Skoči na vsebino

pustiti motor svojemu dekletu ali ne


kOdEbLuE

al sploh je dilema?  

169 članov je glasovalo

  1. 1. al sploh je dilema?

    • da
      70
    • ne
      99


Priporočene objave

punca se je po nekaj prevoženih kilometrih na zadnjem sedežu odločila da bo šla delat izpit za a kategorijo, ker jo bojda zdej to po novem blazno veseli. sej ko bo nardila izpit ji bom dau za pelat mojga... ampak ona misl da se bom pol jst zadi pelu... a se je pametno usest na zadnji sedež al ne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punca se je po nekaj prevoženih kilometrih na zadnjem sedežu odločila da bo šla delat izpit za a kategorijo, ker jo bojda zdej to po novem blazno veseli. sej ko bo nardila izpit ji bom dau za pelat mojga... ampak ona misl da se bom pol jst zadi pelu... a se je pametno usest na zadnji sedež al ne???

Moj motor je samo moj in ne nekakšno javno prevozno sredstvo B) To vse pove,kajne? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HE he me tole spominja ne en dogodek. Sem mojo učil vozit KLE-ja po parkirišču pa ji je šlo prav v redu sam ko se je hotela ustavit je pa pozabila sklopko stisnit pa je šla po tleh :lol1: :lol1: motoju ni blo nič, njej pa tud hvalabogu ne.

Naslednje leto bo šla verjetno delat izpit samo če bo kdaj vozila mene ne bo zadaj, preprosto zato ker imam en tak grozen občutek ko me kdo prevaža in priznam da sem za en kurc sopotnik, sploh se ne znam zadaj vozit, skoz tisti firbec naprej rinem da vidim cesto pa kar vozniku hočem vsiljevat kdaj bova zavila v ovinek in podobno.Tak da si bo lepo kupila svojo prdulco pa bova lepo okol hodila, pa tud s prtljago ne bo več težav :P Itak pa moje lubice ne dam nikomur v roke, pa saj to je tako kot da bi žensko kolegu posodu.

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punca se je po nekaj prevoženih kilometrih na zadnjem sedežu odločila da bo šla delat izpit za a kategorijo, ker jo bojda zdej to po novem blazno veseli. sej ko bo nardila izpit ji bom dau za pelat mojga... ampak ona misl da se bom pol jst zadi pelu... a se je pametno usest na zadnji sedež al ne???

Jasno, zakaj pa ne?!

Ti pa svetujem, da se najprej sama pelje, da dobi občutek in izkušnje, potem lahko pa tudi tebe okoli prevaža. Še bolje: najprej naj se sama pelje, po možnosti z nekom, ki ima izkušnje in jo lahko počasi uvede v polaganje ovinkov (to je najpomembnejša stvar), potem pride malo trenirat na kakšno delavnico Maksija (varna vožnja), potem še sama poskuša skozi ovinke ini potem je pripravljena na učenje tega, kako voziti sopotnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Gregs kak občutek bi imel 90 kilski možakar ko ga prevaža 60 kilogramov težka ženska??????? Ne hvala :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam v te namene doma dva mopeda :P pa naj se vozijo...

ktm-a neb skor nobeni upal v roke dat,če bi blo pa kej druzga v igri pa mejbi...lepo počas,sj punce so previdne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je samo enkrat ena peljala pa je blo dost... :blink:

in zdej nej jest kravo, ki je včasih celo zame pretežka dam

eni revci da se pelje z njo

NI ŠANS :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam zadnjega sedeža  :cry:

:lol1:

:lol1: Dnarja , pa ženske , pa avta se ne posoja , motorja pa sploh ne , pa tud če je punca :hmm:

Za izskušnje nabirat je treba kupt kaj cenejšga , pa lažiga, pol pa naprej.

Da b se pa uzadi vozu :kva2: :lol1: edino takole pa ja :OK:

post-5346-1103058532_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej naj sama dobi izkusnje.

znano je namrec, da se vozne lastnosti (splohpri sportivah) z dvema gor poslabsajo + js se ne zaupam enmu zacetniku, naj se sam razleti, brez mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer sem ženska... ampak si ne znam predstavljat, da bi tipu zagnjavila, da mi da motor za peljat... kljub temu, da imam kar nekaj tisoč km pod ritjo...

motor je nekaj osebnega in si tudi jaz ne znam predstavljat, da bi ga komu posodila (no, saj ga še nimam, ampak ko ga pa bom... no way!)...

poleg tega pa... kaj pa, če se ravno takrat nekaj zgodi (bohnedaj)... pol pa boš namesto svojega motorja, celo sezono nekomu za popravilo plačeval... ali pa ti le-ta, ki si mu posodil motor ne more plačat za popravilo, pol pa sam svoj motor celo sezono v garaži gledaš... :xx:

pol pa raje mojo čebelico po mestu vozim, pa zaprem oči :lol1: in si domišljam, da mam pod ritjo več kot 3 konje :doze: .)

lp alena

p.s. saj vem... glasna sem.... O:-) kjub temu, da se vozim na sposojenem motorju, ki sem ga že tudi vsipala... ampak ta je očetov... it's all in the family... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj motor je samo moj! Veliko raje, kot da bi moral punci posoditi mojo prdulco, bi ji pomagal pri izbiri in seveda tudi finančno, vkolikor bi to bilo potrebno pri izbiri motorja zanjo.

Skratka držim se pravila, da se žensk in motorja ne posoja!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, zakaj pa ne?!

Ti pa svetujem, da se najprej sama pelje, da dobi občutek in izkušnje, potem lahko pa tudi tebe okoli prevaža. Še bolje: najprej naj se sama pelje, po možnosti z nekom, ki ima izkušnje in jo lahko počasi uvede v polaganje ovinkov (to je najpomembnejša stvar), potem pride malo trenirat na kakšno delavnico Maksija (varna vožnja), potem še sama poskuša skozi ovinke ini potem je pripravljena na učenje tega, kako voziti sopotnika.

Ti maš itak že srečo, k zna tvoja zelo dobro vozit, sploh pa motor, ki ni njen. Si pa drugače čist prav povedal. Se strinjam s teboj!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punca se je po nekaj prevoženih kilometrih na zadnjem sedežu odločila da bo šla delat izpit za a kategorijo, ker jo bojda zdej to po novem blazno veseli. sej ko bo nardila izpit ji bom dau za pelat mojga... ampak ona misl da se bom pol jst zadi pelu... a se je pametno usest na zadnji sedež al ne???

vprašanje ni filozofsko pogojeno ampak predvsem fiziološko ... jaz se s svojimi 130 kg nikakor ne smem usest na zadnji sedež, če motor pelje 55-kilska bejba ... čeprav bi to blazno rad (da bi me pijanga lahk kdaj domov peljala).

če ji ti zaupaš, se used zadi gor, pa je ... ampak če si bistveno težji od nje, odsvetujem. vsekakor pa mora imeti ona že prej razčiščeno, kako voziti varno itd, pa bremzat mora znat, pa manevrirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni govora da bi zamenjala sedeže. Zaradi mene gre lahko delat izpit, lahko ji tudi pomagam z nasveti in kaj vem s čim še, ampak potem naj si pa kupi svoj motor, pa se bova skup vozila. Da bi pa jest sedel zadaj ona pa spredaj. Pa sej je nor tist k na to sploh pomisl! :blink:

Je preveč lepo ročico ožemat pa bit gospodar konjičkov pod seboj. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

Mojo lubico samo jaz vozim... ni šans, da bo jo vozila kakšna beyba, še posebi ne če bi js udzad sedu... sj dve lubici ne gresta skup.... je takoj lahko kaj narobe (bohnedaj)

Nauk : ena lubica za na cesto ... druga za za u postlo ...

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

:ph34r:

lp

maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm, na začetku si nisem mislil, da bom kdaj to priznal, ampak ja, seveda, zakaj pa ne..

že nekajkrat sva šla testirat širne planjave interšparovske in merkurske in gigašportovske in priznati moram, da ji mojih 240 kil surovega jekla med nogami prav lepo leži in paše.. :devil:

nekaj malega mi grozi z izpitom (od začetka je obstajala še ideja, da bi z mojo lubico delala izpit, pa sem uporabil vso svojo zalogo prepričevanja in jo odvrnil od takšnih idej), ampak kolikor sem jo spoznal čez teh nekaj šest let, bo u'redu šofer..

obstaja pa nekaj pogojev: čiščenje mušic, tankanje, pijača, olje'benc, ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je pri prvem motorinu segla z nogami do tal ni bilo problema - jaz zadaj pogosto, pri KLE-ju sm mogu pa jaz zadaj noge dajat dol. :lol1:

Inženskasejeusedlazadajpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!