Skoči na vsebino

pustiti motor svojemu dekletu ali ne


kOdEbLuE

al sploh je dilema?  

169 članov je glasovalo

  1. 1. al sploh je dilema?

    • da
      70
    • ne
      99


Priporočene objave

Ma mam pa očitno srečo, da mam takega tipa, da mi ga še ponuja :grrr Čeprav mam tud svojga, sam moj 250 ccm čoper proti 1000 kubičnemu gsx-r suzukiju se pa tud ne da primerjat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punce nej kr lepo na skutckih okol pozerajo,TAVALIKE konjicke pa nej kr lepo NAM pustijo :OK:    upam da nism kaksno hard motoristko uzalu  :D

:fight2:

zakaj že?? vedno več punc ma izpite za motor in vedno več jih ma motor in vedno več si ji ga želi met... ne vem zakaj bi ble obsojene na skuterje?!

Jst sm se dolgo zadi vozila, pol smo nardili menjavo o kateri govorite - jst spredi, on zadi... kilaže so tam tam kokr ste jih omenli... motor je mel 200, pa on tud ne vem... rečmo 80, mogoče kaka kila manj... no pa OK... prvič ko sm ga primla v roke (popolnoma brez izkušenj), sm ga v bistvu položila na mestu (ker mi je prevagnu na desno in ga nism mogla obdržat pokonci) in je bla ena praska - nič drastičnega... no pol pa ko sm že izpit za motor začela delat, je pa čist ql vse laufalo... in še jst sm se dost bolj varno počutla če je sedel zadi (zarad izkušnje ko sm se prvič spredi usedla), ker sm švoh in noge tud niso popolnoma na celih podplatih na tleh in sm se bala da bi mi na mestu prevagnu motor in pol bi on lahko urgiral z zadnjega zica... dolge noge pa to... :)

Tko da glede na to, da je blo vprašanje če je pametno se usest zadi ko ŽE posodiš punci motor - odvisno kolko si ti zaupljiv do teh zadev... poznam motoriste, k jih noben ne prepriča da se usedejo na bilokateri zadnji sedež - nit od motoristov k vozjo že dolga leta... poznam tiste, k jim to ni problem in tiste k jih je strah... jst sm mela srečo... zadi sm mela psihično podporo (ker se nism rešla straha, da ga bom spet zrušla in je blo: "Dej vozi, sej bo vse ql, dej no, ..." ), navodila, stiskanje (od veselja) ko mi je ratalo kako v izi polaganje ovinka in pa šusi, ko sm prevč stisnla...

Vsekakor pa mislim da velja tko za to situacijo, ko je spredi začetnik in zadi nekdo izkušen, kot za obratno (ko je spredi izkušen motorist in zadi kdorkoli), da je šef na motorju vedno sovoznik... če njemu ni prow prtiskanje, se pač ne pritiska... če se ne počuti varnega zarad nevemkakega načina vožnje... se pač nardi nek kompromis...

Kar se mene tiče v vsem tem skupi ni popolnoma NIČ narobe...

Če je pa vprašanje škode na motorju - kaj lahko začetnik/ca nardi motorju, se mora pa vsak k posodi ta motor zavedat tveganja... kolkr je pač sam prpravljen tvegat...

That's all folks :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Potem sandi pač to ni zadostovalo in želela si je svoj motor brez da bi ga morala s kom deliti...

Me veseli, da se razumemo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2:

zakaj že?? vedno več punc ma izpite za motor in vedno več jih ma motor in vedno več si ji ga želi met... ne vem zakaj bi ble obsojene na skuterje?!

Zato, ker itak pašete za šporget in edina stvar, ki jo smete vozit je sesalec po bajti :lol1:

(please don't kill me ladies, I'm just being sarcastic :004 )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ki jo vozi 24 oz 25letna Pupa z 57kilogrami ...

Eh, to pa ne bo držalo! :o :hmm: Mislm, da ima mal več. Let, mislm. Pa , respect, miss Motosveta ye bwa! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker itak pašete za šporget in edina stvar, ki jo smete vozit je sesalec po bajti  :lol1:

(please don't kill me ladies, I'm just being sarcastic  :004 )

tud tipom vam prow lepo paše vožnja s sesalcem... so krožle slike... so bli prow sexy!! :naughty: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor pa mislim da velja tko za to situacijo, ko je spredi začetnik in zadi nekdo izkušen, kot za obratno (ko je spredi izkušen motorist in zadi kdorkoli), da je šef na motorju vedno sovoznik... če njemu ni prow prtiskanje, se pač ne pritiska... če se ne počuti varnega zarad nevemkakega načina vožnje... se pač nardi nek kompromis...

šef na motorju je vedno tisti ki sedi za krmilom......če sopotniku ni kaj prav gre lahko dol.... :fredy:

ker sm švoh in noge tud niso popolnoma na celih podplatih na tleh in sm se bala da bi mi na mestu prevagnu motor in pol bi on lahko urgiral z zadnjega zica... dolge noge pa to...

:grrr ..tzarica... :grrr :grrr

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker itak pašete za šporget in edina stvar, ki jo smete vozit je sesalec po bajti  :lol1:

(please don't kill me ladies, I'm just being sarcastic  :004 )

če ne bi napisu tistega spodi bi te vse feministke v sloveniji lovile po cestah

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne bi napisu tistega spodi bi te vse feministke v sloveniji lovile po cestah

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

iatq...ker tko nimajo nic pametnejšega za pocet kot to da lovijo modrijane po motoforumih a ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šef na motorju je vedno tisti ki sedi za krmilom......če sopotniku ni kaj prav gre lahko dol.... :fredy:

tle maš čist prow... uno napisano velja dokler voznik sovoznika ne da dol... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle maš čist prow... uno napisano velja dokler voznik sovoznika ne da dol...  :P

ne..uno napisano velja VEDNO!!!!.....sopotnika ki bo mel kakršnekoli pripombe na mojo voznjo vrzem z motorja dol taprvo sekundo...... :angry2: ...peljem jest....on/ona sedi.....lahko pa on/ona pelje z zadnjega sedeža in se zaletimo :angry2:

...kar sicer ne pomeni da ne bom obzirna in uglajena, če bom mela nekoga na sopotnikovem sedežu.....pa vendar....prva pripomba kupi vstopnico za graben :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr ..tzarica... :grrr  :grrr

aja... eni smo se pač učili med drugim tudi na tujih motorjih... nas je blo (zarad neizkušenosti in nenabranih km pod ritjo) malo strah za 600k vredno ljubezen lastnika... se pa zgodi da ti prevagne motor dokler nimaš filinga... O:-) (verjamem pa da če bi bil moj motor, da bi ble zadeve malo drgačne... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... eni smo se pač učili med drugim tudi na tujih motorjih... nas je blo (zarad neizkušenosti in nenabranih km pod ritjo) malo strah za 600k vredno ljubezen lastnika... se pa zgodi da ti prevagne motor dokler nimaš filinga...  O:-) (verjamem pa da če bi bil moj motor, da bi ble zadeve malo drgačne... )

:hmm: kok drgacne..v keri smeri? :hmm: :blink: ..zakaj...a svoje motorje raj po tleh mečemo :blink: ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne..uno napisano velja VEDNO!!!!.....sopotnika ki bo mel kakršnekoli pripombe na mojo voznjo vrzem z motorja dol taprvo sekundo...... :angry2: ...peljem jest....on/ona sedi.....lahko pa on/ona pelje z zadnjega sedeža in se zaletimo :angry2:

...kar sicer ne pomeni da ne bom obzirna in uglajena, če bom mela nekoga na sopotnikovem sedežu.....pa vendar....prva pripomba  kupi vstopnico za graben :fight2:

joj tle hitro prhaja do missunderstandov in :angry: :angry: :angry: smeškotov...

nism misnla tko... ja tko maš itak prow... misnla sm v primeru "normalnega" sopotnika, ki ne govori pred ovinkom "pospeeeešššiii" in "prehiiitiii"... v primeru tistega, ki mu mogoče ne paše vožnja 140km/h, ker je bolj strahopetne narave in prosi voznika naj zmanjša... je bil primer ko sm na motorju na eno urni vožnji vidla tolkokrat na števcu 190+ (stara cesta) ku pomoje v vseh letih skupi kar se vozim z motorjem ne... pa sm brcala in prosila nej me ne pelje v smrt, pa je ratavalo sam še bolj zanimivo in je blo v igri sam še več gasa... na take primere sm misnla... pol pa prosim ja... naj vozi po omejitvah pr katerih se moje življenje ne počuti ogroženo al pa nej me pusti dol v nasprotnem primeru - It'll do enough for me... mislm da v takem primeru to nima unih posledic k si jih zapisala da on/ona lahko vozi z zadnjega sedeža in se zaletite...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj tle hitro prhaja do missunderstandov in  :angry:  :angry:  :angry: smeškotov...

nism misnla tko... ja tko maš itak prow... misnla sm v primeru "normalnega" sopotnika, ki ne govori pred ovinkom "pospeeeešššiii" in "prehiiitiii"...  v primeru tistega, ki mu mogoče ne paše vožnja 140km/h, ker je bolj strahopetne narave in prosi voznika naj zmanjša... je bil primer ko sm na motorju na eno urni vožnji vidla tolkokrat na števcu 190+ (stara cesta) ku pomoje v vseh letih skupi kar se vozim z motorjem ne... pa sm brcala in prosila nej me ne pelje v smrt, pa je ratavalo sam še bolj zanimivo in je blo v igri sam še več gasa... na take primere sm misnla... pol pa prosim ja... naj vozi po omejitvah pr katerih se moje življenje ne počuti ogroženo al pa nej me pusti dol v nasprotnem primeru - It'll do enough for me... mislm da v takem primeru to nima unih posledic k si jih zapisala da on/ona lahko vozi z zadnjega sedeža in se zaletite...

brez zamere :doze: ....zakaj si se pa sploh usedla na motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kok drgacne..v keri smeri? :hmm:  :blink: ..zakaj...a svoje motorje raj po tleh mečemo :blink: ??

:hmm: kej moram advokata nabavit da sestavim misli v besedilo k ti bo sedlo?

Če ti je kdo posodu majco za en ful hud žur, al pa si jo ukradla iz omare brata/sestre, mislm da si vseeno pomisnla mal bolj o tem da upaš da ti je noben ne bo zažgal s čikom al polil z vinom... kar ne pomeni da na svojo ne bi pazla in da ti ne bi blo za svojo hudo če bi se ti to zgodilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kej moram advokata nabavit da sestavim misli v besedilo k ti bo sedlo?

ja :grim ...potrudi se..sej mas pocitnice...pa da ne zakrnis cist a ne :004

Če ti je kdo posodu majco za en ful hud žur, al pa si jo ukradla iz omare brata/sestre, mislm da si vseeno pomisnla mal bolj o tem da upaš da ti je noben ne bo zažgal s čikom al polil z vinom... kar ne pomeni da na svojo ne bi pazla in da ti ne bi blo za svojo hudo če bi se ti to zgodilo...

... :grim ne kradem majc za žure.....mogoce sem prestara da bi razumela :grim

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere :doze: ....zakaj si se pa sploh usedla na motor?

zato ker mi je vedeževalka tisto jutro povedala da bom mela divjo vožnjo z divjim motorjem in še bolj divjim sovoznikom! :grim

Zato k nism vedla da bo giro tko izpadu, ker je bil ponavadi v mejah normale in nism vedla za tistodnevne podivjane konjičke voznika!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker mi je vedeževalka tisto jutro povedala da bom mela divjo vožnjo z divjim motorjem in še bolj divjim sovoznikom! :grim

Zato k nism vedla da bo giro tko izpadu, ker je bil ponavadi v mejah normale in nism vedla za tistodnevne podivjane konjičke voznika!?!?

kar pomeni da si se vsedla na motor h nekomu ki ga ne poznas.....

pomoje si kar sama kriva .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja :grim ...potrudi se..sej mas pocitnice...pa da ne zakrnis cist a ne  :004

... :grim ne kradem majc za žure.....mogoce sem prestara da bi razumela :grim

eni so od predolge odsotnosti od faxa očitno že... :grim :grrr razumevanje besedil pa to...

pa tud ja... očitno si pa res prestara da bi razumela... :grim namreč "orisano" situacijo na enem "iz zraka" vzetem možnem dogodku, ko jo le-ta ne razume po načelu pismenosti in prebranega sporočila... vzamem barvice? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!