Skoči na vsebino

TUNE-UP KAWASAKI ZX 6 7 9 10 - R


Red

Priporočene objave

Ste izboljšali svojo Ninjo ali pa bi jo radi? Jo "pripravili" za hitre kroge na priljubljeni pisti, za svojo dušo, ali pa zato, da bi "nervirali" soseda z novo Buso, naprimer?

Kakorkoli, ponudba v katalogih mi ne "leže", ker ne poznam nikogar, ki jo je preizkusil.

Specializirane revije (nemški PS npr.) se zdijo bolj ali manj objektivne, na cestah in pistah pa so KWAKI, ki so predelani, dodelani in .... :notworthy: hitri, pa niso ravno novosti na tržišču.

Odločitve (naložbe) so težke in lahko veliko stanejo, sploh če vsekaš mimo. :wacko:

Hvale zaželjene, graje tudi, najbolj pa izkušnje.

:grim pozdrav, RED.

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:) Vsi so dobri...

Kaj pa menjava zobnikov, stopalk, mogoče zavor (ploščic), zračnih filtrov, oklepov... :?

Dajte kaj na ogled... matkurjo....

Kdo v SLO je stručko za zelene? Na svojem imam Akrapota Open + KN in bi ga dal še "uglasiti".

Kam, komu.., poleg pooblaščenih serviserjev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLEMENČIČ Tona je v pred časom porihtal eno 6ko da se je na Grobniku mirno kosala z 9kami.

lp Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Red :devil: ...tole bi blo luštn :wub: , a n? :grim

lp flero

Saj je luštn... kmalu prpopam slikce moje gujdike...smeškoti mi ne delajo in prav je tako...se mi kar smeji, ker je malce podobna moji.

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moja gujda (prasička by Gregs) je 636 05, po 1000 prevoženih km bi se rad lotil vgradnje stabilizatorja krmila in izboljšave zavor.

Bi izlil najprej, kar me muči pri zavorah, khmnnn...

Poleg vsega šnik-šnaka - radialno pritrjenih zavor, pump (črpalke) in marjetičastih diskov se mi zdijo zavore slabše kot na prejšnjih Ninjah.

Originalnim TOKICO ploščicam so po tradiciji redke lahko parirale po učinku, potrebni moči ali pritisku na ročki, občutku za doziranje, trajnosti....bla bla bla......v glavnem so bile kar optimalna izbira, s tem mislim na ZX6R od l. 95 pa do 03, 04.

Na novi (zaenkrat še z original cevmi) ročka pada pregloboko, tudi po nastavitvi ročke, občutek, kolk še pritisnit, da kolo ne zablokira, je bolj slab kot ne.

Leitunge, stahlflexi in kako se jim še reče, uporabim od prejšnje....z zavornimi ploščicami pa ne vem...kakšno priporočilo mogoče?

S Suzukijem in Lucasovimi SRQ in CRQ se skoraj ni dalo zgrešiti, znanec pa z Lucas SRQ na 636 04 ni zadovoln.

Torej, je kdo poskušal s istimi ali katerimi drugimi?

Verjetno pride v poštev tudi rešitev z 10-ke, ki ima identične zavore.....?

LP...zaenkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V eni HR moto reviji je bil članek o testiranju zavor (na Grobniku), najbolj so jim bile všeč EBC, točnega tipa ploščic pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red če boš najdel kaj pametnega glede stabilizatorja za tvojo zverinco mi javi prosim tud sam ga mislim kupit pa bi prav prišla kakšna informacija, glede cene ..., bol se nagibam k ohlinsu tako da če kaj zveš prosim na pm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!