Skoči na vsebino

zenska vs. motor


dejanc

Priporočene objave

oj!

velika napaka je , če svojemu fantu punca postavi ultimat, da more prodati motor. (razen če ni nek divjak, ki tišči do konca, in če takšnega srečaš na cesti, malo zamižiš in upaš, da bo vse ostalo celo).

Jaz mojemu tega ne bi postavila nikoli, ker je to njegovo največje veselje, sploh pa ga je lepo videti s kakšnim užitkom on to počne. Sem še sama dobre volje , ko ga vidim takšnega z nasmehom do uh.

Kar se tiče radijske zveze med voznikom in sovoznikom, to ni preveč dobra izbira, ker smo ženske bolj klepetave in vem, da bi jaz non stop jezik vrtela....pa še motila bi ga pri koncentraciji in bi bila vožnja lahko nevarna. Boljša varijanta je vezir odpret in če je kaj nujno se zadret, kaj bi rada.

Skratka, sem mnenja, da nekomu, ki ga imaš rad, ne boš postavljal ultimatov kaj lahko počne in kaj ne.

Lep pozdrav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to ad ti prevedem da boš razumu... adolescentno pomen nezrelo nedoraslo ipd

:grrr adolescentno pomeni mladostniško. Gre za razvojno fazo in ne za stopnjo zrelosti.

Primer:

Marsikateri adolescent je mnogo, mnogo bolj zrel kot veliko članov Motosveta, ki so to obdobje že prerasli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ultimati ne sodijo v zdrav odnos,ko do tega pride se je navadno dobr mal dol usest,pa sklent kompromis,če ne gre,naj gre vsak svojo pot.obema bo veliko prihranjenega.iz lastnih izkušenj.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čemu ultimat... :angry:

...punca naj ima fanta takšnega kot je ali pa naj gre...slej kot prej bo prijavila

nov ultimat... :hmm:

Popravljeno . Popravil banini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr adolescentno pomeni mladostniško. Gre za razvojno fazo in ne za stopnjo zrelosti.

Primer:

Marsikateri adolescent je mnogo, mnogo bolj zrel kot veliko članov Motosveta, ki so to obdobje že prerasli.

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr adolescentno pomeni mladostniško. Gre za razvojno fazo in ne za stopnjo zrelosti.

Primer:

Marsikateri adolescent je mnogo, mnogo bolj zrel kot veliko članov Motosveta, ki so to obdobje že prerasli.

adolescenca je razvojna faza... medtem ko je adolescentno zgolj pridevnik...

ampak ker se men ne ljubi pričkat s tabo recva da si zmagu in opustiva nadaljnje razprave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženska vs karkoli je velik problem (če misl da je s tem ogrožen njen status prve dame)  :lol1:

.....ko bos velik in ti bo jasno kaj lahko dobis v zameno za to da svoji deklici zagotovis položaj prve dame....... :grim

.....do takrat pa..... :hmm: tezko tebi :grim

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ko bos velik in ti bo jasno kaj lahko dobis v zameno za to da svoji deklici zagotovis položaj prve dame....... :grim

.....do takrat pa.....  :hmm: tezko tebi :grim

( ( ( APCIIIHHHHH!!! ) ) )

*šmrk*

...i'm sorry...

*šmrk*

...i'm allergic to bullshit... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ko bos velik in ti bo jasno kaj lahko dobis v zameno za to da svoji deklici zagotovis položaj prve dame....... :grim

.....do takrat pa.....  :hmm: tezko tebi :grim

moja dečva ve kdo da je prva na spisku in se ne čuti ogroženo (vsaj ne pokaže) zaradi kupa pleha v garaži... kar pa seveda ne pomeni da če bi od mene zahtevala da prodam, da bi to dejansko naredu...(prej ravno nasprotno)

sicer pa... za vse tiste k majo tak problem... razloži kaj je v igri in na kak način se do tega pride namest da lapaš v tri dni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je do motorja težje priti kot do ženske (govorim seveda iz lastnih izkušenj) je odgovor jasen.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa... za vse tiste k majo tak problem... razloži kaj je v igri in na kak način se do tega pride namest da lapaš v tri dni

@kodeblu - lapanje pada predvsem iz tvojih ust, pardon, izpod prstov ... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tejka... ni jih veliko, ki majo podstrešje tako pospravljeno, da se jih splača imeti na prvem mestu...

couldn't agree more.

sicer pa popolne zenske ni. poznam eno. z njo sem celo hodil. bila je popolna. zdaj pa ni vec, ker ni vec moja. :(

(bistvo: bila je na prvem mestu, na konc sm pa dobu fakiča.) :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist človek k išče oz hoče popolnost bo vedno dobiu fakiča... popolnosti ni so samo ljudje k majo manj motečih lastnosti od drugih... edino zveze med dvema človekoma so lahko popolne in sicer tiste kjer sta oba vpletena sposobna sklepati kompromise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist človek k išče oz hoče popolnost bo vedno dobiu fakiča... popolnosti ni so samo ljudje k majo manj motečih lastnosti od drugih... edino zveze med dvema človekoma so lahko popolne in sicer tiste kjer sta oba vpletena sposobna sklepati kompromise

Neka slavna oseba je nekoč ob neki priložnosti rekla nekaj pametnega.

"Osemdeset procentov je že stoprocentno perfektno."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neka slavna oseba je nekoč ob neki priložnosti rekla nekaj pametnega.

"Osemdeset procentov je že stoprocentno perfektno."

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tejka... ni jih veliko, ki majo podstrešje tako pospravljeno, da se jih splača imeti na prvem mestu...

vsak ma po svoje podstrešje organizirano ... prihaja do neskladij ... eni imajo omaro s trupli takoj na vhodu postavljeno, drugi imajo skrito .. .tretji trupla mečejo skozi okno ... četrti kremirajo ...

hočem rečt: kakorkol obračaš, za nefunkcioniranje sta običajno potrebna dva nezdružljiva dela ... ali pa se en zaradi neprimerne konstrukcije recimo zlomi in zato odleti ... al pa kaj tazga ...

hočem rečt 2: tut tisti, ki se zdijo "idealni", lahko, da to niso, pa tega še sploh ne vejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ SymRu... Ma... res je... sam kaj, ko lahko z nekom gradiš skupno življenje, se zaradi tega odrečeš kateri stvari, da se dosežejo določene stvari, a te potem ta oseba (partnerka) zafrkne, zavrže, skensla, ko doseže določene stvari, recimo... finančno neodvisnost.

Tako, da... kot pravijo, osel gre samo 1x na led... in vsaj zame v tem trenutku in glede na splet trenutnih okoliščin... je ni ženske na tem planetu, da pride pred mojo R6 :wub: :wub: :wub: . Pa me prav nič ne briga kako se to komu zdi... Drži pa kot pribito, da pri večini (povdarek večini in ne vseh) bejbik velja, da ko jih daš na prvo mesto... da ti ne boš dolgo na 1 mestu pri njej, ker kot sem napisal... malo jih je, ki to znajo cenit in spoštovat...

To je v tem trenutku moje laično, glupo, nezrelo, itd mnenje...

LS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(  ( ( APCIIIHHHHH!!! ) )  )

*šmrk*

...i'm sorry...

*šmrk*

...i'm allergic to bullshit... :doze:

ne nisi...si sam se malo premlad da bi ti blo lahko jasno kaj imam v mislih....drugic... :grim

couldn't agree more.

sicer pa popolne zenske ni. poznam eno. z njo sem celo hodil. bila je popolna. zdaj pa ni vec, ker ni vec moja. :(

(bistvo: bila je na prvem mestu, na konc sm pa dobu fakiča.) :huh:

a bi se midva mal dol usedla enkrat pa bos tole men mal razložu...ker se mi zdi da ti kr ne morme verjet :grim

@Tejka... ni jih veliko, ki majo podstrešje tako pospravljeno, da se jih splača imeti na prvem mestu...

pol jih sploh nima smisla met....at all......oziroma pod takih potem pričakujemo drugacne stvari a ne?.....al pricakujes od deklice za katero ves da ti ne sede pa si z njo predvsem zato da jo vsake tok malo žokneš....pricakujes od nje isto kot od tiste ki te je tako ocarala da bi se kar kuj porocil z njo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ SymRu... Ma... res je... sam kaj, ko lahko z nekom gradiš skupno življenje, se zaradi tega odrečeš kateri stvari, da se dosežejo določene stvari, a te potem ta oseba (partnerka) zafrkne, zavrže, skensla, ko doseže določene stvari, recimo... finančno neodvisnost.

Tako, da... kot pravijo, osel gre samo 1x na led... in vsaj zame v tem trenutku in glede na splet trenutnih okoliščin... je ni ženske na tem planetu, da pride pred mojo R6 :wub:  :wub:  :wub: . Pa me prav nič ne briga kako se to komu zdi... Drži pa kot pribito, da pri večini (povdarek večini in ne vseh) bejbik velja, da ko jih daš na prvo mesto... da ti ne boš dolgo na 1 mestu pri njej, ker kot sem napisal... malo jih je, ki to znajo cenit in spoštovat...

To je v tem trenutku moje laično, glupo, nezrelo, itd mnenje...

LS

a ti dam en obliž?..al rabš dva? ....sej se bo se meni milo storilo ob tej globoki tragediji no :doze: ......

namesto da bi bil vesel da je spokala in sla in da ti ne bo treba do konca zivljenja zivet s kaco stupenjačo ..ti cvilis....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda.. žensko pred motor!!!

(mogoče mi pa bo iz hvaležnosti zaradi tega dejstva kupila nov moped)

p.s. da me zdaj moja bere :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namesto da bi bil vesel da je spokala in sla in da ti ne bo treba do konca zivljenja zivet s kaco stupenjačo ..ti cvilis....

se bo že nauču bit hvaležn tistmu kretenu, k ga je razbremenil take glupače, a ne? ;) na konc bo šel še do njega in mu častil pir :OK:

tejka honey ni vse tolk enostavno ... čustva so ipak čustva - človk se tut v nekoga, ki ni popoln, zaljubi ... in potem ipak mal trpi, k un nepopolnež pobegne iz emocionalnega radarja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!