Skoči na vsebino

Občutki


Erik

Priporočene objave

GRRRRRRRRRR, Najprej zaprede ko kakšen mucek.... Pol pa k se ogreje še zalaja ko kakšen hud pes VVUUU-VVUUU.

Men se vse kocine pokonc postavjo!!

K sm jst meu tapru zaresn motor(yamaha DT) sm tapru teden skoz ga hodu gledat, zvečer bi ga pa najrajš v svojo sobo prkirou, pa ga pokriu, d ga nebi zebl...

Pa k sm si kombinzon nabavu sm ga meu n-krat na dan na seb, pa čeprou je blo zuni 1/2m snega, da o čeladi ne govorimo!

Prve rokavice sem skor s sabo v šolo nesu

Zadnč sm si pa nove škornje nabavu, pa jih mam v sobi na omari in jih pred spanjem vsak večer po rokah valjam in na noge natikam...

Do motorja in opreme razvijem zelo intimen odnos!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

danes je po treh mesecih, prvič v novem letu ponovno zarovel v prazno....

občutki so fenomenalno bombastično atraktivni..... :OK: :OK: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da je ne bo treba porivat...upam da bo zvok že u prvo zvok predenja mucke...2 mesca že stoji brez baterije, brez nekoga da bi jo hondico :friend1:

upam da mi bo odpustila ker si nisem vzel časa zanjo in sem že pozabil blagodejen zvok vrtenja njenega srčka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm ga pa včeraj po južni mal na sprehod pelou. :) Po dveh mesecih,pa brez tablice! :blink:

Ni za povedat ko Wings zalaja! :grim

LP tato

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto po dolgem času spet v popolni bojni opremi stopil do mašine. Se vsedel nanjo in pritisnil gumb za vžig. V majhni garaži je zarohnelo, da so mi šle vse kocine pokonci. :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Počasi iz garaže in po cesti meter za metrom hitreje. Iz rahlega nasmeška se je razvilo režanje okoli ušes. Ko sem prišel na glavno cesto in ob pospeševanju konkretno odpr plin so bili občutki neverjetni. Srce začelo hitreje utripati. Uživantska vožnja do Celja in potem še za malo hitrosti po avtocesti nazaj. Na prazni avtocesti odprl plin do konca, da se malo spučejo ventili in od užitka tulil v čeladi. :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Po dobri uri vožnje parkiral in se še vedno tresel ko sem stopil z motorja. Bilo: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

In spet je prišel čas da temo mal oživimo :(

Danes sem spet po dolgem času prižgal mašinco da so se bati spet mal premaknili :kva2: Kak sem pogrešal to muzko, ki jo od sebe daje ARROW še posebno zato ker je zatulil v garaži B) :music2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem spet po dolgem času prižgal mašinco da so se bati spet mal premaknili :kva2: ..še posebno zato ker je zatulil v garaži B) :music2:

Če se nisi peljal, se bati niso premaknili.... :D :lol1:

Ja, meni je fajn... :grim

Zdaj posebaj, ko moram potegni čok, da sploh užge, pol pa ga na hiter mal v iber ture zalaufam... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem opazil, da je lep poletni dan, vsaj tako je zgledalo, če si pogledal skozi okno. Kaj nardit. Nič lažjega. Podveh mesecih je akomolator postal zelo lačen, zato ga je bilo potrebno peljati na pašo.

Poklical sem soseda in mu predlagal zimski sprehod. Ta seveda ni nič spraševal. Za šalo sva rekla, da greva v mesto na eno pijačo in sva šla. Samo, ko je motor enkrat vzunaj kar joka in prosi pelji me. No tako sva se odločila, da narediva nekaj kilometrov in greva še na eno malo pijačico v sosednji kraj, ki je oddaljen cca 16km.

Cesta je bila suha, paziti sva morala le v senci, ker se lahko zgodi, da je ob takem času na cesti led.

Motor je pel kot bi bilo sredi poletja ali pa še bolj, ker sem vedel, da kmalu ne bo te priložnosti. Da ne govorim, kaj so si mislili vozniki avtomobilov. Nič jim ni bilo jasno.

Domov prišla varno po nekaj borovničkah, da sva se odtajala.

Februarja pa gremo ponovno nafilat akomulator, samo če bodo ceste splužene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se nisi peljal, se bati niso premaknili.... :D :lol1:

daj vsaj svoje neumnosti razmisli, preden jih zabeležiš ... če laufa motor v leru, ne pomeni, da bencin izgoreva v airboxu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se nisi peljal, se bati niso premaknili.... :D :lol1:

Kaj misliš da se dogaja z bati, ko motor vžgeš in ga pustiš stati pri štantgasu? Mar kaže števec tistih 1000 in še nekaj rpm za okras?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem opazil, da je lep poletni dan, vsaj tako je zgledalo, če si pogledal skozi okno. Kaj nardit. Nič lažjega. Podveh mesecih je akomolator postal zelo lačen, zato ga je bilo potrebno peljati na pašo.

Tudi meni se je zgodilo isto prejšnjo nedeljo. Je motor sicer samo en mesec stal v garaži. Grem ven v trenerki, en anorak sem dal gor. Ga zapeljem pred garažo, postavim na taco. Že ko dam kontakt in ko armatura oživi, sem mi raztegne nasmešek do ušes. Ma je kresnil takoj, kot da sem bil včeraj na turi. Ga poslušam..., dolgo nisem zdržal. Poškilim mal levo, mal desno, če kdo gleda, potegnem kapuco na glavo pa se zapeljem par krogov po ulicah v naselju. Vem, ni se za hvalit, da brez čelade, ampak tko je blo, ni šlo drugače. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozimi mi ta zvok precej manjka. Je pa zato spomladi toliko večje veselje, ko se spomnim, da sem čez zimo pozabil akumulator ven vzet. Heh, drugače mi pa precej nagaja avtomaski čok, ker moram najprej malo gasa dodat. Ampak potem pa začne rohnet... tisti en cilinder :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od konca sezone sm že kr ene parkrat užival v klasiki...

Honda: Simfonija za 4 cilindre in Akrapota :P

Žal samo v garaži, ker ni tablic :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj misliš da se dogaja z bati, ko motor vžgeš in ga pustiš stati pri štantgasu? Mar kaže števec tistih 1000 in še nekaj rpm za okras?

Parodija na temo, kdaj se bati premikajo... :huh:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga po mesecu dni prižgal in je zapredel kot mucka :D Prav lepo ga je bilo slišat :D Me je že prijelo, da bi si naflikal preizkušno gor in se zapeljal en giro, še posebno ker je danes vreme čudovito .) Hvala bogu sem potem trezno razmislil in se odrekel "satanu", ki mi je dajal, daj zapelji se, zapelji se, saj te ne bodo dobili :P :D Potem sem se pa raje odpravil na en sprehod v naravo in ko sem prečkal most, pod katerim pelje avtocesta sem videl enga customa, pa dva cestaka, ki so se gnali po avtocesti. Ne morem povedat, kako mi je pognalo kri po žilah :) Za koji klinac sem ga odjavil :angry: :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Zdaj posebaj, ko moram potegni čok, da sploh užge, pol pa ga na hiter mal v iber ture zalaufam... :grim

in tole je parodija na? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jz včer zalaufal mal lubico...ni kej pogrešam že vožnjo :blush:

v garaži kr fajn ropota... :devil: REMUS POWAAAAHHH!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u sredo se mi zdi :hmm: al četrtk... sm jo vžgal lubico, ku lepo se mi je hihitala :wub: jej kdaj bo marec d bo že topu asvaltek in ne bo zeblo u prste :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da tudi sanjam ponoči o tem zvoku. Ko sem pa preveč jezen, se lepo vsedem na motor, ga prižgem in malo posedim na njem (takrat se nočem peljat ker smatram, da ne bi bil dovolj zbran), potem ga pobožam in grem na dolgi sprehod.

Moj motorček, je za mene najboljši psiholog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!