Skoči na vsebino

Moto GP-Brno


loyo

Priporočene objave

Jaz bi tudi letos šel, mogoče tudi rajši v sobe, pa ta pocen tribuno bom vzel (tisto ki je rebel slike lepu, ker za C se ne splača tolk več dajt-kljub temu da imaš tv.

mi smo bli lani na E pa se je kool vidlo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake so zdaj točne cene za karte?

sektor: A,B,D,E,G = 21 EUR (no screen view)

C,F = 45 EUR (screen view)

Vse karte veljajo za 3 dni!!! :OK:

BRNO WE ARE COMMING :kva2:

LP

post-5401-1120420607_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil seby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sektor: A,B,D,E,G = 21 EUR (no screen view)

          C,F = 45 EUR (screen view)

Vse karte veljajo za 3 dni!!!  :OK:

BRNO WE ARE COMMING :kva2:

LP

jebemti

mugello je biu 145EU,zame 115 k sm 15str,sam vsen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No božičkove akcije je skoraj zagotovo konec :hmm:

do konca mesca pa velja neka druga akcija :hmm:

GP Brno-cenik kart

Letos bi se najbrž zavoljil kar z nakupom kart za tribune A,B, D, E, G in se potem najbrž razgledoval na E oziroma G bregu.

Po spominu od lani mi zdi, da kar veliko vidiš, je pa res da ni TV na tem mestu.

Sicer pa zaenkrat samo sanjam o GP, saj za letos še iščem štirkolesnega prevoznika O:-) (a kar motosvetov avtobus zrihtamo :devil: )

Kdo ima namen iti gor z avtom, najbolje v petek in se vračati potem enkrat ponoč v nedeljo oziroma ponedlejk (kak shoping piva še udarimo na Češkem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je km nekaj okoli 550 :hmm: vožnje pa od 5 ur navzgor. Lahko tudi do 8-9. Seveda je vse odvisno od teže noge na AC (LJ-Dunaj)postankov in od morebitnih zastojev predvsem ko se vračaš (iz dirkališča, meja)

Mislim da smo mi lani porabili za gor 6-7 ur nazaj pa okoli 10 ur. (1 ura da smo se sploh s parkinga skidal, potem smo šli vmes se ŠE pošteno najest, malo čakanja na meji :hmm: in nato lagano (po omejitvah ) domov z malo več postanki ker noč ima svojo moč :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je km nekaj okoli 550 :hmm:  vožnje pa od 5 ur navzgor. Lahko tudi do 8-9. Seveda je vse odvisno od teže noge na AC (LJ-Dunaj)postankov in od morebitnih zastojev predvsem ko se vračaš (iz dirkališča, meja)

Mislim da smo mi lani porabili za gor 6-7 ur nazaj pa okoli 10 ur. (1 ura da smo se sploh s parkinga skidal, potem smo šli vmes se ŠE pošteno najest, malo čakanja na meji :hmm:  in nato lagano (po omejitvah ) domov z malo več postanki ker noč ima svojo moč :rolleyes:

Iz ljubljane 505 km, 6h 38 minut pri povprečni hitrosti 75.9 km/h... :)

post-2208-1122101530_thumb.jpg

Iz Maribora 380 km, 5h 12 minut, 73 km/h.

post-2208-1122101670_thumb.jpg

ali, če ne uporabljaš avtocest 357 km, 5h 38 minut, 63.2 km/h.

post-2208-1122101966_thumb.jpg

S tem da so hitrosti na avtocesti nastavljene ZELO konzervativno, niso pa upoštevani postanki za tankanje.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo lani recimo od MB potrbovali cca 5 ur, s tem da je bla ena ura ziher postankov (tobak, osvežilna pijača, lulanje).

Če slučajno kdo hoče kupit karte preko www.brnograndprix.com, ga je nujno opozoriti, da naj se ne razburja, ko bo prišel do glavnega vhoda, pa tam ne bo nikjer videl štanta, kjer bi karte dvignil, ampak samo A4 list s telefonsko, kam pokliči. še posebej, če je to pred 10.00 zjutraj. Oni model pride z eno camp mizo malo pozneje, ampak karte pa dobiš - čeprav smo mi plačali C, dobli pa E :fredy:

ampak tudi na E se fino vidi. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

khm...če gre kdo še od tule v brno, in da ima frej plac v avtu/kombiju/avionu/whatever.....contact me na zs!

thanx,

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa tudi jaz se ne branim ponudb o prevozu v Brno. Če ne bo pametne ponudbe se zna zgodit da me vidite na kolesu tam gor :devil:

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil lani:

kamp :SS

če bi bilo lepo vreme bi se še lahko zunaj tuširal, glede na to, da je skoz nekaj rosilo in bilo 10-15 stopinj mi ni padlo kaj takega na pamet.

vsaj na dirkališču so bili WC redno pucani tako, da se je dalo brez problemov opraviti vse potrebno.

imeli smo poceni karte in sem opazil, da se da tudi brez njih videt ene odseke dirkališča (domačinov ogromno gleda tako dirko)

mislim, da se pa najbolj splača vzet karto za tapoceni tribuno, če se ne motim je Staro Brno, vidiš bokse, ciljno ravnino in še big-screne imaš, da vidiš potek cele dirke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v soboto v Brnu. Zastonj se da videt šikano med T1 in T4, sam po moje moraš bit zelo zgodaj pri ograji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo, bi tam že dve leti zapored, v kampu Žebetin (tamkajšnih gasilcev), vedno isti obrazi in prijaznost, vsako leto je en in isti blagajnik in redar tako da smo že na TI :D .

Ni nevem kakšnega luxuza, WCji 5 komadov redno papir in 3x dnevno opucani do čistega, tuši pa so tako ena gasilska cisterna polna mrzle vode in ven napeljane 3 špine. To je BIKERSTVO!!!

Kar se tiče varnosti pa je OK, razen Madžarov ki so delali burke pred glavnim vstopom na pisto!

Kamp je ob sami progi, full prijazna kelnarca, letos pride še njena 18 letna sestra... ful žur do jutra in naprej.

Glede alkota pa tako, ponoči vsaj v soboto sem spil 4 velike pive v mestu in so mi dali pihat, ne samo meni ampak vsakemu motoristu kateri je šel iz Brna proti Bystric (V kamp) ob pisti. Moja je pokazal 0,0. Tudi policaji so ful prijazni vsaj meni so bili OK.

Varnost in poštenost, vsaj v tem kampu:

Ponoči pozabil denarnico in vse dokumente, ključe in... vse kar se je pozabit dalo na WC, zjutran me je čakalo na ŠANKU, brez kakršnega koli manjka!!!!

SEVEDA SEM BIL REDNA STRANKA ŠANKA ŠE CELO SOBOTO IN NEDELJO!!!!!

V kampu je dobro da se pride v petek zvečer ker plačaš isto za 3 dni, pa še dober prostor si najdeš. Lahko se prijaviš samo 2 ali 3, ostali pa že ponoči prilezejo do šanka in tam naprej ...

Letos spet grem!! :kva2: :OK:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že prav da delajo malo reda... tam ni balkan da se lahko nori in dela neumnosti.. mene to ni motlo .. za tako maso ljudi mora bit nek nadzor...  kaj bi pa blo v tistem kampu da bi blo vse svobodno... še tako je norišnica....

in če misliš da je prav da se furaš po mestu s 3 piri v riti pa.... škoda besed...

Se podpišem pod to.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno iščeva (z bratrancem)prevoznika za Brno. Eventuelno bi mogoče celo bratranec peljal s fotrovo Astro O:-) , v tem primeru pa iščeva družbo za v avto (nižjistroškiprevoza/osebopress)

Aja odhod planiran v petek popoldan ali celo zvečer, vrnitev v nedeljo ponoči O:-)

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam namen štartat iz Celja z motorjem nekje do 15. ure v petek. Povratek domov verjetno v ponedeljek zjutraj. Sedaj pa molim za vreme, da mi ne bo treba it z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam namen štartat iz Celja z motorjem nekje do 15. ure v petek. Povratek domov verjetno v ponedeljek zjutraj. Sedaj pa molim za vreme, da mi ne bo treba it z avtom.

kolk gnarja računaš, da bo vse skupaj prišlo, a karto že maš kupljeno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sprintam kolegu, sam on gre v Nedeljo ponoči, zvečer pa nazaj. Jaz mam pa glih rojstni dan, pa mislm da me ne bo. Če pa grem sporočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povratek domov verjetno v ponedeljek zjutraj. Sedaj pa molim za vreme, da mi ne bo treba it z avtom.

Ja, kakšen motorist pa si? A so te iz cukra delal?

Torej, če te ne bo "stopilo" se vid'mo gor!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!