Skoči na vsebino

pustiti motor svojemu dekletu ali ne


kOdEbLuE

al sploh je dilema?  

169 članov je glasovalo

  1. 1. al sploh je dilema?

    • da
      70
    • ne
      99


Priporočene objave

Če sama pelje in ji zaupaš OK, ... da bo pa ona tebe na zadnjem zicu vozila???

A je to kak SICK JOKE? :blink:

Verjetno imaš nekaj centimetrov več, verjetno par deset kil več in verjetno si močnejši od nje, .... še razumska razlaga zakaj ne gre taka zgodba na cesto.

Zoolo :blink:

P.S.: Sicer pa a bi svojo posodil kolegu za en krog? A bi ona tebe tvoji prijateljici ali njeni posodila za en krog? Hmm bike je sveta zadeva in z njo se ne igra, ... vsaj v mojem svetu ne.

Popravljeno . Popravil Zoolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tič je tudi del tebe, pa ji ga z veseljem posojaš... še ponujaš se........

:devil:

Seveda, ampak tistim, ki si to zasluzijo, recimo famoznemu Rossiju bi komot posodil motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf spet bom v manjšini :?

DA

Takrat, ko em mel še uno prdulco od daelima, sem se tud vzadaj parkrat vsedu :D , je blo prav fajn, najdaljša relacija Lj-Trojane.

Kar sem pa kravico (Z650) nabavu, pa je trajal skor leto in pol (vmes tud cajta ni blo), da jo je zajahala, sicer sam na zelo kratih furah, ker spet nekega cajta ni blo.

Se pa strinjam popolnoma z Vragico, in midva z Marič mava tak plan, zato pa je nardila izpit takoj par mesecev za mano. Upam, da že naslednje poletje zajahava vsak svojga konjička.

Ker dejstvo, je da najbolj uživa voznik, še bolj ko je sam na motorju :yea2:

Drugače pa uno drugo vprašanje :wub: ( spet bom mal zafilozofiral :grim )

Težko jo posodim, ker nisem njen lastnik, je samostojna in svobodna oseba, tako da mora, o temu s kom, kje in kdaj presojati sama :devil: :grim :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imel deklico, ki bi imela izpit in uživala v vožnji nimam nobenega problema, da ji dam mojo igračko in se vsedem na zadnji sedež. Sicer bi razmerje kil bilo malo čudno ampak... nikjer ne piše, da mora zalagat ovinke in tišat.

Zgleda sem eden redkih, ki uživa na zadnjem sedežu, ker lahko še bolj opazujem okolico, ker nisem skoncentriran na vožnjo. Seveda samo turistična vožnja...

Seveda, če bi videl, da nima pojma o vožnji, bi rekel, da zamenjava... in potem bi šla skupaj na kakšne tečaje... kupila še njej enga sportaka ali kar bi pač želela in uživala... Ampak... to je pač moje razmišljanje... in govorim o stalni življenski sopotnici...

LS

p.s. Pozabil dopisat... Igračka ima kasko in zato me usutje ne skrbi preveč...

Popravljeno . Popravil LordSmith
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. KJE JE KLELE SPLOH DILEMA?  :unsure:  :angry: .... za uspešno opravljen izpit svoji punci kupi motor...  :rolleyes: ... halo!!!! ... po možnosti nov... lepo bi bilo in spodobi se...  :devil:

kje se da nabavit tak fant, ki razmislja isto kot ti ... :? :hmm:

... drgac pa - sem ze vozla nekoga, ki je tezji in vecji od mene na zadnjem zicu ... :D ... pa se njemu ni zdel noben problem - razen tega, da je reku, da prevec divjam, je mislim da, kar uzival v voznji ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se da nabavit tak fant, ki razmislja isto kot ti ...  :?  :hmm:

... drgac pa - sem ze vozla nekoga, ki je tezji in vecji od mene na zadnjem zicu ...  :D  ... pa se njemu ni zdel noben problem - razen tega, da je reku, da prevec divjam, je mislim da, kar uzival v voznji ...  :P

Vsi takšni fantje so že poročeni! :lol1: :lol1:

Nekaj takšnega je pela Vodopivčevka :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punca se je po nekaj prevoženih kilometrih na zadnjem sedežu odločila da bo šla delat izpit za a kategorijo, ker jo bojda zdej to po novem blazno veseli. sej ko bo nardila izpit ji bom dau za pelat mojga... ampak ona misl da se bom pol jst zadi pelu... a se je pametno usest na zadnji sedež al ne???

caki mal,

najprej das naslov al pustiti svojemu dekletu pelat motor, potem vprasas ali je to dilema (kar je cist drugo vprasanje - enim ni dilema, ker bi dal, enim ni dilema, ker ne bi dal... ) in na koncu vprasas, ce bi se vozili na zadnjem sedezu, kar je cist tretje vprasanje, men se denimo ni fajn pelat zadi ne glede na to al pelje moja punca al ne.... me pa absolutno ne moti, ce moja punca vozi moj motor. It's just a machine. Motor sluzi meni in ne jest motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat, ko sem se se z mopedi okol preganjal, je izrazila zeljo, da bi probala vozit.... In sem imel vec srece kot pameti, da me ni bilo na zadnjem zicu.... Prehitro je spustila sklopko in je sel na zadnjega pa oba po tleh :)

Posodit ja, ampak ne vsakemu (ali pa vsaki)

Na zadnjem zicu ja, ampak ne z vsakim (ali z vsako)

Je pa res, da je najlepse vozit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeee motor je MOJ in to ni izjava v smislu lastnine ampak emocionalno. ne težim drugim in si ne sposojam njihovih motorjev in pričakujem isto od drugih. izjema je ajde če bi nekdo hotel probati ker si kupuje tak motor pa še takrat to nebi smel bit začetnik ali oseba, ki ji ne zaupam. motor sem posodil doslej samo najboljšemu prijatelju (zelo izkušen) in drugemu prijatelju, ki mi je kot garancijo če se kaj zgodi dal ninjo9.

punca naj naredi izpit na motorju od avto šole, pomagal ji bom z nasveti, mojega motorja pa NE BO vozla. FERTIK! mogoče sem čuden ampak se mi zdi da bi bil motor pol onečaščen, posiljen, sigurno si tega ne želi (motor :wub: ).

da bi pa zadaj sedel pa itak ni šanse ker se me je strah zadaj vozit in se tega poslužujem (2x v življenju doslej) samo za kratke prevoze če npr. moram motor pustit na servisu in rabim par km prevoz domov.

sem slab sopotnik, se rad kontra nagibam ker me je strah :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Gregs kak občutek bi imel 90 kilski možakar ko ga prevaža 60 kilogramov težka ženska??????? Ne hvala  :grrr  :grrr  :grrr

vsesplosno zanimiv. BTDT. :wacko:

Jest bi pa svojga dau kakšni fejst o roke, al pa med noge, brez problema  :lol1:  :yea2:  :yea2:

lojzi, ta tema NI ljubezen (za odrasle) :grrr

:kva2:

zgleda da velika večina svoje boljše polovice vozi samo v prtlažnikih okrog po svetu ! 

zaupanje = ena taka zanimiva beseda, seveda s svojim pomenom !

sym  :P  če ena 50 kg ni dovolj, pa nabavi 2 !  .)

zaupanje nima veliko veze tukaj, prej izkusnje voznice. si nekako sploh nocem predstavljati ice lady (katera kot voznica nima drugih izkusenj z motorji kot z avtosolskim ETZ 250) na Suzie Q (priblizno 0,6x tezji motor, visji, manj okreten, z skoraj 5x prostornino agregata in ca. 4x mocjo). O:-)

ni dileme. se vozim zadaj, nic strah. ce pa hoce pa ima kljuce pa lahko kadarkoli gre na  voznjo tud sama.  Za motor je isto kot za avto. Sekiras se za prvo prasko, potem ti je vse ravno.

naceloma se strinjam. samo kot je ze pervy omenil sem strahoten sopotnik na motorjih - BTDT tocno 2x. that´s it! finis.

mogoce me pa lady enkrat prijetno preseneti - samo koliko pijan moram biti, da se prostovoljno vsedem zadaj gor?! :blink:

Tako bomo rekli...

Najprej bi si morala pridobiti moje zaupanje. In to z vožnjo kakih malo lažjih motorjih, nato pa bi mogoče tud zaupal. (malo bi me seveda pekla vest)... Ampak če je vredna zaupanja drugje, potem bi mogoče bila tudi pri tem... :rolleyes:

yep. kot receno, ni problem v zaupanju ampak v izkusnjah.

Fantje, fantje.... Deklicam motorja ne bi zaupali, pimpeka v usta l_02.gif pa verjetno ja...

V glavnem, meni se ego ne bi razsipal, če bi moja lubika moj motor vozila.

lp DTW :smoke:

ditto. prej bi se jaz ce se ji kaj zgodi. O:-)

..... men se denimo ni fajn pelat zadi ne glede na to al pelje moja punca al ne.... me pa absolutno ne moti, ce moja punca vozi moj motor. It's just a machine. Motor sluzi meni in ne jest motorju.

yep. same here.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,enkrat(ko sva začela hodit) me je vprašala, če se lohk zapelje po parkirplacu(BTW: parkrat sm jo peljou do doma z največ 50km/h), pa sm jo tapru vprašou, če se je že kdaj z mopedam peljala...

In rekla je da NE!!! (takrat sm začeu čudne stvari premišljevat o njej)

Zadevo sem elegantno rešu! Lepo sm jo povabu na zadnji sedež, pa sm jo zapeljou slabih 20 km in je dečva čist bleda dol zlezla :D Namen dosežen!!

P.S.:Ne hodiva več

Popravljeno . Popravil speed-freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pa samo enkrat peljou na zadnjem sedežu, kar mam motor. Peljou me je pa moj papi. Blo me je pa tk strah-brez zajebancije-strah me je blo!!!

BTW: moj oča je tud edini, k mu dovolim vozit moj motor(ma pač neki delnic v njemu naloženih... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne težim drugim in si ne sposojam njihovih motorjev in pričakujem isto od drugih.

Imava popolnoma isto stališče :grim

(samo, da je jasno vsem, ki me vsake toliko časa pridejo žicat...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst pa težim vsem, pa tud posojam vsem, za teden, al za tri dni al pa sam za en krog. B) :grim

Ne vem pa, zakwa mi ni hotel dec posodit svoje nove MV Aguste ob treh zjutraj v Tolminu, ob spraznjenih flašah pira?! :huh: :huh: :huh: :? Mogoče zato, k je bla že tema? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi pa jest sedel zadaj ona pa spredaj. Pa sej je nor tist k na to sploh pomisl!  :blink:

:SS :SS :SS na tvojo idejo. zakaj bi bil nor? Zakaj ne bi bejbi, ki jo spoštuješ in ceniš, dal za peljat in ji zaupal?

cenen moški šovinizem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet !

Če naredi punca-žena izpit ,in je pri hiši en motor se vozita oba,kle ni nodene dileme

Pri meni je tako,oba imava izpit ,oba voziva motor in sva ga skupaj kupila, trenutno je doma R1,ko greva skupaj, vozim jaz,če cesto poznava in veva kam sva namenjena vozi kdaj tudi ona,ko me ni doma-služba ali kaj drugega,se sama odpelje na furo,če zaupaš v njo ni problema,sem jo tudi sam nučil vožnje,jaz zaupam v njo, tako da ni problema glede vožnje,vidim pa ,da ste drugi drugačnega mnenja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS  :SS  :SS na tvojo idejo. zakaj bi bil nor? Zakaj ne bi bejbi, ki jo spoštuješ in ceniš, dal za peljat in ji zaupal?

:lol:

Zato ker ne in pika! Nekatere stvari v življenju imam samo zase in tako bo tudi ostalo! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imava popolnoma isto stališče  :grim

(samo, da je jasno vsem, ki me vsake toliko časa pridejo žicat...)

:yea2: :yea2: :beer2: :beer2: :grim :grim

Japanese bikes are made, to keep assholes from Harlies :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!