Skoči na vsebino

Občutki


Erik

Priporočene objave

Jaz sem danes po dveh mescih prižgal motor in občutek je bil neopisen :grim :OK: . Kar naenkrat so ustnice smuknile do ušes :lol: in pozabil sem na vse skrbi.

Za mene je to najlepša muzika (glas) ki jo lahko sprejme moje ušeso :music3: :music1: :music2: :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomnim se, ko sem prvič prižgal motor... Tisti... lep... bas... predenje... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: na banki pol tok hit papirje zrihtal, da sm revco odpeljal iz trgovine... in.. vsakič, ko jo prižgem... ljubico mojo :wub: :wub: :wub: ... Ni lepšega zvoka na tem svetu... Vsakič sem :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, ne pretiravajte. :grrr

Ye pa res, da odkar mam na R6-ici na novo (kurz, prisila) gor namontiran original Yamahin auspuh namesto Akrapoviča, mi gre na jok. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mene je to najlepša muzika (glas) ki jo lahko sprejme moje ušeso :music3:  :music1:  :music2:  :music4:

Se ne bi mogel bolj strinjat! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, ne pretiravajte. :grrr

Ye pa res, da odkar mam na R6-ici na novo (kurz, prisila) gor namontiran original Yamahin auspuh namesto Akrapoviča, mi gre na jok. :cry:  :cry:  :cry:

:? kaj pa to pomen (kurz, prisila), a je to kaj v vezi z novim zakonom al kaj :BUA:

Jast sem ga glih na nov gor dal , pa nebi rad spet menu za originalnega :cry: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? kaj pa to pomen (kurz, prisila), a je to kaj v vezi z novim zakonom al kaj :BUA:

Ah ne! :grrr :grrr :grrr

Ko sem šel "raziskovat" podrastje v bližnji gozd po cesto, sem malce polomil in zvil Akrapoviča. :cry: :cry: :cry:

Tko (na srečo sem obdržal), da sem pol po sili razmer namontiral gor original. Bljak. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno ga je našel, pa ga je z avspuhom po glav. O:-)

Kaj pa sploh je to "mavrah"? :?

Danes grem tudi jaz malo poslušat mojo mašinco. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

občutki?

odvisno.

spomladi :D

poleti :)

jeseni :?

pozimi :kva2:

spomladi :D

poleti :)

jeseni :?

pozimi :kva2:

spomladi :D

poleti :)

jeseni :?

pozimi :kva2:

spomladi :D

poleti :)

jeseni :?

pozimi :kva2:

.

.

.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zmer mal trest začne,ne vem kva so to zaeni simptomi :hmm:

power to the people :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zmer mal trest začne,ne vem kva so to zaeni simptomi :hmm:

power to the people :devil:

MF Power?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od lanske zime imam od žene dovoljenje sm še izven hiše oz. garaže prižigat motor. Se je tolk ustrašla, k je ena steklena polica (beri Meblo pohištvo) popustila v dnevni sobi, od tresljajev. :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomn se k sm kupu ta prvi mal bosi moped (honda nsr125), sm bil se brez izpita, pa se gibs sm mel na nogi. P sm hodu v garazo pa ga naviju, sam ta tretji dan sm sol pa brez predsotkov na cesto. Men je to se vedno neki najlepsiga. K te vse zjebe gres na motor pa se koj pomiris. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni za govort

ma veš kakšen občutek sem imela nazaj 6ur,glih tak,sam da sem se potem še odpeljala prvič v letošnjem decembru na turco 52kilometrčkov,čeprav je zeblo v prste k 100hudičov je pasalo za popizdit. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne! :grrr  :grrr  :grrr

Ko sem šel "raziskovat" podrastje v bližnji gozd po cesto, sem malce polomil in zvil Akrapoviča. :cry:  :cry:  :cry:

Tko (na srečo sem obdržal), da sem pol po sili razmer namontiral gor original. Bljak. :doze:

kva za vraga si pa delu z r6 v gozdu :) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej je pričakovanje ob načrtovanju vožnje, potem veselje ob oblačenju, potem neučakanost ob odpiranju garaže, potem, ko se usedem je ... mir... , obrnem ključ in dodam gas....ob zvoku :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: , zapeljem ven, ob poslušanju lepih zvokov zaprem garažo, ko se usedem nazaj in pomislim, da grem na cesto, me mal strah stisne (to potem skušam v neki meri obdržat v glavi in se tako kontrolirati) in dobim mejčkn cmok u grlu, potem je pa pred mano itak samo še ...cesta!!!!! :010 :010

dejte se sr't, zdej ste me pa čist zrajcal in bi se šu zdele vozit... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh, dva dni nazaj sem se po treh letih in pol oblekel v komplet moto opremo. Še nism prišel čist k sebi :kva2:.

Sam zvok pa ni bil pravi :cry:

Sem šel na furo s traktorjem brez kabine. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!