Skoči na vsebino

zenska vs. motor


dejanc

Priporočene objave

Če se vrnem na izvorno temo...

Težko je svetovati kar tako, saj so razlogi za takšen ultimat takšni ali drugačni. Lahko gre res za nakakšno posesivnost in občutek ogroženosti s strani dekleta, lahko jo pa povsem upravičeno skrbi za telesno celovitost in zdravje vozečega.

Odgovor na vprašanje: "ženska vs. motor" je tako 35. Zato, ker je bilo vprašanje napačno postavljeno (po Douglas Adamsu). :lol:

Odgovoriti ne moremo, lahko pa povemo lastne izkušnje. Tudi jaz sem imel prijatelja, ki je imel dekle, ki je imela odklonilen odnos do motorja. Pa je vztrajal pri motorju in mu nikoli ni bilo žal. Kasneje se je itak izkazalo, da odnos ne bo šel naprej, torej 1:0 za motor :OK: .

In kot je bilo že par strani nazaj napisano: potem ostaneš brez dekleta in brez motorja. Kar pa je :SS

In dekleta se ne zavedajo nečesa zelo pomembnega. Če njen simpatični, zadovoljni in dobrovoljni motorist proda motor, postane potem zamorjen, žalosten in nesrečen pubec. Kar si pa verjetno nobena ne želi in ga potem takega ne mara.

Torej, tisti s to dilemo: naložite njeno ljubko zadnjico na zadnji sedež, dovolite, da jo še motor zapelje tako kot ste jo vi in potem vse skupaj res postane manage-a-trois :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In dekleta se ne zavedajo nečesa zelo pomembnega. Če njen simpatični, zadovoljni in dobrovoljni motorist proda motor, postane potem zamorjen, žalosten in nesrečen pubec. Kar si pa verjetno nobena ne želi in ga potem takega ne mara.

Mustang :notworthy: , zadel žebljico na glavico :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se vrnem na izvorno temo...

In dekleta se ne zavedajo nečesa zelo pomembnega. Če njen simpatični, zadovoljni in dobrovoljni motorist proda motor, postane potem zamorjen, žalosten in nesrečen pubec. Kar si pa verjetno nobena ne želi in ga potem takega ne mara.

Mi dovoliš povedati še drugače. Postane tako kot zdravljeni (ne nisem napisal ozdravljeni) alkoholik. Vse je fino in v najlepšem redu dokler enega ne spije....

Potem pade takoj nazaj noter.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženska na motorju? :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

sovinizem? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa je zadeva v njeni glavi malce drugačna: Tipčka se je naveličala (lahko je ratal dolgočasen...), pa ker ve da se ljubici (motorju) NE BO odpovedal pod nobenimi pogoji in bi se ga rada nežno in potiho rešila si je zamislila hudo dobr ultimat,

:lol1:

Moja domišljija pač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženska na motorju? :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Gledamo za ženskami, jih občudujemo sploh pa če majo svoje ritke na motorjih ti pa takele izjave ven daješ :kva2: go motorwoman :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca (od onega): motoriste je treba razumet, z njimi živet, se vozit na okol in se fajn met. Ne pa živcirat pa tečnarit. Vsak ma svoje konjičke in če človeku vzameš najljubšega, bo zveza pač razpadla kasneje, ker tistemu kar rad delaš, se ne gre odpovedat. Če pa se že odpoveš, pa nisi srečn. Naj ji on postavi nazaj ultimat: recimo štrikanje al jaz? Pač nekaj kar rada dela... Pa da vidimo obratno situacijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V resni in dobri zvezi ni prostora za ultimate...

lp, D.

Kakor se to čudno sliši, ampak: tudi zahteve morajo biti, konflikti in konec koncev tudi ultimati. Potem je samo odvisno kako sprejemljivi ali smiselni so za drugo osebo.

Primeri dveh ultimatov:

1) "Nehaj se drogirati, ali pa je z nama konec!"

2) "Nehaj stiskati zobno pasto na sredini tube, ali pa je z nama konec!"

Meni osebno se zdi prvi ultimat bolj smiseln od drugega... but that's just me...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehaj stiskati zobno pasto na sredini tube, ali pa je z nama konec

ta mi je bil vedno usec...je kakor ena urbana legenda...vem da ga ljudje postavljajo....a slisala ga se nisem ceprav prav nemarno mrcvarim tubo .....prav čakam da srecam nekje nekoga ki mi bo to rekel :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta mi je bil vedno usec...je kakor ena urbana legenda...vem da ga ljudje postavljajo....a slisala ga se nisem ceprav prav nemarno mrcvarim tubo .....prav čakam da srecam nekje nekoga ki mi bo to rekel :grim

Že doživel. Ženska se je dejansko obrnila na alternativno medicino, da bi rešila ta problem s partnerjem. Imela je vsaj toliko uvida, da je vsaj približno zaznala, da je to večinoma njen problem. Ampak kriv je bil itak on.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že doživel. Ženska se je dejansko obrnila na alternativno medicino, da bi rešila ta problem s partnerjem. Imela je vsaj toliko uvida, da je vsaj približno zaznala, da je to večinoma njen problem. Ampak kriv je bil itak on.

:grim :grim :grim ...kul...a jo lahko spoznam.....urbana legenda pa to :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta mi je bil vedno usec...je kakor ena urbana legenda...vem da ga ljudje postavljajo....a slisala ga se nisem ceprav prav nemarno mrcvarim tubo .....prav čakam da srecam nekje nekoga ki mi bo to rekel :grim

podobn je tistmu:

" a lahk že enkrat umazan periu daš v gajbo, ne pa samo napol v gajbo - or else..."

potem sta se razšla ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim  :grim  :grim ...kul...a jo lahko spoznam.....urbana legenda pa to :grim

:D

- Žal ne bo šlo

- Nočeš je spoznati (trust me)

Naj bo njen slikovit primer v zgled (kakršenkoli pač že) drugim...

In: motorja nikoli ne moti niti, če si sploh ne umivaš zob :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In: motorja nikoli ne moti niti, če si sploh ne umivaš zob  :lol1:

+ ne teži, če ga daš komu drugmu "mal za probat" ;)

je pa yeba, k motor ne zna perila oprat, pa kosila skuhat. ampak to potem lahko naredi mama :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ ne teži, če ga daš komu drugmu "mal za probat" ;)

je pa yeba, k motor ne zna perila oprat, pa kosila skuhat. ampak to potem lahko naredi mama :)

:topic: symči ampak res me znas nasmejat........... :lol1: :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobn je tistmu:

" a lahk že enkrat umazan periu daš v gajbo, ne pa samo napol v gajbo - or else..."

potem sta se razšla ;)

ne..ni...ker ce ni blo v gajbi se je na perilo uscal maček.....

...zdej pa povej a je zmečkana tuba za pasto isti kurac kot z urinom in drkom prepojena oblačila? a? a? a?

....in potem se nista razšla... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ena nevmesna ampak vseeno. Glede tube mi je enkrat že teta zatežila. Pa nevem, kaj jih tak moti, če jo stisneš na sredini? Kak naj jaz ob štestih zjutraj, ko gledam skozi veke vidim sploh kaj stiskam? Poleg tega se jim zdi, da bo naslednji dan manj paste noter, kot če jo stisneš od zadaj? hehe... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!