Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Tudi jaz nisem srečal nobenega motorista!  :?

Kaj je zdaj to? A je res vse tale temperatura pregnala nazaj v garaže?

Drugače sem bil pa mal naokrog, do Tržiča, Preddvora, Šenčurja pa nazaj domov. Z vmesnimi postanki!  :blush:

mogoce mora pa kdo delat :devil: :SS

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja standardna turica na Rakitno in nazaj v Lj...

Kratko al sladko :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem 1.probal svojo novo suzo.Mal sem jo vžgal čez gozd.Prva stvar ki jo bo treba menjat je zadnja guma.je preveč cestna.Drugač pa filing O.K. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa skupaj z mlajšim sinom po poteh Prlekije in Goričkega. Naredila prijetnih 130km :OK:. Je sicer proti koncu malo zeblo v noge ampak :kva2:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem naredil prve legalne kilometre (s tablico seveda) in se peljal v Kamnik, nato na otvoritev ene gostilne in domov, kjer smo malo nazdravili novi sezoni. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamnik, Vrhnika, Ride B) , Postojna, Ajdovščina, Nova Gorica, Idrija, Kalce, Vrhnika, domov. Vse skupaj s še par ovinki vetrovnih 385km.

Je pasalo po 5 mesecih :kva2:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Danes so vse poti vodile v Kamnik, no ja bila je še ena pot in to v Portorož :yea1:

:D Motoristov je bla polna cesta , pa tudi avti so se drenal :unsure:

Na kačjih ridah nekaj gledalcev, :grim :grrr pa tudi modrih angelov ko blata :?

post-5346-1112476539_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana -> Planina (sem bil edini glodalec okrog 11h) ->

post-264-1112482877_thumb.jpg

-> Postojna (kofe) -> Cerknica (tankat) -> proti kočevju -> Ljubljana

Mal za dobrjutr. Dost mopedistov, avtotov pa ene dva štrumfa nasprot, cesta od Postojne do LJ (via Bloke) pa dokaj prazna. Stestiral nove zavorne cevi (tnx, pashantr), delajo. Komi čakam še novo zadno bremzo pa vilce pa gablštabi pa žmigovčke pa poletje pa pivo pa nga.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MMMmmmmmmmMMMmmmmm.... :worship:

Včeraj iz LJ mimo Rid in Buzeta v kompaniji Matica in Dade do Vrsarja na pijačko na "rivo"... potem pa nazaj do Portoroža (in pice, jasno B) ), potem pa spet čez Ride (postanek za 2x gor-dol... :yea2: ... Z 750S plužna :BUA: ) - Gizmokak in še ? na ovinku + drugi, ki jih nisem poznal, do Ljubljane... Lepih 410 km (Suzuki, a sem ti povedal, da sem naredil 410 km :whistle: O:-) )

Smrkcev nikjer... :hmm:... razen enega radarja na izolski obvoznici... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek malo naokoli do veleja in na marijo reko- nič posebnega ampak je pasalo. pol pa pica in pijačka v veleju na sestanku sekcije, pa nazaj. sem ugotovil da je nov kombinezon zelo "zračen", bo fajn poleti, zdaj pa sem si za nazaj ene sportske novosti malo noter natlačil ker je blo frišno (5 stopinj zvečer) :wacko: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Gizmokak in še ?...

in še Schultz :grim taglavni kapitan primorske sekcije :OK: Ja gregs lepo pluži tiste ovinke po ridah brez d bi se nagnu :blink: kako, jah s kawlnom :grrr čez hondo ga ni kaj češ :lol:

D ne bom prou off, dns sm piču u italjo na nek sejem rož po čebulce za mamico :004 spravu na hitro u rucak in via po štapcah do doma po čim več ovinkih :kva2: Rondo v italiji na vrtojbenskem obvezno 3x prevozu zadnji krog mel drsalo, pole se mi je začelo že vrtet :wacko: dalje po cesti iz rožne do kromberka prek ajševice 4x, brusu štape :kva2: jebemti, kolena pa ni zagrablo :blink: kšna posebna telovadba gor al kaj :? bo treba na tečaj h Gregsu :grim

Mel sm se fantastic full adrenalin :OK: . Policaju, hvala bogu, nikjer. Nrdu sm slabih 60km, ma so bli hitri in zanimivi ter iskrivi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem malo okoli bluzil, malo po levem, malo po desnem bregu Mure O:-) , pa mal na Hrvaško ... je kar fajn pihalo, srečal pa le dva motorista v Ljutomeru <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiri - Horjul - Ljubljana - Domzale - Šk. Loka - Žiri

prva malo večja turca. Motoristov ko trave - policajev pa niti enega

p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan1:Včeraj ob 13h štart u ekspresšoping za darilo v BTC, pit stop doma, napakirat torbo, 2 spalki in dekco za trajka pa gas u Postojno (seveda čez ride-ni druge). iz postojne po drugi strani AC do Unca-->Cerknica-->vikend

Noč1:(party, 3xrojstni dan, blo vsega-vin, pir, teranov liker, malibu, rum da ne naštevam. pestrost partya se je povečala ob prihodu par kolegov gey in lesbo :grim , srbi, bosanka, hrvati, slovenci, vsi na kupu pa "rokenrol za kučni savet" do zjutri. ) :yea2: :yea2:

Dan2: par "intro krogov" kako se trajk obnese na ovinkih skoz Gornje jezero, potem slovo in -->Grad Snežnik-->nazaj v Cerknico --timeout--Debeli bar-->Kačje Ride-->Debeli rtič, martinčkanje na soncu-->Postojna-->Vrhnika-->domov.

enkratnih 400km, nor žur, morje še vedno slano..mislim, da sem nabral dost energije za cel teden.

drgač pa vidu par motoristov v diskusiji s polcaji (Rižana - ninja, na črnem kalu čoperisti..upam da ni blo položnc..

post-3863-1112557753.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa vidu par motoristov v diskusiji s polcaji (Rižana - ninja, na črnem kalu čoperisti..upam da ni blo položnc..

ow kaj je blo s tisto ninjo??????..kaj je bla zelena???? tipa so lovile 3 patrulje... se je skor v nas zaletu ko je zavijal za buzet..... noro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kočevje - Petrina - Delnice /od broda do delnic ful peska in luken/ - Grobnik - dirke - pol pa nazaj. Čudovita sončna nedelja. Še kdaj. Obvezno!!!!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto: Zagorje - Moravče- Krtina in domov; pravzaprav v Trbovlje pogledat novega srebrnega Z-ja in Vini.

včeraj: čez Litijo do Dolskega, čez Besnico v Šmartno pri Litiji, Bogenšperk, Žužemberk, Kočevje in nazaj domov. Super fura in kar precej motoristov na cesti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ena solo turca.

Štart do Loke, kjer sem napojil motorček in potem gasa po Selški dolini do Petrovega brda. Tam kot ponavadi cel kup motoristov v bifeju! :P

Čez Soriški mimo snega in kupov peska do Bohinja in Bleda. Gužva čez Bled in do Lesc za :SS

Nadaljeval do Begunj, pod goram do Tržiča in naprej do Podnarta. V Podnartu sem odkril en manjši požar ob železnici in javil na 112. Nasmejali pa so me tamkajšnji prebivalci, ki so iz dvorišča čez cesto opazovali kako gori, da bi pa kdo poskušal pogasiti ali pa poklical gasilce, to pa ne! Še prav bukov so me gledal, ko sem jih to vprašal! :slap:

Turo zaključil mimo Krope čez Jamniški makedam! :BUA:

Srečal cel kup motoristov, ampak je bilo več parkiranih po bifejih in oštarijah, kot na cesti! :D

Izkupiček! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!