klimbra x

4 Suzuki x

5 Bmw x

6 Bmw x

7 Volk x

8 Volk x

9 Zoolo x

10 Zoolo x

11 Vragica x

12 Vragica x

13 Karmen x

14 Foggy

15 Foggy

16 Lederman x

17 XRV- rider x

18 XRV- rider x

19 XRV- rider x

20 footprint x

21 footprint x

22 Zulf x

23 Zulf x

24 elgad x

25 elgad x

26 carTMAN

27 carTMAN

28 Lederman x

29 Lederman x

30 Wobewt x

31 DTW x

32 Ervina x

33 Climber x

34 Climberka x

35 Tone x

36 Tone x

37 Tone x

38 Dule x

39 SymRu

40 Twity x

41 Manu

42 Tone x

43 Jax x

44 Jax x

45 Jasna

46 Jasna

47 Bmw x

48 Bmw x

49 Bmw x

50 guma x

51 VmasIna x

52 Crownless x

53 Crownless x

54 Bmw x

55 Bmw x

56 Bmw x

57 JureR x

58 JureR x

59 JureR x

60 JureR x

61 JureR x

62 JureR x

63 JureR x

64 JureR x

65 JureR x

66 JureR x

67 JureR x

68 JureR x

69 JureR x

70 JureR x

71 Danica x

72 Danica

73 Bmw

74 Hriby x

75 Hriby x

76 yama1100 x

77 yama1100 x

78 Keržič x

79 Keržič x

80 Cvetto

81 Cvetto

82 Pirec Boris

83 Pirec Boris

84 Tomaž Knez

85 Tomaž Knez

86 Tomaž Knez

87 Malinovc

88 Malinovc

89 Aloha

90 Aloha

91

92

93

94

95

96

97

98

99

100 Hanzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy gre v lastni režiji ampak kak pir pa bomo spili ne? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi lani so ga s štajerci :OK:

Sicer pa: Avtobusa se počasi polnita, zato sedaj definitvno velja: kdor bo plačal bo šel, ko bo polno (lahko že jutri večer) bodo težave oziroma je lahko samo kot rezerva če koga slučajno v Tivoli ne bo (lani ni bilo 2 ali treh od 50-tih :rolleyes: )

Ne pozabite na VELJAVEN osebni dokument-osebna ali potni list

Shranite si tudi mojo cifro 031 474 938 da me boste v primeru težav ali zamude lahko poklicali.

Iz Tivolija odpeljemo ob pol treh zato bodite tam vsaj 10 minut prej.

@Danica: tvoj fant bo šel ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJ!

Spet jaz!

Sam ena informacija me zanima....a se denar vrne, če slučajno pride do zdravstvenih zapletov? K res je prišlo neki vmes,ampak zdej še ne vem točno kako in kaj!

Drgač nej bi "normalno šla" jaz in moj, sam zarad mojega ne vem...ker ima neki s ključnico (se je mal preobrnu),pa če bojo dohtarji kej težil da mora bit v petek tam...pol ne vem kaj bo! Drgač midva sva v štartu da greva, zdej morjo sam še dohtarji dat zeleno luč!

Dej mi ti Hanzi sam povej....če se slučajno to zgodi, da ne bova mogla it, zarad višje sile....se dobi denar nazaj al ne? :cry:

*Zvezdica*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pozno se je polomil (bolje da se ne bi)

Takoj ko boš vedela kaj bo s tvojim me pokliči, da iščem rezervo, ki bi ti vrnila $, O:-) , Načeloma vrnem, samo tole je pa en dan pred odhodom, pa še ne veš kako bo. po PM mi razloži kaj si je polomil in koliko, ti bom jaz povedal če ga bodo "rabili". sem bil "zaposlen" na travmi v zadnjih dveh letih in pol več kot eno leto, :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NUJNO!

Ej, a gdo ve kje je možn narest kakšen schnel kurz, čist vse sm pozbu :(

:grrr  :grrr

Hitri kurac česa? Nakupovanja po IMOTU? Lahko gremo v TC, pa vsak mora narediti 500 krogov po trgovini :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, spet!

Mislim, da je že kar 100% da greva :)

Težave ima s ključnico...je tko nerodno padel,pa bo dons zvedel kaj naj bi mu bilo...al so kite, al je kej drugega!

Je pa skor sigurno, da bova šla.....drgač te pa pokličem dons!!

Hvala ti vseen*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ne namerava iti naj me pokliče 031 474 938 do 14 ure. Po tej uri denarja ne vračam.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

A mogoče kdo starta iz Vrhnike - al pa mimo Vrhnike - proti Tivoliju? Bi bil vesel če bi me mimogrede pobrali.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NUJNO!

Ej, a gdo ve kje je možn narest kakšen schnel kurz, čist vse sm pozbu :(

:grrr  :grrr

Priporočam tale šnelkurz, dobi se ga pa na prvi črpalki čez mejo.

post-725-1106222646_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtobusa sta polna (prepolna :hmm: ), tako da prijav ni več. Če me spomin ne zapušča preveč mora v Lj. ostati 17 sedežev prostih [14x JureR (Karavanke)vključno z Zvezdico, Danica (Podvin-postaja), Cvetoo2x (Voklo). Upam da nisem koga pozabil.

Še enkrat najnujnejše stvari: Štartamo 2:30 Tivoli (bodite 10 minut prej), s seboj imejte veljavni osebni dokument (potni oziroma osebna) in zapišite si nekam mojo cifro:031 474 938, da mi sporočite kake morebitne težave.

Elgad: ne pozabit CB postaj. :rolleyes:

Jaz bom tam že ob dveh, kdor bo prej prišel bo lahko zbiral avtobus in sedeže na njem.

Še kaj O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- sendviči spakirani

- pir tudi

- pasoš tudi

- €€€ imam

- rajzefiber tudi

- <_<

- ..........................GREMOOOOOOOOOO :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa sabo vzel tudi neverjetno siten prehlad. Mi povzroča glavobole že dva dni :wacko:

Ampak, se držim reka: ''Nič ne sme skaliti naše dobre volje'' :OK:

Tako da, se vidimo čez približno 2 urci in pol :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!