Skoči na vsebino

Yamaha


premza

Priporočene objave

Fenomenalno!!!! :yea2: :OK: Ne verjamem, da je kdo zadevo spravil skupaj! Če bo kdo naredil xjr :wub: - jo za primerno ceno kupim.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Zakon! Če bi imel kaj časa in živcev, bi se celo lotil česa takega... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm :? , nabaviš kr vse tri, potem pa vsak dan drugo pred garažo, da bi sosedi mel kaj gledat :lol1: :yea2:

Da spraviš vse tole skupaj, bi pa moral bit dost Persena na zalogi... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fenomenalno!!!! :yea2: :OK: Ne verjamem, da je kdo zadevo spravil skupaj! Če bo kdo naredil xjr :wub: - jo za primerno ceno kupim.

LP Bajsi

Kolk plačaš? :P

Mam narjene vse tri. + ene par živali :)

aja, če se hoče kdo naučit še tapravga japonskega origamija, lahko tud pomagamo ... recimo, kako nardit pajka sam s prelaganjem lista papirja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk plačaš? :P

Mam narjene vse tri. + ene par živali :)

Povej ceno pol bomo pa zbijali - ceno in šale :naughty: ! Res povej kolko ceniš zadevo?

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk plačaš? :P

Mam narjene vse tri. + ene par živali :)

aja, če se hoče kdo naučit še tapravga japonskega origamija, lahko tud pomagamo ... recimo, kako nardit pajka sam s prelaganjem lista papirja :D

Lahk sam prašam...kolk prbližno pa si porabil časa za en motor(za YZF-R1 me bolj točno zanima)!

bajsi...kolk na uro plačaš moji sestrci da ti nardi XJR??? :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk sam prašam...kolk prbližno pa si porabil časa za en motor(za YZF-R1 me bolj točno zanima)!

bajsi...kolk na uro plačaš moji sestrci da ti nardi XJR??? :naughty: :naughty: :naughty:

2 dni prostega časa ... profesionalno rezanje z olfo in podobno ... pa vmes padec koncentracije ... :(

pa žal ni naprodaj, ker bi bla cena visoka :) lahk pa pokažem zadevo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bajsi...kolk na uro plačaš moji sestrci da ti nardi XJR??? :naughty:  :naughty:  :naughty:

Kolko pa hoče met? :hmm: Naj pove ceno! :naughty: Lahko se pa kak drugače zmenimo ( če je zadosti stara) :naughty: , ne res šalo na stran naj pove kolko dnarja bi mela, pol se pa zmenimo.

LP Bajsi

Lahko mi pošlješ PM

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa hoče met? :hmm: Naj pove ceno! :naughty: Lahko se pa kak drugače zmenimo ( če je zadosti stara) :naughty: , ne res šalo na stran naj pove kolko dnarja bi mela, pol se pa zmenimo.

LP Bajsi

Lahko mi pošlješ PM

bajsi, pa saj maš pozimi zihr ful fraj cajta ko nisi na motoru :) saj če se lotiš boš videl, bo hitro :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bajsi, pa saj maš pozimi zihr ful fraj cajta ko nisi na motoru :) saj če se lotiš boš videl, bo hitro :) :) :)

Ja bo hitro papir v košu :devil: jaz pa v Hrastovcu :devil: :lol1: , ni šanse sem enkrat hoto formulo iz plastičnih delov sestavit se mi je zmešalo :wacko: preden sem ta velike dele skup sestavo.

Sem bolj za velike stvari.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam velike tezave s kolektorjem

Ker motor pa delas???

Ja v soboto sm se lotu R1 in ugutovu da je stvar precej bolj zakomplicerana kt zgleda...delu sm soboto 2 ure(naredu 1.list delov)pa v nedelo kšno dobro urco pa sm na polovici 2. lista...tamala mi je pa samo pomagala mal strižt ker je stara šele 12 let(bajsi počaki še slabih 10 let pa ti bo mogoče "brezplačno" kej skupi sestavla :P )tko da njej sploh ni nč jasn kva se kej dela!

bajsi res se sploh ne splača d komu plačuješ razen če bi delu človk za svoj vesele(tko kt jst delam R1 :yea2: :yea2: :yea2: )ker je res zakompliceran na kubik tolele!!!

Zase vem da če mi daš 1000 na uro se ne grem ubijat s tem paperjem!!!!! :doze:

Raj se lepo počas sprav k delu pa se močno poglob pa boš z užitkom lepo začeu sestavlat pa ti mogoče še rata!

Probej...sprinti si prvo stran delov pa prvo stran navodil pa probi pa če boš "not padu" ti bo sigurno uspel!

SymRu a lahk prosm tlele nalimaš kšno fotko od te R1 če se ti le da!!! O:-)

Pa dej mi še povej...kter del pri R1 ti je biu najtežji za sestavt???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Sej vem da je že nekje bila tema, iskalnik pač ne najde... vseeno, mislim da so bile samo 3 prej

http://www.yamaha-motor.co.jp/eng/papercraft/

LP

Malo bolj se potrudi z iskalnikom!!

Vpisal sem yamaha, xjr, zastonj, origami,..... pa ni nix našlo.... jebiga, pol ure se pa tut ne mislim matrat, če ne dela zadeva tko k je treba...

Aja, lahko prestaviš pod predloge, pohvale ipd.... :devil:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pa a ste vi ke tole delate mal tko, ne čist,. no, sej vesta kaj. :kva2: :kva2: :kva2: :wub:

Sem hotel najt zadevo za novo Fazerko, pol sem pa pogledal, za vic kako xjr zgleda tega hudiča je za 19 listov, in to sami mali delčki, tole jaz ne sestavim nikol, prej škarje v nogo zapičim pa v Polju končam. Res, kapo dol pred psihotom ke tole brez duševnih posledic skupi da.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Sem delal yamaho r1 vse skupaj približno 6 ur in sem naredil le masko in sprednje amortizerje. :cry: :xx: je pa zelo zanimivo delo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Sem delal yamaho r1 vse skupaj približno 6 ur in sem naredil le masko in sprednje amortizerje.  :cry:  :xx:  je pa zelo zanimivo delo. :D

A imaš mogoče digitalca pa da nam pokažeš kaj si naredil? Vseeno veliko uspeha in zadovoljstva pri izdelavi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!