Skoči na vsebino

pustiti motor svojemu dekletu ali ne


kOdEbLuE

al sploh je dilema?  

169 članov je glasovalo

  1. 1. al sploh je dilema?

    • da
      70
    • ne
      99


Priporočene objave

eni so od predolge odsotnosti od faxa očitno že...  :grim  :grrr razumevanje besedil pa to...

pa tud ja... očitno si pa res prestara da bi razumela...  :grim namreč "orisano" situacijo na enem "iz zraka" vzetem možnem dogodku, ko jo le-ta ne razume po načelu pismenosti in prebranega sporočila... vzamem barvice?  O:-)

prav res....no potrudi se, da mi boš s pomočjo te tako plain situacije razložila, meni...analfabetu.... :grrr

razloži...čim bolj preporosto...zakaj je skrb za tuj motor toliko večja od tiste, ki bi jo posvečala svojemu...mogoče zato ker si svojega morda ne bi prisluzila sama..amapk bi ti ga plačala mama :naughty:

.....al je blo to rečeno bolj tko..nekam v meglo.... :doze:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo v meglo... mama men bolj malo plača ker sm stremela k samostojnosti od malega... ker si ti stegnla iz mojga primera majce svoj zaključek, če grem po tvojem vzorcu izpade da si pa ti pod okriljem mamice? al si doooolga leta bla... pa si pršla končno na svoje...? :grrr

tejka... vstala na levo nogo danes? :grrr slabi spomini na 31. 12.? Problemi v raju? z diskusijo? kot ti temu praviš...?

kdo ti tle kej hoče...?

al je blo tud to rečeno... tko... nekam v meglo? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka, devilish, spet se nekaj dogaja!!!!! :yea1:

:grrr

p.s.

Pejta obložene kruhke delat, mesne štruce pečt, campari z đusom al pa vsako posebej brez druzga, kukr vama paše, spit... :004 :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo v meglo... mama men bolj malo plača ker sm stremela k samostojnosti od malega... ker si ti stegnla iz mojga primera majce svoj zaključek, če grem po tvojem vzorcu izpade da si pa ti pod okriljem mamice? al si doooolga leta bla... pa si pršla končno na svoje...? 

tejka... vstala na levo nogo danes?  slabi spomini na 31. 12.? Problemi v raju? z diskusijo? kot ti temu praviš...?

kdo ti tle kej hoče...?

al je blo tud to rečeno... tko... nekam v meglo?

:grrr

vidim da so te plagiatorstva naučili lepo...čestitke :grrr sedi pet :grrr

v mojih davnih casih so si majice sposojale 16 letne deklice...ne pa...ehm ....:doze: ...no sej...prestara :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka, Devilish, hvala vama.... :wub: . Uresničujeta mojo božično željo: Mir na svetu in blagor ljudem dobre volje. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kjut  :D

pa vendar  :nono: ... saj sta že povedali svoje mnenje o težki dilemi prepustitve motorja svojemu dekletu, kajne?!

Perla, pa kaj si ti zdaj razbrala, a data motor svojim dekletom ali jih samo "dasta dol" ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne..uno napisano velja VEDNO!!!!.....sopotnika ki bo mel kakršnekoli pripombe na mojo voznjo vrzem z motorja dol taprvo sekundo...... :angry2: ...peljem jest....on/ona sedi.....lahko pa on/ona pelje z zadnjega sedeža in se zaletimo :angry2:

...kar sicer ne pomeni da ne bom obzirna in uglajena, če bom mela nekoga na sopotnikovem sedežu.....pa vendar....prva pripomba  kupi vstopnico za graben :fight2:

able bable ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... eni smo se pač učili med drugim tudi na tujih motorjih... nas je blo (zarad neizkušenosti in nenabranih km pod ritjo) malo strah za 600k vredno ljubezen lastnika... se pa zgodi da ti prevagne motor dokler nimaš filinga...  O:-) (verjamem pa da če bi bil moj motor, da bi ble zadeve malo drgačne... )

ma ja ... ti sma pazi ,da se ne boš s prevelikimi motorji silila ... verjamem, da obstaja ogromno motoristk, ki si ego filajo s tem, da lezejo na tavelike mrcine... bogve, kaj kompenzirajo :alien1: hočejo imeti big dick between the thighs :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka, Devilish, hvala vama.... :wub: . Uresničujeta mojo božično željo: Mir na svetu in blagor ljudem dobre volje.  :lol1:

Sorry... odstopam k se mi zdi brezciljno... sam mi ni blo nč jasno zakaj si nekdo k me ne pozna želi z mano chicken fighta... ampak OK :)

Se pridružim željam... Mir na svetu in blagor ljudem dobre volje! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ...

...ma dej...ce delam na silvetrovo....na enga morm bit jezna :grrr

me too :yea2:

& vsi ubogi sotrpini :friend1:

... zdaj pa debata dalje (da ne bo pomote - v skladu z naslovom) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere :doze: ....zakaj si se pa sploh usedla na motor?

nisem njen advokat, komaj jo poznam, a vendar lahko ugibam, zakaj bi deklca hotla sest na motor: zato, ker je hotla izpast pobalin in biti enaka svojim moškim prijateljem :OK:

jaz pa sem gor sedu zato, ker sem hotu bit enak eni bejbi ;) :wub:

@devilish - 'twas a joke ;) sj vem, da so ti motori ušeč, pa avti, pa tko naprej... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato, ker je hotla  izpast pobalin in biti enaka svojim moškim prijateljem  :OK:

jaz pa sem gor sedu zato, ker sem hotu bit enak eni bejbi ;)  :wub:

ne filozofiraj.....ker ne znaš...pojdi pisat pravljice....za to maš dovolj domišlije :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punce nej kr lepo na skutckih okol pozerajo,TAVALIKE konjicke pa nej kr lepo NAM pustijo :OK:    upam da nism kaksno hard motoristko uzalu  :D

misc9.jpg

(glede na tvoje izjave... O:-) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, joj. Sem kar malo čakal kdaj bodo *ta hude* :K popenile nad mulčki, ki ne bi dali svojega pleha za peljati svojim :K .

Ja potem se pa med sabo skregate :nono: :blink: :blink:

Jaz vas zelo malo poznam, Motobaby in mislim, da vem katera je Sanda 7. Bomo morali spomladi malo skupaj stopiti, da bomo mojo prepričali, da bo končno šla delati izpit.

Ej, radi se mejte, da nas bo več. :yea1: :yea1: :yea1:

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne filozofiraj.....ker ne znaš...pojdi pisat pravljice....za to maš dovolj domišlije :grrr

vsaj eni :devil: drugim ne rata k se sproti izdajo... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vas zelo malo poznam, Motobaby in mislim, da vem katera je Sanda 7. Bomo morali spomladi malo skupaj stopiti, da bomo mojo prepričali, da bo končno šla delati izpit.

najbolj prepričljiv bi bil argument gospodiča Boba, ki bi ji reku:"Saj več kot ubit se ne morš" :)

tko je mene prepriču, da sm mal na gas stisnu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2:

Zato, ker itak pašete za šporget in edina stvar, ki jo smete vozit je sesalec po bajti  :lol1:

(please don't kill me ladies, I'm just being sarcastic  :004 )

Absolutno se strinjam z Mustangom :OK: , s tem da bi še pri sesalcu naredili poučevanje za rikverc :lol:. :lol1: :kva2: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da se razumemo  .)

ja,mogoče sem čudno napisala.

da nočem svojga motorja delit,to je pač zato ker imava vsak svojega.Pa se mi zdi bedasto da bi on vozil mojga jaz pa sedela zadaj kar se seveda tudi včasih pripeti,blesavo se mi zdi čeprav se je lušno peljat tud zadi.In moški ste naravnani tako da ste kao vi glavni,naprimer kadar greva z moji motorjem se on avtomatsko hoče vsesti spredaj kar meni ni prav in potem nardiva kompromis in voziva vsak v eno smer in kadar greva z avtomobilom je kr nekako logično da moški sede za volan,razen v primeru ko spije 5pirov pol pa mi ponuja ključe pod nos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno se strinjam z Mustangom :OK: , s tem da bi še pri sesalcu naredili poučevanje za rikverc :lol:. :lol1: :kva2: :fight2:

Pa še tega prec pokvarjo :hmm: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!