Skoči na vsebino

pustiti motor svojemu dekletu ali ne


kOdEbLuE

al sploh je dilema?  

169 članov je glasovalo

  1. 1. al sploh je dilema?

    • da
      70
    • ne
      99


Priporočene objave

vsaj eni  :devil: drugim ne rata k se sproti izdajo...  :grim

....kaj?...neki šumi..se mi zdi :doze: .....a bo kdo zapru vrata da ne bo prepiha al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... verjamem, da obstaja ogromno motoristk, ki si ego filajo s tem, da lezejo na tavelike mrcine... bogve, kaj kompenzirajo  :alien1: hočejo imeti big dick between the thighs :)

....ogromno...pa ne vse....kompenzirajo..pa ne vse......

...osebno sicer nisem mnenja, da smo deklice zaradi svoje fizionomije kakorkoli prikrajšane..vsaj v cestnem moticiklizmu ne....in sem prepričana da lahko z enako mero izkušenj kot naši moški kolegi "obvladujemo" enake motocikle v enaki meri....

.....a...če postavimo kot izhodišče trditev, da veljamo za šibkejši spol...potem je vožnja "velikih mrcin" mogoce resnično dosežek za posameznico....osebni izziv....dokaz sebi...pa po potrebi tudi okolici....da zmore......posebej v svetu kjer se za vsakim vogalom najde kak "pravi dec" ki zna zabrusit dekletu naj se nesrečnica vendar zaveda kje ji je mesto...

....nadvse dobrodošlo bi bilo razumevanje "velikih fantov" ki vozijo "velike motorje"....brez moraliziranja, brez sodb in lepljenja etiket......

...tako kot z velikim, skorajda otroškim navdušenjem na nov, večji, močnejši motocikel sede dečko...stori enako deklica.....ali se to ne spodobi več za damo? :doze:

velika večina motociklistk z dolgoletnimi izkušnjami je ugotovila da "veliki" motocikli resnično niso za njih....da po njih preprosto nimajo potrebe.....a do zaključka so prišle z nabiranjem izkušenj...z vožnjo takih in drugačnih motociklov....velikih, malih, oštrih in malo manj oštrih....sve po redu.....

Zato ne očitaj zenskam, ki še vedno iščejo in še vedno nabirajo izkušnje, da "hočejo imeti big dick between the thighs :)" samo zato ker se navdušujejo nad motocikli z veliko kubaturo.....ker s tem po nepotrebnem moraliziraš in limaš etikete.......

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... eni smo se pač učili med drugim tudi na tujih motorjih... nas je blo (zarad neizkušenosti in nenabranih km pod ritjo) malo strah za 600k vredno ljubezen lastnika... se pa zgodi da ti prevagne motor dokler nimaš filinga...  O:-) (verjamem pa da če bi bil moj motor, da bi ble zadeve malo drgačne... )

:xx: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorja se ne posoja nobenmu :nono: se tolko manj punci, saj nikol ne ves kakega ti vrne :hmm: ze pri avtu lahko nastane problem, se kaj zgodi, pol pa dnarja za popraut ni od nikjer :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker itak pašete za šporget in edina stvar, ki jo smete vozit je sesalec po bajti  :lol1:

(please don't kill me ladies, I'm just being sarcastic  :004 )

to je že poskrbljeno v razvoju ženske vrste. Rezultat: Po večini imajo ženske manjšo št. noge d pride bliže štedilniku :lol1:

Motorja pa nebi posodu VSAKI ženski. Malo kera bi si zaslužla mojo lubico po rit. Sandi bi jo že posodu, ni bojazni, pa tejki tudi... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je že poskrbljeno v razvoju ženske vrste. Rezultat: Po večini imajo ženske manjšo št. noge d pride bliže štedilniku :lol1:

Hm, in kaj bi si izmislil za nas, ki imamo št. noge 42 in smo višje od marsikaterega moškega :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, in kaj bi si izmislil za nas, ki imamo št. noge 42 in smo višje od marsikaterega moškega :hmm:  :hmm:  :hmm:

Štedilnik na tačkah. Da je višji in da je spodaj plac za nežna stopalca. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu pa res obilno trosite plevel.

Tudi punčke lahko vozijo tatežke motorcikle, kar si lahko ogledate tukaj.

In ni razloga, da jih ne bi, če imajo takšno željo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bolj ko berem in bolj ko se pogovarjam z deklicami...bolj se mi zdi, da botale debata sla k vragu.....

...svoje si bomo kupile pa bo..... B)

hitrejše, močnejše....bolj divje od tistih na katerih jahajo naši moški :yea1:

iz inata : :whistle:

zakaj?

ker smo v to prisiljene..... :grrr

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bolj ko se pogovarjam z deklicami...

Zelo posrečena definicija tistega, kar se mi je itaq zdelo, da počneš. Pa nisem bil prepričan in sem bil raje :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glasoval sem "ne", ker meni se to ne zdi dilema...

Če ima izpit in izkušnje, zakaj pa ne??

Če ima pa še mnogo veselja in smisla za dvokolesa, naj ima pa svojega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....vrnem nepoškodovanega :whistle:

Moja prva punca je isto zatrjevala moji mami. Pa me zdaj poglej... :(

Če ima pa še mnogo veselja in smisla za dvokolesa, naj ima pa svojega.

Sem prav firbčen, če se ta princip nanaša samo na mopede ali tudi na, recimo, "družinske dragulje" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!