Skoči na vsebino

pustiti motor svojemu dekletu ali ne


kOdEbLuE

al sploh je dilema?  

169 članov je glasovalo

  1. 1. al sploh je dilema?

    • da
      70
    • ne
      99


Priporočene objave

:SS  :SS  :SS na tvojo idejo. zakaj bi bil nor? Zakaj ne bi bejbi, ki jo spoštuješ in ceniš, dal za peljat in ji zaupal?

cenen moški šovinizem...

Ej Sym, ce si ti feminist, se ne pomeni, da smo ostali sovinisti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se da nabavit tak fant, ki razmislja isto kot ti ...  :?  :hmm:

... drgac pa - sem ze vozla nekoga, ki je tezji in vecji od mene na zadnjem zicu ...  :D  ... pa se njemu ni zdel noben problem - razen tega, da je reku, da prevec divjam, je mislim da, kar uzival v voznji ...  :P

Joj, kok me srbijo prsti, da bi bil spet malo :devil:

Ma ne, ne bom....

Nc bat, bo bols..... Ziher B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj kdo, kdaj, kje in komu motor posodi in zakaj ne, je po mojem čisto osebna odločitev in zaradi tega ne bom nikogar popredalčkal.

Sam sem si motor nerad izposojal in sem ga nerad posojal. Če že, pol pa to od zelo dobrih prijateljev ali zelo dobrim prijateljem. Zmeraj pa je magično vprašanje: "Si kreditno sposoben?", rešilo vsa vprašanja poškodb. Kot sem že napisal, ne bi bilo problema tudi pri moji deklici. Zaupam njeni presoji, če se ne bo čutila sposobne, se tudi na motor ne bo/bi spravla.

Kaj pa deklice, punce, bejbe, ženske, kar nekaj vas je tu gor s svojimi motori, a bi posodile svoj motor svojemu tipu in pod kakšnimi pogoji ?

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol:

Zato ker ne in pika! Nekatere stvari v življenju imam samo zase in tako bo tudi ostalo!  :grim

hmm..... :doze: .....recimo da razumemo...to je nekak tko, kot je moj bicikl samo moj....in konc debate...in se ga nihce ne bo dotikal :grim .....ker ga bo drugace onečastil :angry: ....posilil even :angry:

....po drugi strani pa.....če moj partner kupi moped s skupnim denarjem,....ali pa se moram jaz zaradi njegovega finančnega podviga čemurkoli odpovedat.....ga niti slucajno ne bi uprasala če dovoli, da peljem njegovo "ljubico".....preprosto bi vzela ključe,...povedala kam grem in kdaj pridem...in šla......če bi se mi dal seveda....iz inata se v to ne bi spuščala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa deklice, punce, bejbe, ženske, kar nekaj vas je tu gor s svojimi motori, a bi posodile svoj motor svojemu tipu in pod kakšnimi pogoji ?

lp DTW

posodim....pod pogojem da obljubi, da bo pazil ....hmm :doze: .... :grim klasika :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Sym, ce si ti feminist, se ne pomeni, da smo ostali sovinisti...

sej ni...feminist that is...sam vcasih se mu faj zdi da se tazga dela :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo a ni vseen boljš da sam razbiješ svoj motor kot pa da ti ga nekdo drug... k bol so obtoževanja, očitki  :fight2: na konc pa adijo...? :cry:

načeloma ja boljs da ga ne razbijes sploh.....a ne? a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posodim....pod pogojem da obljubi, da bo pazil ....hmm :doze: .... :grim klasika :grim

se cist strinjam s tabo...al pa bi ga prej presizkusla da bi peljal on jaz pa uzadi sedela in kaok bi delal z mojim motorckom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sem pozabil glavni razlog zakaj NE napisat:

ne zaupam ženski presoji, ko enkrat dobijo motor med noge. saj po nekaj letih (če preživijo) gre, ampak kot začetnice - khm.......................... no dajmo priznat........ khm ................ so pa ko kake pobesnele kure :angry: gas, nič gledat okoli in bok ne daj, da bi bile prepočasne - če cela kolona vozi 200 bodo one tudi, samo da se nebi kak moški nasmihal ali bil pokroviteljski. :kva2:

zdaj se bo vsulo pluvanje, ampk roko na srce - tako je!!!! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAAAAAAA :OK: ..... mislm kakšno vprašanje cccc :grrr

za ostale ki se ne strinjete z zgornjo trditvijo in nabijate 1001 temo kako vam manjka adrenalina :doze: ..... tuki mate šanso da pokažete kok mate u halčah :D .

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAAAAAAA  :OK: ..... mislm kakšno vprašanje cccc  :grrr

za ostale ki se ne strinjete z zgornjo trditvijo in nabijate 1001 temo kako vam manjka adrenalina  :doze: ..... tuki mate šanso da pokažete kok mate u halčah  :D .

Kat

Jst, s'm pa mislu, da je govora o motorjih(matr s'm naiven :D ), ne pa kok mam v hlačah. Česa pa :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst, s'm pa mislu, da je govora o motorjih(matr s'm naiven :D ), ne pa kok mam v hlačah. Česa pa  :?  :P

no daj no .. sej bo šlooooo .....POGUMA :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so pa ko kake pobesnele kure  :angry:  gas, nič gledat okoli in bok ne daj, da bi bile prepočasne - če cela kolona vozi 200 bodo one tudi, samo da se nebi kak moški nasmihal ali bil pokroviteljski.  :kva2:

ma te morm razočarat in ti povedat da se ženske (vsaj večina) ne ukvarjamo z "moškimi problemi" ker se nam enostavno ni potrebno dokazovati :xx:, zato se vedno z veseljem umikam in spuščam hitrejša vozila pred sabo, ker s tem malim dejanjem lahko vedno osrečim vas uboge moške :OK:

Kat

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali bi posodil svoji punci svoj motor za pelat...da...ali bi se peljal s svojo punco na svojem motorju na zadnjem sedežu...da....ali bi se peljal s svojo punco na zadnjem sedežu na njenem motorju...da......zakaj pa ne??

problem je da moja ima izpit za A in vse pogoje, še jaz ji dostikrat rečem naj se pelje z njim, pa ona enostavno noče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sem pozabil glavni razlog zakaj NE napisat:

ne zaupam ženski presoji, ko enkrat dobijo motor med noge. saj po nekaj letih (če preživijo) gre, ampak kot začetnice - khm.......................... no dajmo priznat........ khm ................ so pa ko kake pobesnele kure  :angry:  gas, nič gledat okoli in bok ne daj, da bi bile prepočasne - če cela kolona vozi 200 bodo one tudi, samo da se nebi kak moški nasmihal ali bil pokroviteljski.  :kva2:

zdaj se bo vsulo pluvanje, ampk roko na srce - tako je!!!! :ph34r:

tle bom reku da nimaš čist prou...neki sicer drži in to da so ženske en teden na mesec pač res take kot vsi vemo da so :kva2: :fight2: :kva2: ... ampak vse ostale dni se mi pa zdi da so lahko enakovredne na cestah... to rečem delno iz izkušenj ker je najboljši voznik kar jih poznam ravno dekle... (pa niti ni pretirano zrela, resna, odgovorna), najslabši kar jih poznam je pa dec (vsaj ma se za dedca) izobražen, v srednjih dvajsetih, resen in odgovoren....

kaj jst vem... avto je samo avto za tipe in babe, isto pa motor...

kva sm sploh napisu??? uhm.... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kat & KoDeNeKaJ: moje izkušnje (in mnogih drugih) govorijo drugače, sem pa vedno vesel če srečam izjeme! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa deklice, punce, bejbe, ženske, kar nekaj vas je tu gor s svojimi motori, a bi posodile svoj motor svojemu tipu in pod kakšnimi pogoji ?

lp DTW

NE!!... pod nobenimi pogoji!

lp alena

p.s. še fotru ga ne bi... ampak, ker se zdaj šlepam na njegovem, bom verjetno morala posodit motor vsaj za poskus :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno in povsod, z izpitom ali brez, z znanjem ali brez(bi pa pomagal), če bi se kaj sesipalo, bi pa popravil, sam da je glava cela, tudi na zadnjem sedežu sem že in še bom sedel (jst čist zadovoljen, ona manj.......baje preveč pametujem)

še več, posodil bi ga celo Vam teoretikom (če bi, ko bi, mogoče, ko bom,.......)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, komaj čakam, da bi se moja odločila in šla delati izpit. Seveda bi ji ne privoščil svoje krave izpod katere bi v primeru padca prišla le po čudežu.

Kupil bi ji nekaj primernega, z njo se pa seveda tudi pod razno nebi vozil na zadnjem sedežu. A naj vas potolažim, z nikomer se ne vozim zadaj. Mojih najdaljšh 10 min. je bilo nazadnje lani, ko sem sinu dal za peljat Yohanco pa sem sedel zadaj :BUA:

Strinjam se z Gregsom, Bajsijem, za ostale sem pa prepričan, da se malo hecate. Preberite se še kdaj, saj ne morete biti resni. :doze:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je bilo nazadnje lani, ko sem sinu dal za peljat Yohanco pa sem sedel zadaj :BUA:

Men se ja pa fajn zdelo, da sem enkrat (mogoce dvakrat) svojga fotra zadaj prevazal...Ponavadi je bilo vedno obratno (hehe, kdo me je navdusil nad guciji .) Aja, zastrupil me je LeMans z avspuhi)

Ni komentiral.... Samo pritozb pa tudi ni bilo :)

Sicer pa logicno, saj je blo na guciju .) Mojmu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!