Skoči na vsebino

dolgi lasje


twist

Priporočene objave

Tema za prosti cas ali veter imas v laseh. Forumovke/ci a imate kaksne uporabne izkusnje z dolgimi lasmi na motorju. Sopotnica se ponavadi razburja, da ji celada in veter zvozla, razmrsa, potlaci in skustra vso frizuro, ki potem rabi se nekaj dni, da zgleda "normalno". Kako se tega problema lotevate dolgolaske in dolgolasci? Razne elastike ipd ne pomagajo kaj dosti. Frizer ni najboljsi predlog, ki bi ga rad slisal.

lp, Tom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojdi na pot brez sopotnice,menjaj sopotnico, uporabljaj walkman na motorju,................

načinov je dosti.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, ....

A.) Frizer

B.) Sam jo ostrižeš z njenim dovoljenjem

C.) Sam jo ostrižeš (brez dovoljenja)

D.) Kot receno ne voziš "obcutljivega tovora"

E.) Zamenjaš kategorijo in greš na prevoze "Hard-Core tovorov"

F.) Pojma nimam

G.) Isto

H.) Beri zgoraj

...

XXZXX.) Ultimate nasvet .... Amm, kaj že?!

Love & Respect 4 All

Zoolo

P.S.: Če zgoraj navedeno ne pomaga oz. ni izvedljivo se znebiš motorja (uff, bogokletnaideja, ...mater sej je še mene zabolel ob taki ideji, pa to drugem upredlagam), .... ker ti bo življenje v kombinaciji s tvojo "Lady" spremenil v living Hell.

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Twist, nadeni ji podkapo, lase naj ?imbolj spravi skupaj (kot v ?op), nato pa naj jih skrije pod jakno. Ni sicer najbolj "mobilna" (premikanje glave levo desno), ampak las ji pa tudi ne bo zmr?ilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja boljša polovica in večina ostalih dolgolasih ljudi na motorju si splete kito.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kitko lepo trdno splesti in z dvema (ali vec) gumicama fiksirati.potem ni potrebno,da je kita pod jakno.drzi tudi po 600 km.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ti kr.....je to ze sprobana metoda....deluje ze nekaj 10.000 km - pri sopotnicah seveda.meni gumica nic ne pomaga.

Hehehe....odvisno, kaksna "gumica" je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nikoli nisem imel problemov-naredim čop in vsakih pet cm gumica(6 kom).Lahko pa je rešitev tudi kita,ampak jaz tega nisem nikoli naredil,sem bolj pristaš čopa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zenske so ena zelo enostavna zadeva, enostavno ji reces, da ji neka stvar pase, v tem primeru ji zelo noro sedejo skustrani lasje, in je srecna. Dej pa, al ji to res pase ali ne, pa tko al pa tko ni vazen, sam da jo mal pohvales

ENOSTAVNO ko pasulj . Pa srecno twist.

READ MY FACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista ideja s kito je kar vredu, pa naj si za ziher še da kito pod jakno, pa je. Tudi sama sem imela včasih ta problem, pa ni nič kar malo subrine in glavnik ne bi rešila... Kaj sta pa dva ali trije ali deset vozlov v laseh - glavno da čutiš veter, ki ti to 'moro' povzroča... ok, zdaj že malo pretiravam, ker konec koncev imam zaprto čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, gumice so res zakon. Meni še danes držijo skupaj čop, ki sem si ga odrezal preden sem šel v vojsko. Nikoli več ne bo... Na motorju je blo isto. Dve gumici, pa gasa.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, prav res, 'neizogibni' problemi kaj. Madona, kaj vam pa je folk. Jaz revček pa si pa tako želim dolge lase. Žal iz te moke nebo kruha. Pleša je naredila svoje. Ostajajo še le spomini na 80-ta, ko sem nosil kitko in čopek. Prav žalosten ratam, ko pogledam fotografije izpred 15-20 let nazaj. Pa kaj je še lepšega na motorju (tudi kje drugje), kot vihravi, predvsem ženski lasje, ki plapolajo v vetru. Dragi moji, res ne vem več kam gre ta svet. Estetika, lepota mladci.....?! [}:

P.S. Pa ne sedaj svojih punc obrit na golo (zgoraj), da rešite 'neobladljivi' problem dolgih las.

brez panik,jst sm plesast ze pr 25-ih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KARKOLI SAM FRIZERJA NE, še dons mi je žal pa čeprav sem se ostrigel lanskega Februarja.

Seveda pridno čakam da zopet zraste, pa čeprav sem že pri rahlo plešastih.

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

brez panik,jst sm plesast ze pr 25-ih

Eh... vi ste plesasti, jest se moram pa brit po glavi, da imam "mosko" frizuro, ne pa neke dolge lase, k kak hipik.

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

meni je najbolj pomagalo da sem cop naredil pa enih 14 dni nic umival, pol pa lepo vse stoji.

Pervy, a ti si imel kdaj čupo?! Si te sploh ne predstavljam z njo...

Uredil - gregs on 23/01/2002 12:13:16

pervy mel 7 let cupo preko ramen, pol vozil coperja, se dosti ukvarjal z sportom in picil renegade look (lajbic brez majce da se je radiator videl - dober efekt na zenske). no pol pa kupil naked in skinil cupo. manj zensk - ampak vec drugih uzitkov.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaksna motoristka pa je ženska če ni skuštrana.

To je edin prou. Drgač je pa treba jet med manekenke, pa bo zmeri urejena frizura. Sploh ne razumem teh vprasanj.

dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj se že menimo kdo ima plešo je že CAR, al kaj ?

PERVY, vidim da imama dosti skupnega

ampak tud naked ima nekaj malega efekta na ženske tak, da čeprav zdaj tud brez čupe, ni panike

KAJ VSE NAREDI MOŠKA ČUPA

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ste se res malo oddaljili od začetne teme. Naj povem, da se da nabavit - ne vem, kako se temu reče - nekakšne "ovitke" iz usnja za lase. Skratka: narediš čop, potem pa natakneš tisto čudo in močno zvežeš po celi dolžini - nič tako kompliciranega, da se ne bi dalo doma nardit, a ne ?

Kar se pa skuštranih las tiče - jaz sem doslej povprečno po vsaki vožnji zlomila vsaj en glavnik. Da ne govorim o številu izpuljenih las... Sam zato, ker sem ena velika lenoba in se mi ne da kitke plest.

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!