Skoči na vsebino

Kawasaki v GP1


miki

Priporočene objave

First pictures of Kawasaki’s new GP bike : ZX-RR Ninja

Izgleda, da bo le nekaj čisto novega.

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA,HA,HA TA ZELENA POŠAST BO,PO VIDEZU SODEČ "RAZTRGALA" KVAZI KONKURENCO! ČE JE ŠE TAKO HITER MOPED KOT IZGLEDA, SE BODO OSTALI LAHKO LE PO JAJCIH PRASKALI-ZMAGOVALEC JE ROJEN!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, po videzu me zeeelloo spominja na Hondo RC211V.

Prednji blatnik je pa zelo zanimivo oblikovan, verjetno zaradi boljse aerodinamike.

Zanimivo bi bilo vedeti vec podatkov o masini, na interetu krozijo govorice o nenaksni sfrizirani ZX9R masini.

Bomo videli, obeta se nam zanimiva sezona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mater če kdo Rossija z to zeleno svinjarijo prehiti te pa se nagi peljem od Maribora do Portoroža. Seveda če se doktor ne bo prevrgo.

Ghost, spremljamo prvenstvo in te v primeru presenečenja držimo za besedo... Drugače se pa strinjam z Greenom: če bo na stezi tako hud kot je na pogled, bo več kot konkurenca!

Popravil/a - iggy dne 24/03/2002 ob 03:50:42

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mater res dobro zgleda, samo kaki pa te ma prednji blatnik ali kaj je to????

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kaj ti res misliš, da bi zeleni lahko naredili konkurenčno mašino?

Ok, če dobijo eno zmago dam za rundo!  

Mal te je pa strah, da bi zelenčkom uspelo ... če te ne bi blo, bi še čvape in kotlete dal zraun :D :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAWASAKI in YAMAHA imata velik problem kateri se imenuje HONDA

To Diablo ... to so hitri problemi ... :D :D ... :roll: :roll: :roll: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater če kdo Rossija z to zeleno svinjarijo prehiti te pa se nagi peljem od Maribora do Portoroža. Seveda če se doktor ne bo prevrgo.

Opla ... še zdravje smo reskirali ???

A se boš po svetlem pelu ??? ... te lahk še sonce opeče :wink: :wink: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ... nič veličastnega ali revolucionarnega na pogled ! Sem vidu eno drugo sliko v nekem cajtngu, pa je čist druga od resnicne podobe :cry: .

Zna pa bit zeleno hitro :) :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ... nič veličastnega ali revolucionarnega na pogled ! Sem vidu eno drugo sliko v nekem cajtngu, pa je čist druga od resnicne podobe  :cry: .

Zna pa bit zeleno hitro  :)  :wink: .

Še hitrejše pa zna bit rdeče - desmosedici 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ... nič veličastnega ali revolucionarnega na pogled ! Sem vidu eno drugo sliko v nekem cajtngu, pa je čist druga od resnicne podobe  :cry: .

Zna pa bit zeleno hitro  :)  :wink: .

vprašanje kaj je zdaj resnična podoba? verjetno ne tista skica, ki je bla objavljena tle gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si ogledal sliko na www.kawasaki.com/PressReleasa0510.pdf in to vzel kot za resnično.

spomladi pa je bila tlele gor ena huda slikca objavljena, kot referenca za GP zverino od kawasakija (par strani nazaj).

Važn da so rušli rekord steze :) (sam ne vem ktere :lol: 8) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"With the seat cowl also chiselled down to its new thin, short shape the bike is one step closer to the sharp form depicted in the image sketch released earlier."

gre samo za prototip, s katerim testirajo komponente

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawa zgleda res lepo, samo se bojim da 4-v liniji motor ne bo dolgoročno konkurenčen, isto velja za Yamaho, ali Aprilio z tremi cilindri. Honda je planet zase, Suzuki in Ducati pa ji znajo mešat štrene. Konfiguracija na V ima pač določeno prednost pred motorji v liniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawaski ze tekmuje z ZXRR-ko v Japonskem Superbike Championship, kjer majo dovoljeno tekmovanje s prototipi.

Vozi pa jo A.Yanagawa,ki je na 2.mestu, na prvem je Ryo z Suzukijem GSVR.

Tko da zgleda da pri kawasakiju resnoo razvijajo ZXRR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi vedu sliko gor dat, bi vam eno dobro poslal ... mislim pa, da je risana kot ideja in je zelo agresivna in daleč od dejanskega izdelka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!