Skoči na vsebino

Kupo-prodajna pogodba (privat-privat)


Misek

Priporočene objave

Hvala za jasnem in razumljiv odgovor, sedaj pa ena neumnost mogoče me pa le reši pred nepotrebnim zapravljanjem.

Če bi naredil falsifikat. Torej na kopijo pogodbe falsificiral žig z interneta, ali to preverjajo posebno ob prvi registraciji motorja ?

No, samo mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistale pogodba zgoraj ni vredna počenega groša. Moral boš overiti, kakor veš in znaš. Priporočam ti, da se zapelješ v ita in skupaj overita pogodbo, se ti splača reskirat max 50€. Ponarejanja ne priporočam, ker te bo "majčken" dražje prišlo kot 50€. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si naredil homologacijo, pejt registrirat pa boš videl kaj bojo tete rekle....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probat ni greh.

jaz sem probal, pa ni šlo skozi, so opazili, da se številka šasija v prometni in pogodbi nista ujemali, po pomoti je bil B zamenjan z 8.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi naredil falsifikat. Torej na kopijo pogodbe falsificiral žig z interneta, ali to preverjajo posebno ob prvi registraciji motorja ?

Ne bom ti pametoval o tem, da je ponarejanje kaznivo dejanje in ne samo prekršek), prav tako recimo, če si "sprintaš" registrsko tablico.

Upam samo, da ne boš zdaj ugotovil, da je motor ukradjen in "iz čudnih vetrov skupaj našraufan"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom ti pametoval o tem, da je ponarejanje kaznivo dejanje in ne samo prekršek), prav tako recimo, če si "sprintaš" registrsko tablico.

to ni dovoljeno?????????? :eek: no ja letos bo zgleda registracija cenejša in bom prišparal ka print ali dva :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Registrirat grem motor v soboto pa me malce skrbi zaradi tega, saj bi v nasprotnem primeru mogu iti nazaj v Vicenzo urediti prepis in pogodbo kar niti ni blizu, še bolj pa so problem finančna sredstva.

Glej, ce bo vse po sreci, grem v ponedeljek v Tarvisio. Nisem tocno pogledal, sam se mi zdi, da ni tako dalec od Vicence. Vem, da bomo imeli sami s sabo in s "pakiranjem" mopeda prevec dela :lol1:, samo, ce ti ne rata v soboto registrirat, mogoce bi pa ta tip prisel do nasega "punkta", mu dam jst tvojo prometno, jo nese k notarju in vrne nazaj potrjeno?

(javi na PM)

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejla Flight!!

Ma pizdo materno prou tako se bom izrazu, hvala bogu še obstaja izraz prijatelj !

Hvala za pomoč motor mi je na začuda uspelo registrirat ki študentka na autoplusu ni vedela kako se piše ko sm ji začel z raznimi aciji in temi italjanskimi sranji.

Še enkrat hvala za ponujeno pomoč, seveda ko se vidiva pijača.. (saj me je lahko spoznat, okrogle ducati luči na suzukiju)

Pa upam da boš rešu svoje probleme, pa lep dan ti želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejla Flight!!

Ma pizdo materno prou tako se bom izrazu, hvala bogu še obstaja izraz prijatelj !

Hvala za pomoč motor mi je na začuda uspelo registrirat ki študentka na autoplusu ni vedela kako se piše ko sm ji začel z raznimi aciji in temi italjanskimi sranji.

Še enkrat hvala za ponujeno pomoč, seveda ko se vidiva pijača.. (saj me je lahko spoznat, okrogle ducati luči na suzukiju)

Pa upam da boš rešu svoje probleme, pa lep dan ti želim!

To!Srecno voznjo ti zelim :OK: !

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!