Skoči na vsebino

IMOT 2005


Port Folio

Priporočene objave

sam kokr j ehanzi reku.....FILMI so bili pa res z leta 2 pa 3 :)

Drgač pa vredu,sam preveč postankov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boste mislili da smo podaljšali :o

Smo preživeli,kljub snežnim in sodrinim metežem :eek:

Kaj več bodo pa drugi napisali(lastna hvala se pod mizo vala, sam po seb pa tud ne bom :SS :P )

@jax: a zato si bil vseskozi v kapi, kljub temu da je bilo vsem neznansko vroče

@zvezdica: sem anročil da prinesite filme s seboj. No avtobusu bodo morali počasi se prekvalificirati na CD ker VHS so zgodovina :hmm:

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bodo na MS objavljene kake slike motobejb z IMOT-a, če je slučajno kateri dotične deklice spravil na fotkiča O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na imotu blo je fajn, motorjev tolk da nisi vedel na katerem bi sedel, opreme kolkr si hotu, edino hostes pa ni blo ne vem koliko sm mislu da jih bo več ampak dober sej smo šli motorje gledat a ne.? Skratka drug let grem spet sam mal več eurov bom vzel s sabo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bodo na MS objavljene kake slike motobejb z IMOT-a, če je slučajno kateri dotične deklice spravil na fotkiča O:-)

Sem naročil Letečemu, upam da se je kaj spomnil :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bodo na MS objavljene kake slike motobejb z IMOT-a, če je slučajno kateri dotične deklice spravil na fotkiča O:-)

Sej človk bi še kero slikal..., sam sem se sicer zadržal več časa pri Suzukiju, pa je samo ena majhna precej starejša od mene s suzuki mikico skakala naokol.

Drugače pa je bil izlet odličen :OK: in poučen, ker sem bil seveda prvič na to vrstnem sejmu. Naseldnjič, bom imel vse izdelke na listku napisane dvojezično. :wacko:

Malo sem bil sicer razočaran nad trgovinami <_< . Naprimer Luis, se je renoviranja spravil ravno v času sejma :cry: ?!, POLO in HG pa nista imela z mojega listka praktično ničesar :huh: no graja leti na slabo pripravljenost trgovin v času sejma. Morda sem pa preveč pričakoval od Nemcev. Sem mislu, da delajo bolj evropsko :devil:

Drugače pa Hazi, odlično opravljeno, pohvala z moje strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jax: a zato si bil vseskozi v kapi, kljub temu da je bilo vsem neznansko vroče

Jap, jaz sem bil tist norc, ki ga je zeblo v bundi in kapi, medtem ko je bilo kolegu zraven mene v tankem puloverju glih prav :ninja:

Drugače pa, kar se hostes tiče. Jaz sem opazil samo eno bitjece, ki bi mu lahko rekli hostesa. Fotka sledi :naughty:

morm najprej pribor za slike s fotkiča dajat nazaj dobit... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem naročil Letečemu, upam da se je kaj spomnil :D .

Ja veš da nisem pozabil sam je bil pa cel event najti en dobro hosteso ker jih enostavno ni bilo.

Vreme je bilo čist v kurcu, najprej sneg pol pa tak veter ko da bi se po Jadranki vozil ko je cesta zaprta, sicer pa sva bila jaz in moja dol s Guzzisti.

Evo tole sta dve edini hostesi ki sta me očarali, poleg snažilke na WC-ju s katero sem se lahko pomenil v skoraj domačem jeziku.

Ta se je tolk guncala po tistemu motorju da sem jo moral dol vrečt s sedeža da sem se lahko gor usedel, pa nista bila bogve kaj ne motor ne hostesa :P :P

post-311-1106420535_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je pa taprava jodlarka, sam slika je bolj v kurcu ker ni bila pripravljena pozirat.

In to je vse kar se hostes tiče, žalost. Smo pa zato kupili en kup opreme po ugodnih cenah tak da smo pomanjkanje švabic lažje preboleli.

post-311-1106420662_thumb.jpg

post-311-1106420672_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo :OK: hanzi pohvale :OK:

zahvala tudi človeku na busu ki je vedel v katero smer je sejem :P

Drugače pa dobil vse kar sem iskal mam pa še eno fotko ene in edine hostese z malo lepšega zornega kota kot od letečega

skratka vsa zadeva zelo uspešno izpeljana in zaključena

:oops: P.S. Hostesa bi vsaj žabe lahko imela cele

post-5748-1106430744_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram pa pohvaliti tudi ekipo dveh mojstrov s štajerskega konca ki sta na poti nazaj skrbela za :lol1: dobro voljo in nasmejanost na busu zahvala tudi njim :worship:

pa še moja slikca na motorju in enega počivališča (poščijvališča) na povratku domov

foto GOXY :yea2:

post-5748-1106431953_thumb.jpg

post-5748-1106432006_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je zelo, zelo luštno.

Hvala Hanziju in bmw-ju, ki sta zrihtala zadevo :worship:

Respect. :OK:

Poleg tega pa še hvala vsem za dobro družbo, ki je bila najverjetneje prvi razlog, da sem sploh šel na IMOT :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo bili na IMOTU .V soboto z Robijem iz Skofljice.Glede na to da smo se malo izgubili ter se peljali 50 km predalec je bla izvedba izleta super.Ponudba ok , cene tudi pa se hantlat se je dalo.Nekateri artikli so bili po prav smesni ceni.Npr.Celada uvex wing 3 , ki pride sedaj v louisu v akciji 229 eurov je tam stala močnih 100 na kateri si dobil se 20% popusta,torej 80.Skratka ce si potreboval moto. opremo se je definitivno splacalo it.Nabavil sem kombinezon spool,2 hrbtenicnika dainese,skornje dainese,goretex hlace ter 2 ruti.(slabih 600 eur z malico ter pijaco)

lp.

Pa se nekaj slikic.

post-2069-1106481914_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@zvezdica glede postankov: nekatere je tako na WC tiščalo med potjo, da se niso mogli niti zadret da naj ustavimo, niti priti povedaat na sprednji konec avtobusa, so raje napisali "NUJNO WC". Imam 2 taka SMS v GSM :o

Po furi sem se v Lj. pogovarjal z vašim šoferjem in je rekel da je bilo zelo malo postankov (manj jih imajo samo še kaki penzionisti).

@hostese: Imot ni nikoli sloves po hudih hostesah :doze: , tudi tokrat vam jih nisem obljubljal :(

@zakaj smo zabluzili? C/P tistega kar je dobil šofer od mene pred vožnjo:

V Munchen naj bi prišli približno ob pol devetih dopoldne. Priti moramo po vzhodni obvoznici A99 na sever (Nurnberg), kjer obvoznico zapustimo na cesto A9 (E54), ki pelje proti centru mesta.

Šofer je samo tisti Nurnberg bral ni pa do konca prebral stavka. S ceste A99 smo zavili na pravem izvozu samo v napačno smer (jaz sem pa res ravno takrat malo zakinkal :? ) Šli smo na sever namesto na jug in tukaj se je zgodila napaka. Čez nekaj minut me šofer vpraša kam sedaj, jaz pogledam skozi okno, pa samo še vprašam "kje pa smo" :eek: , potem pa smo morali najprej ugotoviti kje smo potem pa je šlo. Najmanj pol ure smo zamudili zaradi snega, pol ure smo pa še potem zabluzili ampak smo kljub temu bili malo po pol deseti na sejmu.

@all: dobim sem občutek, da jih je veliko šlo zaradi srečanja s prijatelji (nekakšno MFS (mobilno forumsko srečanje :eek: ), še več vas je šlo zaradi hostes, nekaj med vami pa tudi zaradi nakupov .) in ogledov motorjev. Zaradi tega študiram da bi organiziral kak izlet na sejem kjer bi razstavljali hostese :devil: :wub: (baje je v Padovi, Bologni in podobnih zadevah bolje za to poskrbljeno). Ne bi bilo slabo to enkrat preverit O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!