Skoči na vsebino

Kawasaki v GP1


miki

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Mini Akrapovič ?:D Drgač pa zgleda kr nabildan, mogoče malce preoglat (kurc, k dam tolk na videz)....bomo vidl na dirkah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni slabo! To je verjetno mišljeno za kategorijo GP?

Na njem manjka samo še en dobr voznik - Igor Jerman se k'r dobr ujame s kawasakijem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

v zivo zgleda zelo podobno kot na drugi sliki edino akrapovic je pod sedezem! njami to deli, upam da bodo kake dobre voznike dobili. a se ze ve kdo bo vozil? meni je poteza ducatija z capirossijem in baylisem ful vsec ker sta ena izmed najboljsih in najbolj divjih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawa zgleda res lepo, samo se bojim da 4-v liniji motor ne bo dolgoročno konkurenčen, isto velja za Yamaho, ali Aprilio z tremi cilindri. Honda je planet zase, Suzuki in Ducati pa ji znajo mešat štrene. Konfiguracija na V ima pač določeno prednost pred motorji v liniji.

Ne vem, ne vem... Yamahi gre kar dobro, pravzaprav je ta hip edina vsaj približno konkurenčna Hondi :(. Poleg tega pa so tudi na Eurosportu povedali, da Suzuki za naslednjo sezono MotoGPja pripravlja popolnoma nov motor: in-line (se pravi vrstni) štirivaljnik... :shock:

Bomo videli, je rekel taslep in padel v naslednjo luknjo... :wink:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi jim privošil, vendar dvomim v kak večji uspeh tega Kawla v GP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, res so slabo začeli - na Eurosportu so padec Yanagawe pripisali temu, da je motor zaribal - lahko, da sem narobe razumel (posneto pa nimam), a ve kdo kaj bolj natančnega?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kawl je res poživitev in resnično bi bil vesel da bi jim uspel,sam mislim da vrstna zasnova motorja zaenkrat ni konkurenčna V motorjem :? :oops: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgledal je kot zdrs zadnjega kolesa na zaviranju, motor prevec posrek ( ze na treningih je zelo drsel ), potem pa lansiranje v zrak....kr grdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kawl je res poživitev in resnično bi bil vesel da bi jim uspel,sam mislim da vrstna zasnova motorja zaenkrat ni konkurenčna V motorjem :? :oops: :!:

:shock: :shock: :? Ne vidim nikjer Suzukija z V-zasnovo. Vidim pa Yamaho z in-line motorjem. Razred zase pa seveda V-Honda.

Razlika je v vložku v razvoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!