Skoči na vsebino

zenska vs. motor


dejanc

Priporočene objave

pa še v provokacijo: neki ženski posvetim vso svojo energijo.. postavim jo daleč na prvo mesto..

pa mi še vedno brani motor :?

Če bi ti njej res dal vso energijo... pol je nebi nič za motor ostal.. zahtevno maš stari.. to je catch :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nihce ni govoril o odrekanju.....govorili smo o dajanju občutka deklici da je najpomembnejša......kajti če ga bo imela bo srečna in bo ljubila fanta taksnega kot je in ga ne bo zelela spreminjat.....

če ne bo imela občutka da je ljubljena ..pa bo hotela na vsak način nekje najt nekaj kar bo potrdilo njen položaj...in spravila se bo na cisto vse kar se ji bo zdelo grozece...motor...prijatelji....hobiji taki in drugacni...vse....

kako poskrbet da se bo zenska pocutila ljubljeno je pa na vas....jest poznam sam drugo stran...

Mislim, da se razumeva tejka. :OK:

Prej sem res narobe razumel tvojo trditev. :xx:

Sem izhajal iz tega, da govorimo o odrekanju motorju zaradi ženske.

To kar si napisala, mi je kristalno jasno. Dodal bi le to, da mora ženska prva poskrbeti zase in se imeti rada. Sebi mora biti na prvem mestu. Šele nato jo ima lahko nekdo drug rad in jo postavi na njej tako pomemben položaj, kot si sama želi. Če se nima sama rada in le joka, da bi rada bila No. 1, je ne more imeti rad nekdo, ki ga sama zaradi tega drži za jajca. Kastrirani moški ni nikoli mogel zadovoljiti ženske. :blink:

Ženska, ki postavlja ultimate na motor, prijatelje, hobije... po mojem išče srečo na napačnem koncu. Če ima težave s tem, da se njen izbranec ukvarja s tem in onim, naj sebe vzame v roke in naj ne spreminja njega, ker nikoli ne bo tak, kot je ona. Če hoče nekoga, ki je tak kot ona, naj se poroči sama s sabo. Ženska, ki ima pri vsebi vse pospravljeno, takih ultimatov zagotovo nebi postavljala.

Ko ima nekdo dovolj rad sam sebe, ne išče toliko ljubezni naokoli. Npr. pri svojem partnerju. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. hit me!

* zok[mf] slaps Špilferderber around a bit with a large trout

:afro1:

pi es: ni vazno kolk kilobajtov teksta damo skoz, stvari se ne bojo spremenile - zal vecina zensk ne bere motosveta.

moje mnenje je, da zenske niso bozji dar, vsaj v taki meri, kot same mislijo da so. jebes matriarhat. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* zok[mf] slaps Špilferderber around a bit with a large trout

:afro1:

pi es: ni vazno kolk kilobajtov teksta damo skoz, stvari se ne bojo spremenile - zal vecina zensk ne bere motosveta.

moje mnenje je, da zenske niso bozji dar, vsaj v taki meri, kot same mislijo da so. jebes matriarhat. :devil:

mali ti malo premalo poznas zenske da bi lahko takole moraliziral.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zahtevno maš stari.. to je catch  :lol1:  :lol1:  :lol1:

ah, moja pa je hvalabogu predana zadnjemu sedežu z dušo, telesom in usnjem.. in zadnje čase na široko cilja na prvi sedež, buh mi pomagej.. B)

post-685-1103789925_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali ti malo premalo poznas zenske da bi lahko takole moraliziral.....

glih ti ves... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že ene parkrat posodil motor, pa me je vedno bolj skrbelo za voznico kot za motor :kva2: .

Ob vsem prebranem me bo začelo še skrbeti, da ni kaj narobe z mano :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že ene parkrat posodil motor, pa me je vedno bolj skrbelo za voznico kot za motor :kva2: .

Ob vsem prebranem me bo začelo še skrbeti, da ni kaj narobe z mano :hmm:  :?

Nč bat... Mene bi tud bol skrbel za voznico kot motor... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

damn... :blink: ...js se pa vedno vsaj malo bojim za motor, veste... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda.. žensko pred motor!!!

PA ČEZ ZAPELAT ČE POSTAVLJA ULTIMATE!  :devil:

:devil: končno eden, ki je skapiral :devil:

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda.. žensko pred motor!!!

PA ČEZ ZAPELAT ČE POSTAVLJA ULTIMATE! :devil:

mam boljšo idejo... žensko na motor, pa do najbližnje avtobusne postaje z njo, pol se ji pa že kovčke naknadno pošlje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...si prpravlena spremenit moje mnenje? :wub: :devil:

prpravlena?......a ti men neki dil ponujas al kaj :doze: ..... :grim

.....kaj pa veš...mogoce bi mi pa ratal :doze: ...če bi bla prpravlena :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......a ti men neki dil ponujas al kaj :doze: ..... :grim

eno ninjo 9ko mam naprodaj... ...mislim d bo kr 2,1 maljuna cena... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!