Skoči na vsebino

Ace Cafe


Lowrenc

Priporočene objave

Malo prebiram vaše poste in vidim, da ste bili že vsepovsod. -pa me zanima, če je že kdo biu v Londonu v legendarnem baru ˝Ace Cafe˝? Se vračate?

Ima me da bi se enkrat zapeljou do Ace-a. Zaradi bikerskega vzdušja in legende...

Imajo tudi vredu stran: Ace Cafe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tam bi loh jest cele dneve prezivu,se pogovarju z motoristi gledu kaj vozjo pa tak...

san neki cajta je bil tale ACE zaprt ane pa so ga pred kratkim odprl ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr sm jest prebrau v MOTO.SI (stevilka 3, stran 94) so ga komi pred kratkim odprl. ob 60letnci odprtja. sej drgac vm pa use pise u moto.si-ju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, DESMOSEIDICI, kolk časa nazaj pa je blo, k si biu tam? Kolk komadou vas je pa šlo tja?

Če prou razumem si že biu v Ace-u

Popravljeno . Popravil speed-freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, cagiva, pomoje se ti to mal narobej zdi...

Al pa men iskalnik ne dela... :naughty:

Kot kaže še nihče od motosvetovcev ni biu v Ace-u!

Zgleda d bom res mogu enkrat sam it v London. Pa bi vrgu kovanec v

juke-box...

Hm, kva če bi pa vrgu kovanc v juke-box kar pr treh mačkah v Medvodah... :yea2:

Kakšen predlog za traso? :D

Popravljeno . Popravil speed-freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Speed-freek in ostali !

Ace Cafe bom obiskal v bližnji prihodnosti ! Kdaj težko rečem, ker mi zdravje trenutno ne dopušča daljših voženj, vsekakor pa imam to v načrtu! Najboljše je septembra, ko imajo reunionday in pridejo motoristi od vsepovsod. Celo iz Japonske ! Imajo lepo in zanimivo spletno stran, samo letošnje slike so bolj slabe.

Pogrešam tak lokal v Sloveniji. Dogaja se veliko in je namenjeno vsem oblikam motorizma. Če pogledamo na koledar najdemo praktično vse. Supermoto, streetfighter, Italian day, classic bike, Harley, hot-rod, itd....

Če je kdo interesent za skupni obisk naj sporoči, lahko tudi na PM, pa se bomo zmenili !!! :OK:

LP ACE

Pa SREČNO in ZDRAVO 2005 vsem Motosvetovcem !!!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, cagiva, pomoje se ti to mal narobej zdi...       

  Al pa men iskalnik ne dela... :naughty:

Ne nč se mi narobe ne zdi, ampak sem se spomnu, da je tema o caffe racerjih in Ace caffeju izginila takrat,ko se je motosvet "podrl" , črni 5. november ,če se ne motim .)

Ja vsekakor bi bilo lepo si pogledat v živo ta Ace caffe :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

odlično,baje nekje 23.7 štaramo na furo anglija-škotska za london imamo predvideni dve noči,tako da dam takoj kolegom vedeti da preživimo en večer v tem barčku na kakem pivcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Sanda7, DAN in ACE? Kako je potem kaj s to stvarjo? Je kdo šel tja ali se je ta izlet prestavil za nedoločen čas? :unsure:

In mimogrede... Imajo prenovljeno spletno stran... FIRE IT UP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bila tam NORO,ODFUKANO,NEPOZABNO

definitivno se splača jit pogledat.

ne vem kako bi zadevo opisala,še najbolj podobno filmom hitri in drzni,..

skratka v samemu lokalu se niti ni dogajalo pred lokalom pa je bila norišnica mi smo bili tam enkje od 22h pa do 1h zjutraj sred tedna tam

lokal pa smo našli skora s pomočjo helikopterja saj je stalno krožil nad prizoriščem

na ta dan je bilo sicer tam skoraj več avtomobilov kot motorjev in potem so se med seboj dajali kdo ima bolj uštimane in te fore zadeve pa spedenane u nulo

pred tem lokalom pelje dvosmerna cesta zraven pa je eno malo večje krožno križišče.Folka se tre in zaprejo cesto katero iskoristijo za dirkanje na ravnini avto-motor,avto-avto,motor-motor,žgejo gume folk pa kr nori, izvajajo razne spektakle,tud kakšen motor ob tla mečeje skratka odpuleno

še najbolj pa mi je ostalo v spominu noro početje enega motorista,po tej cesti se peljeta vsak v svojo smer dva velika šleparja in v trenutku ko sta kabini skupaj in je med šleparjema zelo malo prostora prileti kr odnjiker motorist vmes.folku zastane dih,voznika kamionov tako močno zabremzata da se kabina še par minuit pozibava za trenutek je nastala tišina potem pa iza kamjonov prleti vn nardi dimno zaveso in že ga več ni.Vtem večeru je bilo na prizorišču kr veliko policijskih patrul,ki so lovile te poredneže,a je bilo prav videti da se folk z uštimanmi avti in motorji prov zafrkava in jih pošteno drka v glavo.

fotk glih nimam,ker smo bolj snemali

post-265-1183102037_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Zadeva bolj kot ne odmira, ker je veliko zanimivejsih in bolj trendy lokacij za zbiranje motoristov zadnje case.

Kako vem? Danes sem bil tam in se ob tej priliki tudi malo pogovarjal z managerjem lokala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!