Skoči na vsebino

CHD - SLO prvenstvo 2005


Red

Priporočene objave

Kolega, ki je sodeloval na amaterskem prvenstvu Cvičkov gas 2004, je prejel pošto... vabilo. :o :o :o :o

AMZS naj bi za 2005 pripravljal SLO-prvenstvo, CHD, glavna lokacija Mobikrog.

Kdo ve, kaj dogaja? :devil: Možna ali ne? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U dej ce kdo ve nej mal pove....mam namen kupt al aprilio 250 rs samo za dirkalisca al pa kasno 600ccm( mal starej). Bi imel namrec samo za kaksne take dirke, da bi se malo vozu. Mogoce kdo ve kako je kaj s to apriliu 250 ccm RS a to lahko peljes CVickov pokal, oz.kaj drugega ali te potem kubatura zafrkne....

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil na sestanku, Verbič spet prpravla novosti, ena bi naj bla tut tale omenjena.

So bli pa CHD-jevci, k vozjo z Alpe Adria okrcani, ker se niso udeležil dirke v Cerkljah. Sledila je zanimiva debata.

Se je pa spet eden od predstavnikov AMZS izkazu s svojo nesposobnostjo, kot že parkrat doslej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@salsa

Daj nam kaj več, če si bil prisoten!

Je bilo kaj govora o amaterskem prvenstvu, ali ciljajo višje? :unsure:

Kolega ima licenco, in če gre AMZS v tej smeri, uspeh lanskega prvenstva odpade, se bojim...

LP.

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So bli pa CHD-jevci, k vozjo z Alpe Adria okrcani, ker se niso udeležil dirke v Cerkljah. Sledila je zanimiva debata.

In kako so se na ta "briljanten" Verbičev predlog odzvali CHD-jevci, ki vozijo v Alpe adrii?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verbič je bil zmeraj zagovornik varnosti tekmovalcev in gledalcev odkar pomnim in tako je prav.

Kar naenkrat pa je steza v Cerkljah postala dovolj varna za CHD dirke. Tekmovalci z licencami se enoglasno niso strinjali s tem in se niso udeležili te dirke.

Dejali so, da so ograje definitivno preblizu, izletnih con ni itd.

Verbič jih je pa okrcal, češ da s svojim neudeleževanjem teh dirkne podpirajo njihovega razvoja. :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMZS naj bi za 2005 pripravljal SLO-prvenstvo, CHD, glavna lokacija Mobikrog.

Kdo ve, kaj dogaja? :devil: Možna ali ne? :kva2:

Popravljeno . Popravil joe1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve dirki... :huh:

Upam, da se motiš, JOE1.

To je premalo, baje de bo prvenstvo amatersko. Če res menijo pripravit dve dirki... bom kar bruhnil... :SS

Ostanimo optimisti :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOLEDAR DIRK :( :( :(

15. 05.2005 MOBIKROG Pokalno prvenstvo

18. 09.2005 MOBIKROG Pokalno prvenstvo

to je premalo

Popravljeno . Popravil joe1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti Profi, sej maš res...

So pa lahko zelo amaterske ali pa malo manj, tako se mi zdi.... Če je kompliciranja malo, so zelo amaterske in zanimive za širši krog ljudi - priuliš, plačaš malenkost in si na ringu...take amaterske so mi všeč, za gušte... :D :D , brez dosti potenja in živčkanja... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne vem... Men se pa zdi, da je prav da obstaja en nadzor nad vozniki vsaj kar se tiče zdravniškega pregleda in zavarovanja. Tista licenca pa zavarovanje sta zastonj napram temu, kaj se lahko zgodi, če pride na progo nekdo, ki je slabega zdravja, mu med dirko pred ovinkom postane slabo in torpedira sotekmovalca v ogrado... Samo primer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Naši asi so treniral za novo leto v Valenciji in so se mel baje zlo dober.

Tam je ob novem letu od 15 do 25 stopinj celzij in je kot nalašč za treninge.

Dodam še nekaj slikc iz akcije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak amaterske dirke (cvičkov gas) pa se bodo vseeno odvijale tako kot lani (okrog 10 dirk) a ne? Ali tud tega ne bo več...? :? :cry: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeltweg!

Na Zeltweg mam lep spomin, tam smo kot mali dečki hodili po dirkah, ko so dirkali še starši, tam smo vozili tudi mi, a tega je, kot vse kaže konec :cry:

Zaradi nesoglasij med prebivalci, okoljevarstveniki in politiko, se Zeltweg poslavlja. Lastnik dirkališča RedBull se je javno umaknil in opustil 700 milionov eurou velik projekt posodobitve dirkališča.

Tribun ni več, asfalt je razrit... Zeltweg je odšel....

Kaj več si lahko preberete v rubriki Formula 1, kjer je prilepljena tudi slika žalostne podobe slavnega dirkališča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak amaterske dirke (cvičkov gas) pa se bodo vseeno odvijale tako kot lani (okrog 10 dirk) a ne? Ali tud tega ne bo več...?  :?  :cry:  :(

Je bilo nekaj upanja, da bo kaj z Mobikrogom tudi letos...se mi zdi, da mi turisti ali pa občasni obiskovalci ostajamo turisti...lahko sanjamo kukuruz to leto :unsure: :xx:

Pa :yea2: tistemu, ki si bo upal ponoviti kaj v stilu cvičkovega gasa...ko bi vsaj bil kdo, ali pa bo mrk letos..

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeltweg!

Na Zeltweg mam lep spomin, tam smo kot mali dečki hodili po dirkah, ko so dirkali še starši, tam smo vozili tudi mi, a tega je, kot vse kaže konec  :cry:

Zaradi nesoglasij med prebivalci, okoljevarstveniki in politiko, se Zeltweg poslavlja. Lastnik dirkališča RedBull se je javno umaknil in opustil 700 milionov eurou  velik projekt posodobitve dirkališča.

Tribun ni več, asfalt je razrit... Zeltweg je odšel....

Kaj več si lahko preberete v rubriki Formula 1, kjer je prilepljena tudi slika žalostne podobe slavnega dirkališča

:eek: Kdo bi si mislil, tako bogato opremljen kompleks :krneki: :BUA: čeprav sem mnenja, da je bila steza zanič, mi je vseeno zelo žal, če se kaj takega zgodi :? :BUA: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, nad pričakovanji ( v mislih imam vreme in čase naših pilotov), žal se je pa po 2 uri mal pooblačilo.

Vseen smo bli zlo zadovoljni s časi, čeprav so nekateri prvič sedeli na novih, močnejših motrjih v Rijeki.

Pa še časi:

Mitja Koštomaj SBK- 1.39, Boštjan Pintar 600 SS- 1.38, Berto Camlek SBK- 1.33

Bo dovolj al še slikce??? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala hvala :004... bo kr zadostovalo :D....no ja, kakšno slikco pa lohk tud prilimaš da vidmo kakšni so novi motorji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da boste cimhitrej vidl raktenike iz grobnika, bom kr jest slikice prlepu :)

IMG_0003.JPG

IMG_0024w.JPG

IMG_00034w.JPG

IMG_0038w.JPG

IMG_00057.JPG

Fantje zakon slike so, samo mal vec bi jih lahko blo :) :OK:

Upam da se bomo se letos skup zapelal po grobniku.

P.S A bi mogoce kdo vedu kako je kaj z Daytono, da bi sel dol, ko bo bikeweek oz. ali rabi Jerman kakega delavca :) bi su z njim :OK: oz. ce se kej mente da bi sli

LP;ROck

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej salsa kok ste mogl pa plačat pop tv-ju da so vas posnel?

K vsi vemo da je kkšn tut mal hujš dirkač pr ns kot teli na slikah pa se jih nč kej dost ne snema? Sam vprašam k rečmo kšnga Jelena al pa Jermana (no razen Stanovnika k je itak medijsko dobr preskrblen) pr ns po TV bl mal vidš razn na Eurosport.

Me pa veseli, da ste kljub vsemu en fajn trening uspel opravt. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!