Skoči na vsebino

IMOT 2005


Port Folio

Priporočene objave

nekatere je tako na WC tiščalo med potjo, da se niso mogli niti zadret da naj ustavimo, niti priti povedaat na sprednji konec avtobusa, so raje napisali "NUJNO WC". Imam 2 taka SMS v GSM

Honzi - stajercem nisi hotel ustavit, pa so uporabili kar prazne flaše z dodatnim problemom - ni bila od FRUCA in je moral centrirat v lukno. Kljub temu natočil dobro mero za 1,5 l flašo - na fotki dokaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja pa vseeno pohvale organizatorju HANZI ju.

Razočaran pa sem nad eno flašo borovničk ki sem jo prinesel nazaj v LJ - noben ni hotel pit.

Očitno je bilo preveč borovnič notr, pozabil pa sem zobotrebce ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja imot - kaj naj rečem? isto kot lani z eno veliko razliko, tokrat sem imel denar sabo :grim . nabavil vse kar sem rabil, nov kombinezon Berik, alpinestars racing škornje, dežni kombinezon, torbe za motor in nekaj H-D drobnarij (kapa, ruta) za strica. cena? sitniš :P 800 eur in drobiž. skratka ogromno je poceni zaendrek robe, vmes pa najdeš tudi kako dobro robo za malo ceno in OBVEZNO handlaš (barantaš za overtrojance). tako da dobre kombinazone se da dobit (po pogajanjih) za okoli 400-500 eur če imaš srečo z številko, vrhunski pa so okoli 1000 -1200 eur, ampak še vedno ceneje kot pri nas.

vglavnem se vidi, da je povprečna in slaba roba poceni, res dobre in kvalitetne stvari pa niso nič kaj dosti cenejše kot v redni prodaji (v nem.).

ostalo pa nič posebnega, za hostese je treba it v bologno za motorje pa na intermot v milano ali munchen. glede na nakupe, ki sem jih letos naredil drugo leto ne bom šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi :004 :004 :004 :004 :004 :004 :blush: :worship: :worship: :worship: :worship:

BMW....nice cena!!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :wub:

Edina pripomba........še dons mi od jajc kaplja......... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kje za vraga ste se vsi MS-jevci skrivali???? videl sem samo hanzija in BMW-ja?!?! :hmm:

še modno revijo sem pogledal iz bližnjega bara in vas tudi tam ni blo? mam na sumu, da ste samo simulirali obisk :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kje za vraga ste se vsi MS-jevci skrivali???? videl sem samo hanzija in BMW-ja?!?! :hmm:

še modno revijo sem pogledal iz bližnjega bara in vas tudi tam ni blo? mam na sumu, da ste samo simulirali obisk  :krneki:

Dete....le kje neki......NA PIVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sam je bil pa cel event najti en dobro hosteso ker jih enostavno ni bilo.

Ta se je tolk guncala po tistemu motorju da sem jo moral dol vrečt s sedeža da sem se lahko gor usedel, pa nista bila bogve kaj ne motor ne hostesa :P  :P

Sama resnica! Pa si jo vrgel z motorja ali si prisedel?

Bjonda mi je na žalost ostala v spominu...je še v soboto izgledala bogo,ko da jo je vlak prevozil...je valjda bla huda dolga noč s petka na soboto.

Kar sedela je...sedela in sedela na motorju... :lol: pa so se mnogi, ki so se želeli usest, kar menjavali na preostalem sedežu :D ... jaz sem pa raje pospravil fotoaparat :grrr .

Za moje pojme ni bilo bogvekaj, ne cene ne ponudba, kot so že zapisali nekateri...

Izlet pa je nekaj drugega... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, vse je bilo super :OK:

Ne se sekirat glede pritoževalcev; vedno so bili in vedno bodo. Nekateri nikoli ne bodo zadovoljni z ničemer (madona, koliko nikalnic!). Še malo, pa se bo moral Hanzi opravičevat in razlagat, zakaj je ravno tisti dan v Avstriji padal sneg :alien1:

Jaz moram priznat, da sem zelo užival. Fina vožnja, super družba, dobro pivo, nakupil sem več in bolje kot sem pričakoval, motorji paša za oči, hostes pa sploh nisem pogrešal, ker smo imeli toliko fejst bab kar s sabo :naughty: :wub:

Pa kje si bil Pervy?! Bemtiš, pa bi lahko kakšen per spili skupaj! Next time :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme ni bilo bogvekaj, ne cene ne ponudba, kot so že zapisali nekateri...

Izlet pa je nekaj drugega... :D

Kdor pa tukaj ni našel kaj zase potem pa mu ni pomoči. Dobilo se je vse, za spremembo tudi robo malce bolj zvenečih imen po ugodnih cenah. Sam za info., moja je kupila škornje Dainese za 80EUR jaz pa ja jakno IXS za 80EUR, taka malce bolj zimska je prišla 100EUR. Pri nas bi za tole dal vsaj še enkrat več.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi,

Odlična organizacija(sem že tako ali tako navajen, da pred ciljem naredimo kak ovinek- beri: se dogaja tudi drugim), odlična družba in gorenjcem prijazna cena :OK: :OK:

LP Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kaj je pervy nabavljal in po kaki ceni :OK:

http://www.tc-motoshop.si/shop/page/detail/id/946/ v črno-sivo-beli kombinaciji - malo handlal in dobil za 500 eur.

http://www.newenough.com/alpinestars_smx_plus_boots_page.htm - po handlanju 210 eur.

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kdo se spomni MZ

če misliš MZ kot firmo motorjev potem ja, zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kdo se spomni MZ

Mene so zelo prijetno presenetili z obliko :yes:

Sploh pa je najbolj genialen njihov slogan: E=MZ2 (dvojka je na kvadrat) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotoz galeriz pliz

ne vsi naenkrat, no :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj slik je tukaj. Žal slab fotkič, al so se pa kolegu roke tresle, ko je sliku :lol1: SONY W12

Vidim da imate nekateri izredno kvalitetne fotke, katere aparate pa uporabljate. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imeli smo se fajn, hvala Hanziju za organizacijo. Pa še en utrinek iz FS na hodniku.

p.s.: Da ne bo pomot, na slikci se Millenca ni zagledala v dobrega tipa, pač pa v njegov sendvič. :)

post-725-1106829693_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj slik je tukaj. Žal slab fotkič, al so se pa kolegu roke tresle, ko je sliku :lol1:  SONY W12

fotkič je odličen, samo flash je treba vklopit, pa malce nastavitve poštudirat..

vseeno hvala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo kje vidu BMW K 1200 R?? :?

Sem slisal da ga je nekdo kao videl, pa ce ga je mi ni lih jasno kje sem sam hodil da ga neb opazil.. :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!