Skoči na vsebino

zenska vs. motor


dejanc

Priporočene objave

A lahko sem prilepiš eno sliko JOŠK te punce, da lahko objektivno svetujem! :D

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojemu prijatelju, ki ima motor r1, je zgubu zivce zaradi punce, ki mu je dala ultimat JAZ ALI PA MOTOR.

prosim, svetujte mu, ker ga bolj vlece na stran motorja.

NAJBOLJ SO DOBRODOSLI ZENSKI NASVETI

Jaz bi ženski ki postavlja take ultimate rekel jeb.. se ...in se valjda odloču za motor!

V tem primeru je motor še večji užitek, saj nudi svobodo - ženska pa postavlja ultimat in ovira. SEdaj je rekla ali motor ali jaz, naslednjič bo rekla tvoja kariera ali pa jaz....na koncu pa bo tipu dala cvaj in se preselčila k bajkerju ki ima jajca, ponos, kariero in vse to kar bo tvoj friend moral ovreči!

Ni prva(?!?!?!) ni zadnja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj odgovor: KURC TE GLEDA. noben mi ne bo postavlu ultimatov glede motorja, se najmanj pa nekdo, ki bi me naj imel rad, in bi mi naj privoscil to veselje. :angry:

uhhh če bi prej vidu se sploh nebi matral s pisanjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam tri rešitve:

1. Prepriča naj punco, da naj ga neha srat z neumnimi idejami. Rezultat: Vsaj zaenkrat ostaneta skupaj!

2. Nažene naj punco. Rezultat: Obdrži motor in v kratkem času bo spoznal drugo, se na novo zaljubil in bo spet fajn.

3. Proda naj motor. Rezultat: S punco je itak neki narobe. Se prav, da se bosta tko al tko kmal skregala in bo ostal brez motoja in brez punce.

Ta prve dve možnosti mu priporočam, ta tretje naj se pa čim bolj izogiba!  .)

TO JE ODOGOROV, STARI!! TI SI CAR!! ON VE V CEM JE FORA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marky Word!

Jaz tudi svetujem, naj se najprej pogovorita in probata stvari rešiti in razčistiti s pogovorom. Če pa to ne bo delovalo, bi pa jaz definitivno izbral motor! Pa ne zaradi tega, ker bi mi neka materialna stvar pomenila več kot neka živa oseba ki jo imam rad, ampak zaradi tega, ker ne prenašam, da me kdo omejuje, odloča o mojem življenju in mi postavlja neumne in nesmiselne pogoje v zameno za ljubezen. Take punce jaz NE rabim. Če pa bi ultimat postavila tretja oseba, npr.(banalen primer) nekdo mi nastavi na glavo pištolo in reče odloči se med punco in motorjem, tu pa ni sploh ni debate. Vzel bi punco brez najmanjšega premišljanja!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nisi ti ta ''PRJATU''??? :naughty:

DEJ TI kodeblue, AL KVA SI ZE, TI SI PA TKO IN TKO EN KOLESAR NE PA MOTORIST assholl, TKO DA TVOJIH NASVETOV NE RABM, KER VIDM DA SI KAO LOVERBOY KER SAMO ZENSKE CLANE V FORUMU ISCES, DA JIM MAL NA DUSCO PIHAS!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJ TI kodeblue, AL KVA SI ZE, TI SI PA TKO IN TKO EN KOLESAR NE PA MOTORIST assholl, TKO DA TVOJIH NASVETOV NE RABM, KER VIDM DA SI KAO LOVERBOY KER SAMO ZENSKE CLANE V FORUMU ISCES, DA JIM MAL NA DUSCO PIHAS!!!!!!!

lej... jst mam motor...in punco... očitno neki delam prou...

kaj od tega maš pa ti? :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam tri rešitve:

1. Prepriča naj punco, da naj ga neha srat z neumnimi idejami. Rezultat: Vsaj zaenkrat ostaneta skupaj!

2. Nažene naj punco. Rezultat: Obdrži motor in v kratkem času bo spoznal drugo, se na novo zaljubil in bo spet fajn.

3. Proda naj motor. Rezultat: S punco je itak neki narobe. Se prav, da se bosta tko al tko kmal skregala in bo ostal brez motoja in brez punce.

Ta prve dve možnosti mu priporočam, ta tretje naj se pa čim bolj izogiba!  .)

Ekola, kot ženska se pod to podpiše....... in kot punca pravim, da je z žensko nekaj narobe, da daje take ultimate. Pa že zaradi ultimata kot takega... kaj šele vsebine......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh se ne bom kregu s tabo in se spusčou na tvoj nivo... otroče adolescentno

AJA, ZDEJ SE GRES PA SE DOKTORJA, MISLIM DA TA FORUM NI TA PRAV ZATE doktor, MAL SI ZGRESIL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ixs, Marky in Zok - prav imate...

Zenska najbrz ve kje so tista pregovorna vrata, tko da jih ni treba niti pokazat.

Sej to smo tud že pisal, ampak evo se strinjam z zgoraj omenjenimi in pa PUPO.

To je tko, kdor postavlja ultimate ni tisti pravi :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom citirala gospoda Garisona ...  :D

"there are no stupid questions ...  :grrr  ... just stupid people ...  :grim

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :OK: :OK: :OK: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo odloču za žensko, čez en mesec ga bo pa pustila :BUA:. Najprej bo ostal po dolgem :fight2: brez R1, na koncu bo pa ostal brez obeh :wub:

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jada, jada, jada :doze: :zzz:

Ne ljubi se mi brati vsega...vendar če ni tip vsako leto od marca do novembra na intenzivni negi ali v rehabiltacijskem centru zaradi motorja pol naj pomisli kašna copata je, da mu sploh upa kaj takeg predlagat...da ni ljubezen močna samo iz njegove strani ....mah bmk...naj se sam ukvarja s tem kaj je prav in kaj ni in zakaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga, če začne ženska postavljat ultimate potem je zadeva že zelo daleč. Fant bi moral že malo prej pogruntat da nekaj ne štima pa pogovorit, če hoče met mir. No takole gledano je dobu še zadnjo šanso pri njej. Sej vemo da takšni ultimati niso mišljeni 100% resno, so pa neke vrste zadnji klic da se o zadevi pogovori. Čeprav sem malo v dvomih da bo zadeva šla skozi, če že dosedaj nista debatirala o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam tri rešitve:

1. Prepriča naj punco, da naj ga neha srat z neumnimi idejami. Rezultat: Vsaj zaenkrat ostaneta skupaj!

2. Nažene naj punco. Rezultat: Obdrži motor in v kratkem času bo spoznal drugo, se na novo zaljubil in bo spet fajn.

3. Proda naj motor. Rezultat: S punco je itak neki narobe. Se prav, da se bosta tko al tko kmal skregala in bo ostal brez motoja in brez punce.

Ta prve dve možnosti mu priporočam, ta tretje naj se pa čim bolj izogiba!  .)

BTDT, ... in epilog? Motor je ostal, ostalo je zgodovina.

Lep pozdrav iz jebeno meglenega močvirja.

Zoolo :blink:

et tu, tawarisch?

Ekola, kot ženska se pod to podpiše....... in kot punca pravim, da je z žensko nekaj narobe, da daje take ultimate. Pa že zaradi ultimata kot takega... kaj šele vsebine......

Sej to smo tud že pisal, ampak evo se strinjam z zgoraj omenjenimi in pa PUPO.

To je tko, kdor postavlja ultimate ni tisti pravi :fight2:

bom citirala gospoda Garisona ...  :D

"there are no stupid questions ...  :grrr  ... just stupid people ...  :grim

Jebi ga, če začne ženska postavljat ultimate potem je zadeva že zelo daleč. Fant bi moral že malo prej pogruntat da nekaj ne štima pa pogovorit, če hoče met mir. No takole gledano je dobu še zadnjo šanso pri njej. Sej vemo da takšni ultimati niso mišljeni 100% resno, so pa neke vrste zadnji klic da se o zadevi pogovori. Čeprav sem malo v dvomih da bo zadeva šla skozi, če že dosedaj nista debatirala o tem.

mislim, da je z gornjimi prispevki vse povedano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vsega prebral, zato ne vem, če je kdo že predlagou...

Mogoče se dečva dougočasi na zadnjem sedežu... Hja, če je to bo treba motor. Cenejša varjanta pa je, da si nabavi tisto zadevo za komunikacijo med voznikom in sovoznikom.Voki-toki al kk se že reče...

Sam sm razmišljou o tem, pa sm se odloču, da iz tega ne bo nič.Konec koncev se na motorju sam s seboj in se mi nobeden ne dere na uho! Al ni to to,zarad česa v bistvu mam motor-da se sprostim. OK. tale zadnji odstavek je že :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!