Skoči na vsebino

zakaj je nekdo čoperist ali sportaš


kOdEbLuE

Priporočene objave

zakaj so nekomu vsec brinetke drugemu bionde?

zakaj nekateri umirajo za pobrito muco nekateri vidijo raje nekaj puha?

zakaj nekateri vozijo terence nekateri kabriolete?

zakaj nekateri jedo raje govedino drugi pa perutnino?

malce "cudna" tema. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men osebno se športaki najbl dopadejo. O kakem drugem motorju sploh nisem razmišlov :) , pač zame je to motor. Edin še kaki naked bike bi pršlu u poštev k se da isto noret pa si mal mn v prisilni drži. Sam čez cestenga ga pa ni!

To je moje mnenje, spet vrsta motorja je odvisna od interesov in potreb posameznika, moje potrebe se pač navezujejo predvsem na adrealin, pa da pridem iz točke A do točke B kar se da hitro... Aja pa da se pol še pov ure ko stopem dol z motorja smejem :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom malo pojasnil na nekaterih primerih, ki sem jih vozil in so mi ostali najbolj v spominu:

glede na to da imamo polno hribov in dolinc pa slabe ceste,pa malo cajta - enduro celo življenje....

....cestašev pa :grrr :grrr -težka roka ....sam endurce (ops. a je naslednja sploh endurca??)

YAMAHA SUPER TENERE 750- nor adrenalinski občutek, dobra zaščita in občutek, da bi se kar gor vsedel z minimalno prtljage (gate in kreditna kartica) in šel bluzit po evropi. dobiš občutek da bi že čez 15 min brez najmanjših problemov bil nekje na portugalskem ali v skandinaviji.

zdaj pa KTM 525 EXC - zakaj:

BLATO BLATO BLATO  :kva2:  HOČEM RIT PO BLATU, SE VSRAT KO SVINJA, MALO SKOČIT TU IN TAM IN DA MI JE ČISTO VSEENO ČE VSIPAM!!!!

pa še moja sanjška garaža:

Klemenčič Nibiru (za ženo okol prevažat  :grim ), KTM Adventure 950 (za daljše avanture),  + športni quad + sedeči jet-ski + dirkalne snežne sanke  ...................... :lol1:

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na spletni strani enega našega člana :D :

post-685-1103185137_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ?

Skoraj vsak zase ve, zakaj si je kupil določene vrste motor (razen tistih, ki so jih kupili zato, ker ga ima sosed ali pa zato, ker je to modno..... ) .

Mislim, da je odgovor nekje daleč v duši .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Hmmm.... zakaj sem kupu yamahco.... bla je pocen. Pocen... aja, pocen.

LP

Je res vse kar si povedal pa še pocen je bla!!

Drugače pa čopers rulz :yea2:

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm....

od malih nog sanjal o HD.

potem kupil nakeda.

letos kupil cestaka.

hm, hm, hm...evolucija v treh korakih? :D ...al sm samo malo čudn? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začel s tovarniškim čoperjem kao,nadeljeval z nakedom,zdaj na športaku.nikoli več nič drugega kot športak,ker mi je vožnja z njim v večji užitek kot z prvima dvema motorjema,mogu bi pa še kej probat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nikoli več nič drugega kot športak,ker mi je vožnja z njim v večji užitek kot z prvima dvema motorjema,mogu bi pa še kej probat....

bi se kar strinjal, ampak vsakemu svoje. enemu (eni) paše to , drugemu (drugi) drugo.

če pa samo nov cestni zakon :SS gledamo, pol je pa menda res najbolše čoperja/kruzera nabavit, pa na izi vse skup vzet.

NOT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni to mal traposto uprašanje.

enim pač leži nekaj drugim pa spet nekaj drugega.

za kaj je en peder za kaj pa drug ni :hmm:

enmu to paše drugmu pa ne,sam mogoč če bi drug probov bi mu lahko tud pasalo.

če ne probaš ne veš :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) :) :)

supermoto je kr cool sam da bi mel 20 km ovinkaste ceste brez avtov :OK: :OK:

je pa motor za odklop pa za baterije nafilat, kdor ga ma ve da je fitnes preteklost...zelo priporočam tistim k bi poleg svojga motorja meli še neki za dušo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!