Skoči na vsebino

Moto GP-Brno


loyo

Priporočene objave

v nedeljo ponoči  :?  a ne bo takrat že vsega konc  .)

Nedelja se začne ob polnoči - takrat je še noč. .)

(tako si jaz razlagam)

@Hanzi: A bo peljal tvoj bratranec gor? Še imaš kaj prostora?

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piiičkarija!!!

Pred pol leta, jih je trideset govorilo, da gremo skupaj v Brno. Poglej hudiča...

Jutri grem pa sam! Še prva dama, me je pustila na cedilu. - Jst pa v jok!!!!!!

- Letos sem imel na furah, že dva gumi defekta. V tretje gre rado.

Torej - ne pustite me za cesto, da strohnim!

Prepoznali me boste, z Nedeljskim pod pazduho!

(Drukam za Biaggi-ta. Samo zato, ker ga nihče ne mara)!

Sevidijamo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piiičkarija!!!

Poglej hudiča...

Jutri grem pa sam! Še prva dama, me je pustila na cedilu. - Jst pa v jok!!!!!!

Fico samo, da se ne bos zgubil sedaj, ko gres brez prve dame. :D :devil: .)

Srecno pot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Hanzi: A bo peljal tvoj bratranec gor? Še imaš kaj prostora?

Mi smo polni(4) :) tako da :blush: pa zanimivo je to da poleg mene ni nihče preko Motosveta zraven(vsi praktično v "žlahti" oziroma z vasi). Pač zadnji dan je pač težko planirat tako praktično tridnevno skupno furo. Sicer je bilo eno povpraševanje po prevozu, pa je na žalost bilo že pozno. Če bi se prej pofočkali, bi mogoče šli celo s kombijem. Bi ga že kje zvohali, če ne pa rentali. Če nas bi šlo v njem devet, bi bilo najbrž ceneje kot pa z avtom kljub najemnini :hmm:

No saj Gionni pa fičo sta že dva, do večera se bo pa še kak "luzer" najdu pa vas bo že spet polno :rolleyes:

Če vidite koga v Motosvetovi ali Soloriderski majci, pa malo čudnim levim čevljem me lahko pocukate za rokav. Bomo kako "rekli" skupaj .)

Je pa letos vsaj vreme napovedano lepo čeprav malo mrzlo spet (7-20C).

Ima kdo slučajno zemljevid poti skozi Dunaj na računalniku(za MIkulov). Sicer imam eno iz AR pa ne vem če je prava ker sem jo sam kvačkal.

Zvečer pa :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MC AMD-TAM je uspel napolniti avtobus. Gre nas 50 (tudi nekaj iz MS). Gremo samo v nedeljo. Se vidimo!!

@Hanzi: www.map24.de ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi predlaga isto pot kot AR .)

Sicer pa priprave so v teku, čez nekaj ur bomo v avtu čez 12 ur moramo biti pa že v Brnu, kjer bo vse BRNELO :yea2:

Držite pesti da v ponedeljek kak vtis napišemo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi predlaga isto pot kot AR .)

Sicer pa priprave so v teku, čez nekaj ur bomo v avtu čez 12 ur moramo biti pa že v Brnu, kjer bo vse BRNELO :yea2:

Držite pesti da v ponedeljek kak vtis napišemo O:-)

Hanzi potrudi se da boš prilimal čimveč fotk :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem tudi letos, ampak privč z avtom. Malo je bil problem dobit mesto v Žebetinskem kampu (že od sobote 12h niso sprejemali več obiskovalcev), seveda pa za "stlne" obiskovalce (beri objavo na začetku TEME!) se je najdlo prostor tudi po 18h, kljub velikem napisu na vstopu v kamp "CLOSED"

Ponovno sem bil zadaovoljen z WC-ji, (vsaj papir je bil notri non stop, ostale dišave pa morajo bit!), pri tušu letos nisem opazil izbolšav, 2x gasilska cisterna.

Letos so kar poostrili disciplino na samih parkiriščih, (samo varnostniki niso imeli pojma od angleščine, tudi orjentacija jih je malo jeb**a) Po mestu je mrgolelo policijskih kontrol za motoriste kot tudi za avtomobilske voznike! (tudi letos so mi dali pihat oz. po češko FUKAT in spet 0,0 po 4 velikih pivah!) :P

Drugo leto grem spet, meni je bilo vse skupaj OK, cene ostajajo iste že 4 leta vsaj na pivu v kampu 0,5l 25 CZK. pa tudi kampiranje v kampu je bilo poceni.

Avto, dve osebi, šotor, ena noč 340 CZK (2.740 SIT)!

Fotke z dirke sledijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodo, počak da se baterije nafilajo za fotkiča, da se bodo sploh dobile.

Sicer pa smrk :cry: sem kar malo fouš Suzukiju in podobnim. Upam da bodo vsaj tako prijazni pa mi svojo fotke na CD zapekli. Je pa zato na D in E toliko bolj Brneloooooooooooo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem tudi letos, ampak privč z avtom.  Malo je bil problem dobit mesto v Žebetinskem kampu (že od sobote 12h niso sprejemali več obiskovalcev), seveda pa za  "stlne" obiskovalce (beri objavo na začetku TEME!) se je najdlo prostor tudi po 18h, kljub velikem napisu na vstopu v kamp "CLOSED" 

Ponovno sem bil zadaovoljen z WC-ji, (vsaj papir je bil notri non stop, ostale dišave pa morajo bit!), pri tušu letos nisem opazil izbolšav, 2x gasilska cisterna.

Letos so kar poostrili disciplino na samih parkiriščih, (samo varnostniki niso imeli pojma od angleščine, tudi orjentacija jih je malo jeb**a) Po mestu je mrgolelo policijskih kontrol za motoriste kot tudi za avtomobilske voznike! (tudi letos so mi dali pihat oz. po češko FUKAT in spet 0,0 po 4 velikih pivah!) :P

Drugo leto grem spet, meni je bilo vse skupaj OK, cene ostajajo iste že 4 leta vsaj na pivu v kampu 0,5l 25 CZK. pa tudi kampiranje v kampu je bilo poceni.

Avto, dve osebi, šotor, ena noč 340 CZK (2.740 SIT)!

Fotke z dirke sledijo!

Meni je bil pa Žebetinski kamp kar precej v redu, zato ker se je dalo spat. V tistem pri startu pa se po moje dogaja celo noč , zjutraj pa :doze:

Tudi drugo leto najbrž žebetinski kamp, :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Zivijo vsem,ljubiteljem in ljubiteljicam moto dirk.

Ce je kdo zainteresiran za ogled VN ČEŠKE v BRNU se nam lahko pridruži.

Odhod v Brno naj bi bil v sredo 16.8.2006 popoldan cca 15h-16h,ispred OLD TWIN PUBa v Ljubljani seveda z motorji preko Maribora-Graca-Dunaja v Brno.

http://www.automotodrombrno.cz/?hm=1&l...id=586&ln=1

Povratek proti Sloveniji pa 21.8.2006 zjutraj

V kolikor pa je kdo zainteresiran iz štajerskega konca pa se bi zmenili na Petrolovem bencinskem servisu pred mejnim prehodom Šentiljcca 18h

Za vse nadaljne informacije lahko poklicete na tel 041563-744 Miran Čuden

ali na mail rally1p@gmail.com

Moto pozdrav vsem

PS odhod v vsakem vremenu[attachmentid=78373] :OK: :OK: :OK:

post-6886-1155486071_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se imel t'ko fajn, da mi je žena še don's fouš!

Amater. :grrr Moral bi se met tak fajn, da se žena najmanj mesec dni sploh pogovarjala ne bi s tabo. B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amater. :grrr Moral bi se met tak fajn, da se žena najmanj mesec dni sploh pogovarjala ne bi s tabo. B) :P

Ja, pa si ti res prepričan, da pri nas ni tako??? :slap: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej zdele sam se novo gumo gor zmontirat,majca od Rossia je ze na men kapa tud pol pa gas u BRNO[attachmentid=78583]

post-6886-1155712171_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, pozdrav vsem.

Ja letos grem tudi gor, ampak že v petek ponoči, ker vreme bo lepo in gužva, še dobro, da imam "letno rezervacijo" v Žebetinskem kampu. Pivo bo spet teklo. :OK:

Letos sem nameraval it na Glavno tribuno T3, pa je že kak mesec prej bila razprodana, tako da se bom letos zadovolil z T2 Elit oz T2 Brno. Kaj je komu uspelo dobit karte za T3?

LP

PriMoŽ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A u žebetinskem kampu res nč ne dogaja :(

Lani u startu je sekalo celo noč zakoooonnn :OK:

itak se vidmo gor

če ne drugje pr šanki kjer bomo ppili na VALETA :grim :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!