Skoči na vsebino

prometni zakon od 1.1.2005


rebel

kdo bo profitiral??  

197 članov je glasovalo

  1. 1. kdo bo profitiral??

    • podpiram
      25
    • nasprotujem
      159
    • mi je vseeno
      13


Priporočene objave

se sploh ne sekiram. tako in tako mi je že en cajt jasno, da bi nas najraje zamenjali s kakimi kitajci, ker bi lahko tudi proteste mirno pomendrali s tanki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot ze pise na motosvetu in minestri.com, zategujejo nas okoli vratu da ni res...

lp

duhec

Napaka: minestra.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma js se peljem tko ku sm se pelju prej in me prou ne zanima kaj bo k me ustavjo k se ne bom ustavu. Tablco bom meu u rucaku in me boli jahta. Lovit me pa ne sme. :nono:

In duhec, s tabo se 110% strinjam. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma js se peljem tko ku sm se pelju prej in me prou ne zanima kaj bo k me ustavjo k se ne bom ustavu. Tablco bom meu u rucaku in me boli jahta. Lovit me pa ne sme. :nono:

In duhec, s tabo se 110% strinjam.  :grim

Temu se reče govorjenje v prazno .) Ravno tako se boš ustavil, kot sem bom tudi jaz. .) Pa brez zamere :)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z obema se ne strinjam :)

gizmokak: a smo motoristi kaj posebnega, da nas ne smejo lovit????

nikjer ne piše da motoristov ne smejo lovit. Sicer se nekaj govori (babačulababakazala) o nenapisanem pravilu, pa vendar, se boš zanašal na to?

glej eno temo v "on the road" se mi zdi, ko naj bi lovili motorista

Robert: kako lahko trdiš da se bo ustavil? ga tako dobro poznaš da veš da ne bo stisnil po gasu al kaj?

30+ po kaki ravnini z nelogično omejitvijo in ne boš dosti razmišljal bi/nebi.

no ja, ti boš ustavil, ne moreš pa govorit za koga drugega

pa brez zamere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeraj stojim za mojimi besedami, čeprav fanta ne poznam. Imam pač določeno mišljenje o "dvajsetletnikih". In pregovor, pes ki laja, ne grize, velikokrat drži.) No, pustmo, ker sva itak :topic: :D Naj dela kar hoče.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu se reče govorjenje v prazno .)  Ravno tako se boš ustavil, kot sem bom tudi jaz. .) Pa brez zamere :)

Pozdrav od Roberta

Se bojim da sm jst taki. :rolleyes: Pa sm lih malo vec ku dvajsetletnik. :o Jst se najraje ne bi ustavu sam kej k ti vidijo tablico ko jim gres mimo tko da dosti ne pomaga bezat.

Tezi mi ker, kaj pa vem.. zadnje dva tedna jih ni videt, ocitno so koncali ustavljat tko agresivno ku po novem letu.. pol zdej se bom navadu da jih ni, bom zacel vozit normalno, to je recimo 70kmh po siroki ravnini ki pelje skozi naselje in me bodo presenetli in bo padlo 60 tisoc + tocke al ne vem kaka kazen ze pride za tako rec...skratka, ustavli me bodo takrat ko ne bom pricakoval in takrat ne bom mel jajc peljat mimo... vem da bo tko <_< i hate myself :(

Sicer pa, Robert, gizmo ima CBR600, ti pa virago 250... :rolleyes: brez zamere, ma se mi zdi da se bos lih ti prej ustavu ku gizmo, ce ne druzga zaradi sposobnosti motocikla... :yea1: no sej vem, da si reku da se itak bos.. ma lih tolko.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj na to vprašanje si že sam odgovoril. Ni štos samo v motorju, ampak v tem, da ko prideš do te situacije, se pač ustrašiš in ustaviš, kajti začneš tudi študirat, kaj se bo pa zgodilo, če me potem dobijo, ulovijo, prepoznajo po tablici, čeprav je Gizmokak rekel, da jo bo imel v rudzaku. Nas na žalost v kočljivih situacijah pač psiha izda. Prvo naj spizdi in potem naj o tem govori. Kako lahko to reče, če tega še ni storil in še sam ne ve, če bi bil tega sposoben. Ljudje marsikaj rečemo, potem pa ne storimo. Raje naj se drži omejitev in dirkat naj hodi na "Grobnik", ker bo za vse udeležence v prometu tako najbolje in on s plavimi ne bo imel problemov.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam s tabo ker sem pomoje tudi sam taka driska v takih situacijah. SAMO!!!

Raje naj se drži omejitev in dirkat naj hodi na "Grobnik", ker bo za vse udeležence v prometu tako najbolje in on s plavimi ne bo imel problemov.

Ce gres 71km/h skozi del naselja, ki ni naseljen in ga je ena sama ravna in siroka cesta, poleg tega vemo VSI da se policaji dajo lih tja in nikamor drugam! Vglavnem, za 71km/h skozi naselje dobis 60K SIT + 3 tocke in sorry ma 70 ne mores rect da je divjanje. Poleg tega je 60K FUL, tako zame kot za njega in... no ma sej, brezveze govorit. Se bomo spet pogovarjali ko nas bodo hoteli ustavit, ce se bomo mi ustavli alpa ne, se bomo pa pogovarjali ob :beer2: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 71 km/h je 30K , za 60 K se morš pelat najmanj 74 km/h.

Da boste usaj podatke mel točne, k že tolko paničarte.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobeden ne paničari, ampak se samo pogovarjamo. Drugače pa velja od 71km 60.000 SIT +3 kazenske točke, imam pravilnik pred sabo, kjer piše nad 20 do vključno 30 km/h. Je duhec že prav napisal .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meritvah z laserjem je treba upoštevati 3 km/h tolerance na napravo (laser), do hitrosti 100 km/h, kar pomeni da je od 64 (vključno s 64 km/h) pa do 74 km/h kazen 30.000 SIT, se pravi da se kazen 60.000 SIT izreče vozniku ki prekorači hitrost v naselju od 74 km/h (vključno z 74) pa do 84 km/h. V kolikor se meritve izvajajo s statičnim radarjem, naj bo to Gatzo ali multanova je pa toleranca 5 km/h. Kar pomeni da je kazen 30.000 km/h za prekoračitev od 66 do 76 km/h. Če so hitrosti nad 100 km/h je pa toleranca večja (za laser 5 km/h).

LP Fifi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj je v N.G na Prvomajski ulici za 61 km/h pokasiral 30.000 SIT+ eno kazensko točko. Omenil jim je to toleranzo, vendar ga niso jeb... . Od njih je pa dobil odgovor, da se lahko pritoži.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede paničarjenja (tole sem napisal na enem drugem forumu nekoč:

...ko te prvič ustavljajo in veš da boš plačal, mnogo plačal, malo stisne v trebuhu ko šaltaš dve nižje in greš po prvi poti v domačo garažo.

Ko te drugič, razmišljaš po kateri cesti boš peljal da boš prišel do cilja čimprej in s čim manj "nevarnostmi".

Tretjič pomahaš nazaj, ker so tako ali tako samo pozdravljali

zgolj teorija, seveda :)

sem 25letnik in sam nabijam o tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!