Skoči na vsebino

Moto GP-Brno


loyo

Priporočene objave

Heja

Bozickov popust za Moto GP vstopnice :OK:

Za ceno 2 vstopnic, dobis tretjo zastonj.

Tako vas vstopnica pride se ceneje kot je v predprodaji. Namesto 42 EUR (Staro Brno) vas sedaj do 20.Dec stane 28 EUR. :)

http://www.automotodrombrno.cz/default.asp...eload_coolmenus

lp Loyo

P.S. Najbolje ja placat kar s kartico in kupit E-Ticket. Karte natisnes in jih neses na prireditev. Tam je posebna stojnica, kjer ni kolon :) In dvakrat profitiras, preverjeno letos!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo,zanimivo...upam da mi drugo leto znese it na motoGP v Brno,čeprav dvomim ker grem avgusta na maturantca :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil letos pa sem opazil, da za določene odseke sploh nerabiš karte. :)

Se bi pa splačalo kupiti karte za na glavno tribuno od kjer se vidijo tudi boksi. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem bil v Brnu in rečem da se res splača, le vreme nam ni bilo naklonjeno! :OK: Kupili smo navadne karte in se vidi zelo dobro. Bolje bi bilo le, če bi šli nekam kjer se vidi "big screen", saj bi tako lahko spremljali cel potek dirke, tako smo pa videli le 3 ovinke. So pa za ograjo stali ljudje in so videli isto kot mi.

P.S. Zvok Ducatija :yea2: :kva2: :yea2: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@loyo: si dobil PM? :unsure:

Dobil, sem ti ze odgovoril! - se nekaj s temi :blink: cehi dogovarjam ...

Trenutno se nekaj komplicirajo z E-Ticket kartami. Baje bodo porihtali do konc tedna, zaenkrat pa je mozno karte kupit samo po posti.

Upam, da se jih bo dalo kupit, dokler traja tale bozickova akcija

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

no namen mamo it b brno si pogledat dirko. za karte sem že na njihovi strani videl da se jih da naročit. zdej pa me zanima s strani tistih , ki so že bili kaj in kako do gor pa kako je kaj z kampiranjem namreč cel vikend bomo gor, kako kaj cene itd, skratka vse. kak je najbolši ovinek za it gledat, če n e pa sm mislu it na tribuno na ciljno ravnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne da se mi vsega pisat tu gor. javi, od kod si, pa če se bom kaj tam vozil, plačaš pir pa ti povem. aja če si bolj sramežljive sorte lahko tudi na PM svojo lokacijo javiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si ravno privrženec kampiranja ti bo dal Pirrulz potrebne informacije, če pa je to samo ena izmed alternativ pa izberi raje kak poceni hotel oz. motel, saj je glede kampiranje na Brno GP milo rečeno - slabo poskrbljeno. V primeru, da hotel Triumph še funkcionira in še ni razprodan, se da tam prenočevat za 35 EUR pro persona oz. vsaj včasih je bilo tako.

Se vidimo letos gor :yea1: :OK:

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil lani z motorjem tam.......

v kamp ne bi šel nikoli več.... ni sekretov (razen 12 lukenj na štrbunk za 10000 ljudi)pol si pa predstavljaj da te zagrabi, ni tušev... totalna svinjarija!!!!!!! nemci si pripeljejo vse s kamperji... če pa greč bolj po amatersko 3x prespat je pa mučno...

če si zrihtaš v okolici v kakšnem hotelu sobico pa ti bo enkratno.. dokaj poceni je vse.. vstopnica za vikend je bila 25€ :D dobra hrana in pijača... lepa dekleta po mestu... marsikaj se da pogledat v centru, je res lepo za se sprehajat :) ... ogromno motorjev... skratka.. se splača doživet ta cirkus....

evo nekaj slikic od lani B)

post-1823-1120213547_thumb.jpg

post-1823-1120213559_thumb.jpg

post-1823-1120213578_thumb.jpg

post-1823-1120213589_thumb.jpg

post-1823-1120213600_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a za Brno se pa tko mente :(

V Mugellu pa nism niti enga slovenca srecu

sm pa vid od Radenske plastenke tko da neki jih je ze blo tm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... lepa spomina od lani... (sicer se ta levi spomin lepše vidi, ampak jebiga - bom letos tudi z druge strani pofotkal :devil: :grim )

post-4528-1120213922_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud js mam namen it letos gor z motorjem. S parimi kolegi nameravamo vzet kak apartma al pa motelček, baje bi naj bile cene le malenkost višje od kampov, udobje pa neprimerno večje, da ne govorim o tem, da imaš sobo, kjer lahko odložiš vso motoristično kramo brez strahu, da ti bo zmanjkala, ko prideš nazaj. Ko bom vedu kej več (naslovi, imena apartmajev), javim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a za Brno se pa tko mente :(

V Mugellu pa nism niti enga slovenca srecu

sm pa vid od Radenske plastenke tko da neki jih je ze blo tm :D

radensko se kupi tudi v italiji..... :D

in če nisi glih nek fanatik na gp je mugello predrag.....

v brno pa greš lahko za malo denarja.. ni glavni motiv samo ogled dirke.. zato je boljša izbira.... in se imaš čudovito.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Whatever you do, ne it v kamp... Neurejen, brez WCja, za tuš moraš plačat ekstra, pa na izhodu stojijo pof*** češki policaji, ki dajo VSAKEMU pihat, ki gre ven.. Kolega dobo kar lepo kazen na izhodu (0.0 promila v krvi zakon).

Drugač pa je nočni lajf zakon, obvezno obiskat kluba Charlie's hat in Zelena kočka :kva2: ... Pir pa je itak znan kot en taboljsih, folk in kelnarce prijazne (glej pirrulzovo sliko), edino organi pregona so adijo! Nisem se bil v kampu, pa da policaji setajo non-stop po kampu oborozeni z zbrojevkami... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh stari saj je bil sekret, samo tudi tega moraš plačat (jaz sem sicer onega Čeha trikrat nategnil (pozor! figurativno) in nisem plačal :grim )

Drugač pa camp sux, ja.

dajo pa pihat vsakemu vozniku, pešce pustijo na miru. pa ne samo v kampu, tudi na cestah patrulj z balončki mali milijon :wacko: . Tako da tam definitivno don't drink & drive, če ti je vsebina denarnice mila. public transport je gut opcija.

drugač pa upam da bom napraskal dnar tudi za letošnjo udeležbo :ninja:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

češki policaji, ki dajo VSAKEMU pihat, ki gre ven.. Kolega dobo kar lepo kazen na izhodu (0.0 promila v krvi zakon).

Nisem se bil v kampu, pa da policaji setajo non-stop po kampu oborozeni z zbrojevkami... :(

je že prav da delajo malo reda... tam ni balkan da se lahko nori in dela neumnosti.. mene to ni motlo .. za tako maso ljudi mora bit nek nadzor... kaj bi pa blo v tistem kampu da bi blo vse svobodno... še tako je norišnica....

in če misliš da je prav da se furaš po mestu s 3 piri v riti pa.... škoda besed...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že prav da delajo malo reda... tam ni balkan da se lahko nori in dela neumnosti.. mene to ni motlo .. za tako maso ljudi mora bit nek nadzor...  kaj bi pa blo v tistem kampu da bi blo vse svobodno... še tako je norišnica....

in če misliš da je prav da se furaš po mestu s 3 piri v riti pa.... škoda besed...

Red je okej, to kar pa so ceski policaji izvajali pa je mejilo ze na teror.. Ce te ne moti, da ti hodijo golobradi policijski rezervisti z nabitimi puskami 1 m mimo sotora, ki verjetno pojma nimajo o ravnanju z orozjem, pol ne vem kaj ti naj recem!! Mene je vse skupaj spominjalo na konc-logor!

Z 3 piri v riti napihas tudi pri nas, z enim malim pa nisi nobena potencialna nevarnost, ampak kazen je ravno tako... Res skoda besed, ampak malo svobode si lahko clovek privosci, ali pac??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

radensko se kupi tudi v italiji..... :D

in če nisi glih nek fanatik na gp je mugello predrag.....

v brno pa greš lahko za malo denarja.. ni glavni motiv samo ogled dirke.. zato je boljša izbira....  in se imaš čudovito.....

ne s slovenskim napisom :D

ja v Mugellu smo mel uboje,zabavo in carsko dirko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red je okej, to kar pa so ceski policaji izvajali pa je mejilo ze na teror.. Res skoda besed, ampak malo svobode si lahko clovek privosci, ali pac??

ma ja no.. kakor vzameš... mene res niso motli... raje gledam njih kot pa kakšne nore turiste..... in podivjane nemce al poljake.....

so bli bolj prijazni kot pri nas...tako na meji in ko so me ustavli in dali pihat .. po mestu in v kampu.... sm brez pripomb...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEFINITIVNO GREM :yea2: KAR SE PA MOTELOV TIČE ,PA NI FILING , :naughty: V KAMPU SO BAJKERJI IN KJER SO BAJKERJI TAM JE PONAVADI FEŠTA :lol1: KAR SE PA TIČE WC IN TUŠOV PA MALO POTRPIŠ ZAMIŽIŠ, :nono: LAHKO PA DA ZGREŠIŠ IN GREŠ V ŽENSKI TUŠ :lol1: , TO JE PA POTEM PRAVA ŠTALA :whistle: SO PA BOLJ ČISTI. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi letos šel, mogoče tudi rajši v sobe, pa ta pocen tribuno bom vzel (tisto ki je rebel slike lepu, ker za C se ne splača tolk več dajt-kljub temu da imaš tv.

Aja pa šel bi z avtom gor vsaj od petka večer do nedelje večer še bolje do ponedlejka zjutraj O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEFINITIVNO  GREM  :yea2: KAR SE PA MOTELOV TIČE ,PA NI FILING , :naughty: V KAMPU SO BAJKERJI IN KJER SO BAJKERJI TAM JE PONAVADI FEŠTA  :lol1: KAR SE PA TIČE WC IN TUŠOV PA MALO POTRPIŠ  ZAMIŽIŠ,  :nono: LAHKO PA DA ZGREŠIŠ IN GREŠ  V ŽENSKI TUŠ  :lol1: , TO JE PA POTEM PRAVA ŠTALA :whistle: SO PA BOLJ ČISTI. :lol1:

:D :D :D ma veš kaj... bikerji so po celem mestu...

tako da kamp....

kdor si upa naj pač proba... je zanimiva izkušnja ki je ni vredno ponovit .)

in sm šou v ženski wc... ampak vseeno sm dobu solzne oči od slabosti.in želodec ti skoči v usta..... bolj ogabnih prizorov in vonjav js še nism doživel...

:wacko: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!