Skoči na vsebino

RADAR


snakeyes

Priporočene objave

a kdo mogoče ve če je poleti na cesti od moravč do hrastnika in tuhinjska dolina do vranskega kaj radarjev tam pa če že so vsaj če mi kdo pove skrivne lokacije le teh

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Moravče - Zagorje ti tud lahko rečem, da radarjev običajno ni... sem ter tja se najde kakšna patrulja (povečini v večirnih urah)! Opozoril bi te pa na ride od Moravč do Izlak (še posebej do Kandrš), veliko nepreglednih ovinkov, polno kmetijske mehanizacije in kolesarskih družin na izletu (zaradi bazena na Izlakah).

srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor ti za tuhinjsko dolino svetujem previdnost v naseljih še posebej če je v bližioni šola. Že videl radarje, ni pa jih veliko. Pa previdno dokler ne poznaš ceste, par ovinkov je nepreglednih in se dobro zalomijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sine, po omejitvah, pa boš lahko vsem radarjem jebal mater.. O:-)

p.s. yeah, right :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti Moravče - Izlake so na Mlinšah (blizu Izlak) v zadnjem času večkrat videli radar v kanti za smeti. Včasih (zelo redko) imajo radar tudi na ravnini pri peskokopu pri Moravčah (mislim da je tisto Drtija).

Doživel sem tudi kontrolo prometa pri mlinu (Rotar), seveda brez radarja.

Upam, da v prihodnje ne bo novih presenečenj plavega orkestra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti Moravče - Izlake so na Mlinšah (blizu Izlak) v zadnjem času večkrat videli radar v kanti za smeti.

:blink:

še nikol videl ali slišal o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful hvala sam še tisto me zanima radar v kantah kako to zgleda???? ma kdo kako sliko radarja v kantah

Plastična kanta za smeti.

Luknji sta s sprednje strani, kjer se kanta odpre. Ti jo vidiš z zadnje, ker so kolesa in panti za pokrov. V S. Konjicah jo pridno uporabljajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!