Skoči na vsebino

pustiti motor svojemu dekletu ali ne


kOdEbLuE

al sploh je dilema?  

169 članov je glasovalo

  1. 1. al sploh je dilema?

    • da
      70
    • ne
      99


Priporočene objave

ta tema je čist ušla iz vajeti :grrr

no in kaj se je odloču ukrent ta tip za katerga smo se tolk razpisali :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da še jaz napišem ene par.. :hmm:

Posoja motorja? :huh: Načeloma ne. (Izjema je ati, ki je tu pa tam kaj sofinanciral za njegovo brezhibno delovanje (beri kaka guma od časa do časa)..)

Zakaj ne? Predvsem zato, ker se lahko kaj zgodi in to zelo hitro. V bistvu ne greš motorja posodit kar nekomu, ki ti pristopi v kafiču al pa na kaki moto-pijanki, pač pa nekomu, ki ga poznaš in mu zaupaš.. ..bi lahko meli na vesti kakega frenda, koga iz žlahte? Tisti, ki ste se razpisali o tem, da ni panike za posojo, če le tisti ki se hoče pelat podpiše da bo vse vrnil celo ipd.- a vam je kup plastike oz. železja bolj pri srcu kot uni potencialni polomljenec, ki ga boste meli na vesti(če vam bo mar)?

No, jaz motorja ne posojam oz. tisti, ki bi jim ga brez skrbi, majo itak, tak da ni problema.

Hej! Pa jaz sploh več nimam motorja! :whistle: :oops:

Ok, kakorkoli že, :eek: , razmisli preden posodiš..

Lp, GREEN :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greenninja@ Respect :closedeyes:

DESMOSEIDICI@ Nehaj gledati Pervyjeve slike, ker boš drugače oslepel, če boš preveč... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greenninja@  Respect  :closedeyes:

DESMOSEIDICI@  Nehaj gledati Pervyjeve slike, ker boš drugače oslepel, če boš preveč...  :lol1:

ne, ne, roka se mu bo posušila! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema je čist ušla iz vajeti :grrr

no in kaj se je odloču ukrent ta tip za katerga smo se tolk razpisali :hmm:

ko nardi izpit bo dobila za peljat... ampak jst se ne bom zraven pelu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No, a si ji že dau za peljat?

Jaz sm svojga zmer posodu, tut men so jih posodl. Ženske in ljudje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je ker marsikateri motorist vede ali pa nevede žensko posoja, ko je govor o motorju je pa odgovor jasen in negativen.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko nardi izpit bo dobila za peljat... ampak jst se ne bom zraven pelu  :blush:

A ti pa jo zadi pelješ? Ker, če ti jo, njej pa nebi zaupal, da ona tebe pelje... :SS

Edino, kar bi razumel je to, da je razmerje kil tako, da te ne more peljat.

Popravljeno . Popravil LordSmith
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa tak kot jaz. Mene še nikoli (razen kot majhnega froca) ni nihče peljal na motorju in me tudi nikoli nihče ne bo peljal na motorju. To je pač neki strah in nezaupanje in nevem zakaj bi trpel zraven. Mogoče pa je tudi to zaradi moje teže in tega razmerja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se vsaj s kilam vn vlečeš ;) . Čeprav, naj me kdo popravi, ki se na to spozna, se mi zdi, da če ima ona ene 55 ti pa tm 85, da se še vedno da lepo turistično peljat, če ona vozi. Al je to tud nemogoče???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se vsaj s kilam vn vlečeš ;)  . Čeprav, naj me kdo popravi, ki se na to spozna, se mi zdi, da če ima ona ene 55 ti pa tm 85, da se še vedno da lepo turistično  peljat, če ona vozi. Al je to tud nemogoče???

u... 55 :grrr ..a jih nima maichy tok :naughty:...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se vsaj s kilam vn vlečeš ;)  . Čeprav, naj me kdo popravi, ki se na to spozna, se mi zdi, da če ima ona ene 55 ti pa tm 85, da se še vedno da lepo turistično  peljat, če ona vozi. Al je to tud nemogoče???

Razmerje 50(voznica)/75(sovoznik): turistično se da peljat čist OK.(preverjeno) :OK:

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!