Skoči na vsebino

pustiti motor svojemu dekletu ali ne


kOdEbLuE

al sploh je dilema?  

169 članov je glasovalo

  1. 1. al sploh je dilema?

    • da
      70
    • ne
      99


Priporočene objave

:yea2:  :yea2:  :beer2:  :beer2:  :grim  :grim

Japanese bikes are made, to keep assholes from Harlies :P

Uzzy@ vedno sem wedel, da razumeš :notworthy:

Ein@ :lol: za določene motorje moraš biti pač tapraw dec in si včasih tudi umazat roke s šmirom in z mišicami zategnit kakšen šrauf (Toyota tudi baje fura b.p., pa je živ dolgčas) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO:

Živimo v zelo feminizirani družbi. Moški jemljejo porodniške, kuhajo, pospravljajo, likajo, čistijo, delajo v domovih upokojencev, frizerskih salonih, cvetličarnah, ipd.

Poleg "local hardware shopa" je vožnja z motorjem ena od zadnjih stoječih trdnjav propadajoče in le še delno erektirane moške družbe.

In te ne odstopim za noben denar.

You can have my balls, my dick, but u ain't gonna have my wheels, bitch! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sem pozabil glavni razlog zakaj NE napisat:

ne zaupam ženski presoji, ko enkrat dobijo motor med noge. saj po nekaj letih (če preživijo) gre, ampak kot začetnice - khm.......................... no dajmo priznat........ khm ................ so pa ko kake pobesnele kure  :angry:  gas, nič gledat okoli in bok ne daj, da bi bile prepočasne - če cela kolona vozi 200 bodo one tudi, samo da se nebi kak moški nasmihal ali bil pokroviteljski.  :kva2:

zdaj se bo vsulo pluvanje, ampk roko na srce - tako je!!!! :ph34r:

tle bi se jest mogla kar strinjat...če mi je to usec al pa ne :doze:

vedno in povsod, z izpitom ali brez, z znanjem ali brez(bi pa pomagal), če bi se kaj sesipalo, bi pa popravil, sam da je glava cela, tudi na zadnjem sedežu sem že in še bom sedel (jst čist zadovoljen, ona manj.......baje preveč pametujem)

še več, posodil bi ga celo Vam teoretikom (če bi, ko bi, mogoče, ko bom,.......)

sej mi vemo da si v bistvu en velik srček :004 ...čeprav se trudis da tega ne bi pokazal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma ja boljs da ga ne razbijes sploh.....a ne? a ne?

ma KoKoDaK je hotu sam teoretske temelje za svoje teoretiziranje postavit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Gregs kak občutek bi imel 90 kilski možakar ko ga prevaža 60 kilogramov težka ženska??????? Ne hvala

Ne vem, imam samo 67 kg... in je tako razlika med kilami, ko me deklica vozi, manjša kot v tvojem primeru..... :P Občutek je pa prav fleten, lahko celo okoli naravo gledam, ki je drugače ne.... :yea2: Jasno pa je, da je najbolje, da je vsak na svojem motorju, ampak včasih to ne gre... razlogi različni (običajno so finance... ;) )...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je samo enkrat ena peljala pa je blo dost...  :blink:

in zdej nej jest kravo, ki je včasih celo zame pretežka dam

eni revci da se pelje z njo

NI ŠANS  :grrr

Potem more po tvoji logiki biti za teški motor velik in močen voznik.Daj no daj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal bi ji za peljat ne bi pa ji pustil da bi me ona prevazala....pa se to ne vsak motor :D

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...enkrat ji dal za probat...jst pa zadi sedu...pa ga je stisnla do konca...nikol več...je kr tiščala(kokr jst)...ma to ni blo normalno...ji nisem zaupal...stisnu sm jo -naj ustavi--pol sm jst tišču....nikad više ženski v roke motorja če sm jst zadi...sama naj gre :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ga je stisnla do konca...nikol več...je kr tiščala(kokr jst)...ma to ni blo normalno...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: O stari... to si me nasmeju zdele :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punca se je po nekaj prevoženih kilometrih na zadnjem sedežu odločila da bo šla delat izpit za a kategorijo, ker jo bojda zdej to po novem blazno veseli. sej ko bo nardila izpit ji bom dau za pelat mojga... ampak ona misl da se bom pol jst zadi pelu... a se je pametno usest na zadnji sedež al ne???

...enaka zgodba :? ...izpit bo šla delat...in ker me ni veliko doma, ga bo takrat sprehajala, da ne bo sameval...ko bom doma, pa ji pripada zadnji zic, dokler ne bo imela dovolj izkušenj, da me varno zapelje do Bohinja......najboljša varianta: ko jo bom zakuru z mojim, bo začela šparat za svojega, če se bo hotela veliko vozit...simpel :grim :grim :grim

lp flero

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, jest se moram tud manjšini pridružit - DA

Sicer čisto razumem 250kg motor pa 90kg tip zadaj, zdaj pa naj 56kg ženska (po možnosti še začetnica) povsem varno vozi... :hmm: sej ne rečem, da ne gre, samo fizično je to malo bolj zahtevno in po vsej verjetnosti terja več izkušenj. v takem primeru bi tudi jaz verjetno rekel NE (tip zadaj nima 90kg ampak 110kg :D )

mam pa srečo, da

+ma moja verjetn še več v glavi kot jaz

+testosteron ji ne laufa tok po žilah kot meni .)

+izpit ima (mal se mi čudno sliši in Aua,moj ego) dlje kot jaz pa tud več kilometrov je naredila na dveh kolesih (upravljajoč z motorjem, ne kot sopotnica).

+zakaj bi ji branil užitke oz. zakaj bi jih bil le jaz deležen? sej vem, da uživa v vožnji spredaj ali zadaj in se nikoli ne pritožuje ( :hmm: skoraj nikoli...), če sedi zadaj..

zdej se pa na treh kolesih okol prevažava in to je še dodaten +, da ji odstopim 1.zic sem pa tja (zvrnt se ne moreva..pa čeprav ma trajk 480kg..).

Pa še fajn je - greva na drink, jaz pelem tja, spijem 1ega ali 2 (5) se naslonim na zic in se gumijast dam odpeljati proti domu. in imava WIN/WIN situacijo...

čeprav priznam - še vedno me je prvih par kilometrov mal strah, če se peljem zadaj, ker tud sam rabim par kilometrov, da se navadim širine, ko iz avta presedlam za balanco, pa je še vedno 166cm široko vozilo, širine pa ne vidim, ker je spredaj tako kot motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Sicer čisto razumem 250kg motor pa 90kg tip zadaj, zdaj pa naj 56kg ženska ....

Rešitev je preprosta : shujšat ali pa si večjo (bolj masivno) bejbo najti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z podoznako, svojemu fantu! Mi pa na kraj pameti ne pride, da bi se z njim peljala zadaj :nono: . V kolikor si zazeli kako krajso solo voznjo, pa mu brez problem odstopim motor.

LP - in SRECNO 2005 - M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punce nej kr lepo na skutckih okol pozerajo,TAVALIKE konjicke pa nej kr lepo NAM pustijo :OK: upam da nism kaksno hard motoristko uzalu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punce nej kr lepo na skutckih okol pozerajo,TAVALIKE konjicke pa nej kr lepo NAM pustijo :OK:    upam da nism kaksno hard motoristko uzalu  :D

Ne ti meni / nam tako :nono: :nono: :nono: :fight2: :angry: :angry2: lahko bi blo tudi obratno :OK: :P

Popravljeno . Popravil YZFR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punce nej kr lepo na skutckih okol pozerajo,TAVALIKE konjicke pa nej kr lepo NAM pustijo :OK:    upam da nism kaksno hard motoristko uzalu  :D

a zato se pa ti na skuterčku okoli voziš?! :lol1: :lol1:

ko se boš NAM na te velikih konjičkih pridružil.... :hmm: ... še vedno te bomo lahko v zadnji žep pospravile... :devil: :D

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svojemu dekletu zagotovo ne. :grrr

Sama ne želi voziti motorja. :grrr (Hvala bogu) .)

Kakšno drugo dekle bi pa verjetno imelo več možnosti, kot kakšen drug pubec. Seveda s predpogojem, če bi oba enako obvladala motorček. Dekleta imajo večina prirojen boljši občutek za te stvari. :huh:

Kakorkoli že.....

Z zelo težkim srcem bi odstopil svoja motorčka komurkoli. Še sebi ju včasih nebi zaupal, ko imam kakšne izpade desnega zapestja. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anketa je mal konfuzna, vprašanje namreč ni točno definirano - a če bi prepustili motor dekletu al če je to dilema? :?

Zdaj me bo pa to žrlo cele praznike... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam da se mi je kr pritisk dvignu ob temu branju.

Res da pozna vsak kakšen primir in ga potem primerja

Zato bom še jaz napisala svojega.Tko je res da sva s tipom skupaj že od otroštva in res da sva oba začela z tomosi sva počasi stopnjevala in v 10letih priplezala do maksimuma ki se mu reče goldwing,pot je bila težka glede financ vendar je volja in želja zmagala.Prvi težji motor je bil 535viraga ki sva jo kupila pri njegovih 18letih in mojih 16h in verjeli ali ne zaupal mi jo je čeprav še nisem imela izpita in pogoj je bil ta da on sedi zadaj.Vedno ko je prišel k hiši kak težji motor mi ga je zaupal za vozit v njegovi prisotnosti zadaj in ko je videl da motor obvladam z njim mi ga je potem zaupal v samostojno vožnjo.Potem sandi pač to ni zadostovalo in želela si je svoj motor brez da bi ga morala s kom deliti in tako sta ostala pri hiši dva motorja trenutno moja fejzerka in njegova goldwing.IN tudi če imam sama 57kil in jih ima moj 70 in honda 400 se jo da peljat in ne mi govorit, da se ne da ker kjer je volja se da vse tud gore premikat.In vsi tisti ki pravite da se zadaj ne morete voziti je prazno nategovanje dejstvo je da ne zaupate vozniku,tud mojga je v začetku po želodcu zgečkalo in trpel je ko svina, ko mi je dal prvič motor za vozit in če ga sedaj uprašate kako se počuti zadaj na hondi ki jo vozi 24 oz 25letna pupa z 57kilogrami za katero sva varčevala 10let in ni kasko zavarovana vam bo povedal da se pelje kot grof.

tako da ne vidim nobenga razloga zaka nebi dal motorja za vozit osebi ki ji zaupaš če seveda ji,jaz se tud nebi šla vozit z nekom zadaj ki mu ne zaupam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ji ze zaupam use drugo, zakaj ji ne bi tud motorja? :hmm: Sam prej naj si nabere en malo izkusenj na kaksnem lazjem motorinu, potem pa ne vidim nobene ovire....in ko bi videl, da obvlada motor bi se tudi mirne duse usedel zadaj....saj konc koncev vsak odnos temelji na medsebojnem zaupanju in ona mi ga izraza tudi na ta nacin, da se vozi z mano naokrog brez straha.......in motor je itak kos zelezja in plastike in je on moj, ne pa jaz njegov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!