Skoči na vsebino

pustiti motor svojemu dekletu ali ne


kOdEbLuE

al sploh je dilema?  

169 članov je glasovalo

  1. 1. al sploh je dilema?

    • da
      70
    • ne
      99


Priporočene objave

Moja prva punca je isto zatrjevala moji mami. Pa me zdaj poglej

drugace gremo pa lahko v drugo temo in primerjamo brazgotine.....pa da vidimo :doze: ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bolj ko berem in bolj ko se pogovarjam z deklicami...bolj se mi zdi, da botale debata sla k vragu.....

...svoje si bomo kupile pa bo..... B)

hitrejše, močnejše....bolj divje od tistih na katerih jahajo naši moški  :yea1:

iz inata : :whistle:

zakaj?

ker smo v to prisiljene..... :grrr

In vsi moski smo posiljevalci ...in vse zenske zlorabljane... in vse veze razpadejo ...in zivljenje je bitka.

:zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vsi moski smo posiljevalci ...in vse zenske zlorabljane... in vse veze razpadejo ...in zivljenje je bitka.

:zzz:

zravn si še pozabu: ...In potem pride svizec in zavije čokolado. :grim

okej glede tukajšnje teme pa je tako: mojga lubija ne posodim načeloma nikomur, če pa bi ga že (hipotetična situacija), pa bi ga verjetno nekomu, ki v nulo obvlada, ne pa nekemu rookie-ju.

tu nima nobene veze, al ma tisti pimpija med nogami al pa ne.

če bi ga pa svoji punci posodu? hm...al se tu misli, da vsem štirim naenkrat, al vsaki posebej? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ze gre tista o mogocnih gorah, nekih slonih in mini miskah ?

ah, saj samo spet jaz pretiravam.

BTW, kdo ima sedaj "daljsega" - tejka ali ......???

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem ti pa posodim Klimbro. Pa lepo ravnaj z njim, prow?  :naughty:

drugace gremo pa lahko v drugo temo in primerjamo brazgotine.....pa da vidimo :doze: ......

:topic: Mahhh...ne bodita malenkostna, brazgotinica goraldol, včasih res paše , če kera grdo ravna :devil: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štedilnik na tačkah. Da je višji in da je spodaj plac za nežna stopalca.  :)

Ne, ne takrat pa se vloga obrne in moški pristane za štedilnikom :devil: :devil: :devil: .

Mislim, do zdaj je bla pod mojim okriljem 1000-ka nevem zakaj ne bi bila še naprej :) nimam nikakršnega kompleksa :nono: , da ne bi kupla še ene :P :P :P . :whistle:

Popravljeno . Popravil YZFR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje se vsedem na sopotnikov zic začetniku in slabšemu vozniku, kot da bi vozil nekdo s podobnim stilom vožnje kot recimo jst

jst sm šu po vseh stopnicah, anA pa je štartala na tisočaku, pa se dons oba znava pelat

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale debata je že davno prerasla vprašanje "ali pustiti motor dekletu ali ne" in se prelevila v "moški vs. ženske" s podnaslovom "še nekatere ženske vs. ženske".

V bistvu pa se vrtimo okrog vprašanja ali gredo punce sploh na težke motorje (na voznikov sedež)? Od nastanka biciklov in potem motorjev, je bil motor v moški domeni. Tako kot je to takrat predstavljal duh časa. Moški so vozili avtomobile, avione, podmornice, ipd... (seveda so bile izjeme, ne me tle lovit).

Po II. sv. vojni pa se je začela feminizacija zahodne kulture in zdaj smo, kjer smo. Ženske vozijo motorje, tekmujejo v kick-boxingu in se združujejo v pretepaške bande, moški pa peremo, likamo, pečemo kolačke in štrikamo. Ženske želijo moške vloge in nekako v strahu pred preteklostjo nadkompenzirati, moške vloge pa so izrazito ogrožene, skrivamo se v duhu preteklosti in se v strahu držimo materinega krila, ker itak ni bilo močnega očeta, ki bi nas manifestiral v dedca.

Torej, če me vprašate: ali ženska sodi na težek motor? Menim da ja, če jo to res zabava (in se ne želi preko tega spopadati z duhovi). Kar se tiče pa "big picture" in današnjega položaja spolov, pa je ena ogromna zmeda, ki zgleda tako, kot bi jo zamesil en pokvarjen mikser.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Mustang

Žensko ili muško - Dr. Rugelj bi nas itak vse na tem forumu poslal najmanj k psihiatru (najverjetneje kar k samemu sebi), kr mamo vsi zaj..ne psihe, k se z motori okoli vozimo in s tem neke svoje globoke frustracije zdravimo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys bi ga posodil katerikoli pod enim pogojem:

da položi 200% varščine za motor s kasko+ zavarovalno polico z zavarovanjem drugih udeležencev eventuelne morije na cesti do vrednosti odškodninskega zahtevka v skupnem znesku 244 000 000 000 SIT (ali 1 € Mrd).

Po mojm ne bi lih stale u vrst za moj mopedrino.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

... ,k se z motori okoli vozimo in s tem neke svoje globoke frustracije zdravimo.

... mogoče je pa tudi tu delček resnice, kaj pa vem :whistle:

PS: imam pa tudi občutek, da so "motoristi", ki organsko ne prebavljajo punc na motorju (za krmilom, da ne bo pomote):devil:

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

PS: imam pa tudi občutek, da so "motoristi", ki organsko ne prebavljajo punc na motorju  (za krmilom, da ne bo pomote):devil:

ej men se zdijo pupe za "krmilom"(???) motorja zelo seksi.

samo ne za krmilom mojega motorja. :D

aja, to se lahko zelo dvoumno razume... :oops: - za krmilom mojega motornega kolesa, mislim. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj suzuki je sam moj,vesel če bi se odločla izpit delat,pomagam kakorkoli sam moj motor pa vozm samo jst.Jst sm mogu tut svoj motor kupt dav sem se lhk ukol prevažu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: imam pa tudi občutek, da so "motoristi", ki organsko ne prebavljajo punc na motorju 

Tole mi deluje........

Mentalni revčki

:huh: :huh: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustiti motor svojemu dekletu :doze: NE, sicer ga nimam mam raje fante ampak tud njemu ga nebi :glare: nej si svojga nabavi, jaz sem si ga tud mogla......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženske in motor?!?!?!?! :eek: :kva2: :slap: :wacko:

samo tako kot na spodnji sliki :devil:

post-26-1104933867_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje se vsedem na sopotnikov zic začetniku in slabšemu vozniku, kot da bi vozil nekdo s podobnim stilom vožnje kot recimo jst

jst sm šu po vseh stopnicah, anA pa je štartala na tisočaku, pa se dons oba znava pelat

Trikrat hura za anO :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pervy

ys sm sam enkrat neki podobnega (ampak res sam podobnga!) duživu, pa sem preci motor parkeru, pa bejbo zagrabu - ta k kr naprej pele s takole bejbo zadi je zihr pederast - po fotoreporterjih na ozadju sodeč ne gre za ugrabitev v siciljanskem stilu, ki bi edino opravičila tako vožnjo namesto :004 .

:lol1:

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženske in motor?!?!?!?!  :eek:  :kva2:  :slap:  :wacko:

samo tako kot na spodnji sliki  :devil:

ej zdej pa tud tuki mene zalis :( pa se marsikatero motoristko :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej zdej pa tud tuki mene zalis :( pa se marsikatero motoristko :(

saj ma lahko manjše joške pa ni nujno da je blont! :devil:

PS: deklica na sliki ni nihče drug kot Pamela Anderson, tako da razumem če katera razvije manjvrednostni kompleks .) :grim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženske in motor?!?!?!?!  :eek:  :kva2:  :slap:  :wacko:

samo tako kot na spodnji sliki  :devil:

joj, joj, moški ste pa res .......... :lol:

Popravljeno . Popravil YZFR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!