Skoči na vsebino

pustiti motor svojemu dekletu ali ne


kOdEbLuE

al sploh je dilema?  

169 članov je glasovalo

  1. 1. al sploh je dilema?

    • da
      70
    • ne
      99


Priporočene objave

ma kaj vem, sem preveč mehka duša, če bi mela šjora izpit bi sigurno ji dal za peljat, ma zada se ne bi vsedu pod nobenim pogojem, pa pomagu bi zrihtat kak motorč zanjo, seveda ob vsem tem jo je treba tudi zdresirat v čiščenju in osnovnih popravilih in vzdrževanju. če punca ni preveč fina je lahko vse skupaj še zabavno in prijetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še jest.....nardila A kat. pa mi tudi na misel ne pade, da bi se usedla na njegov motor.....pa vem, da bi mi dovolil...in vem da bi bilo to njegovih najdalših 5 min...oz. kolikor bi rabla, da pridem nazaj. V bistvu gre bolj za stvar odgovornosti.....roko na srce motor je hitro na tleh in največkrat se zgodi kaka traparija glih takrat, ko stvar ni tvoja s tem, da se na motorju takoj pozna (ok kaka zjebana kroska je dokaj neobčutljiva)...in nisem pripravljena celo življenje poslušat...res da v zajebanciji...kakšen manever sem izvedla. Poleg tega tut vem, da si je motor kupil čisto sam in da je to stvar kjer mu hitro stopiš na žulj in mu ni vseeno. Glede na to, da se on že celo življenje z motorji prevaža tudi od njega ne pričakujem, da bi sedel zadaj...v bistvu bi mi bilo smešno.....v življenju ga še nisem vidla, da bi se vsedel zadaj, pri komurkoli...pravi, da gre raj peš...jest pa itak ne vzamem nase kakršnekoli odgovornosti za kogarkoli če res ni nujno...nikol ne bi vozila nekoga zadaj...tudi avto vozim čist drugač če je nekdo z mano...mah kva pa vem, res ne bi rada imela nobenga na vesti..pa magari sam poškodbe.

No včasih si rentam klr--tok da ne pozabim...dokler si ne kupim svojga...in bo MOJ in se bom samo jest sekirala za praske in ostale poškodbe pleha in če me bo prijelo ga lahko z macolo stolčem pa bojo morali vsi biti čisto tiho...ker niso nič zraven dali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm ga bivši dal,celo nauču sm jo šaltat pa peljat,ker je bla prvič na motorju :D

Ne vem no...čist odvisn od osebe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina,ti si pa kar klr rentaš-lepo to! :OK: To pa ni čist usak dan,da je punca na klr-ju! :blink:

Saj vem da sem :topic: pa k se mi tok dopade,k ga mam tud jest. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

zgleda da velika večina svoje boljše polovice vozi samo v prtlažnikih okrog po svetu !

zaupanje = ena taka zanimiva beseda, seveda s svojim pomenom !

sym :P če ena 50 kg ni dovolj, pa nabavi 2 ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punca se je po nekaj prevoženih kilometrih na zadnjem sedežu odločila da bo šla delat izpit za a kategorijo, ker jo bojda zdej to po novem blazno veseli. sej ko bo nardila izpit ji bom dau za pelat mojga... ampak ona misl da se bom pol jst zadi pelu... a se je pametno usest na zadnji sedež al ne???

Mislim da ni nič narobe če ji daš za pelat. Mislim pa tudi, da zadi ni najbolj pametno sedeti saj sklepam, da je punca neizkšena in pol ji boš samo še dodatno otežil vožnjo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je pri prvem motorinu segla z nogami do tal ni bilo problema - jaz zadaj pogosto, pri KLE-ju sm mogu pa jaz zadaj noge dajat dol.  :lol1:

Inženskasejeusedlazadajpress

Jaz te pa bom zatožla... bo pol hitro čopr pri bajti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da trenutno nimam te dileme. :D Če bi se znašel v takšni situaciji mislim da ne bi bil prevelik problem posodit motorja svoji boljši polovici, seveda pod pogojem da ima nekaj malega izkušenj z motorji. Nisem vajen, po pravici povedano mislim da bi bil slab sovoznik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj motor je samo moj in ne nekakšno javno prevozno sredstvo B)  To vse pove,kajne? .)

Popolnoma se strinjam s tabo, tudi jaz mislim da punca nima kej držat belance mojga motorja, kaj šele da bi se vozla! :angry: :angry: !

Motorja pa punce se ne posoja!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni dileme. se vozim zadaj, nic strah. ce pa hoce pa ima kljuce pa lahko kadarkoli gre na voznjo tud sama. Za motor je isto kot za avto. Sekiras se za prvo prasko, potem ti je vse ravno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se zna pelat, zakaj pa ne :)

sam na zadnji sedež me pa ne spravte, vsaj na mojo CBRo ne :grrr

ne zaupam več nobenmu, ker sem že marsikej doživu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimive izjave v stilu: motorja in punce se ne posoja kaj pa posodit tvoj motor tvoji punci? posodit denar - ja, posodit avto - ja, posodit hišo - ja, posodit kladivo - ja, posodit tiča - ja, posodit motor - ne :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz te pa bom zatožla... bo pol hitro čopr pri bajti  :kva2:

:grrr Sta v planu dva motorina. Moj zihr ne bo čopr. :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor posodim, ni blema, naj se pelje (tudi najboljšemu prijatelju ga posodim). Ampak na zadnjem sedežu me pa ne boste videli <_< .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimive izjave v stilu: motorja in punce se ne posoja kaj pa posodit tvoj motor tvoji punci? posodit denar - ja, posodit avto - ja, posodit hišo - ja, posodit kladivo - ja, posodit tiča - ja, posodit motor - ne  :blink:

Tocno tko.. motorja ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako bomo rekli...

Najprej bi si morala pridobiti moje zaupanje. In to z vožnjo kakih malo lažjih motorjih, nato pa bi mogoče tud zaupal. (malo bi me seveda pekla vest)... Ampak če je vredna zaupanja drugje, potem bi mogoče bila tudi pri tem... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, fantje.... Deklicam motorja ne bi zaupali, pimpeka v usta l_02.gif pa verjetno ja...

V glavnem, meni se ego ne bi razsipal, če bi moja lubika moj motor vozila.

lp DTW :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, fantje.... Deklicam motorja ne bi zaupali, pimpeka v usta l_02.gif pa verjetno ja...

tocno. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. nisem vsega brala...nimam cajta ( :BUA: )... :P

2. KJE JE KLELE SPLOH DILEMA? :unsure: :angry: .... za uspešno opravljen izpit svoji punci kupi motor... :rolleyes: ... halo!!!! ... po možnosti nov... lepo bi bilo in spodobi se... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor se kvecjemu lahko zamenja z nekom na kaksni turi. Naprimer z nekom, ki ga poznas oziroma mu zaupas. Pridobitev je obojestarnska! Seveda je potrebno pred tem razcistitii kaj in kako naprej v primeru neljubega dogodka. Posoditi motor nekomu, ki nima motorja oziroma ni motorist je nepriporocljivo in nevarno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. KJE JE KLELE SPLOH DILEMA?  :unsure:  :angry: .... za uspešno opravljen izpit svoji punci kupi motor...  :rolleyes: ... halo!!!! ... po možnosti nov... lepo bi bilo in spodobi se...  :devil:

za take poste bi te blo treba našeškat .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za take poste bi te blo treba našeškat .)  :D

:o Zakaj že? :unsure: O:-)... tako je... :D

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kaj pa ne, če ni začetnica?  Tudi nekatera dekleta marsikaterega moškega dol vržejo? :cry:

Mislim, da nihce ni trdil, da zenske slabse vozijo od moskih ... nekatere celo bolje... Gre (pri meni) za odnos do motorja... to je del mene.. nihce ga ne vozi razen mene in serviserja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!