Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

v soboto še na zimskih radostih Krvavca, v nedeljo že na asfaltnih grbinah !

Prva fura do Kočevja pa nazaj do Ribnice in zasuk proti Postojni, skok še do Pivke in nazaj čez ride do Metelkove od tukaj pa do objema garaže ni bilo več daleč ! Za seboj puščal sledove plakatov in "zanimive" mestne inšpektorje iz Kočevja !

Jep, zalaufalo je ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ow kaj je blo s tisto ninjo??????..kaj je bla zelena???? tipa so lovile 3 patrulje... se je skor v nas zaletu ko je zavijal za buzet..... noro...

na poti iz Ankarana skozi Rižano sem pod cesto na konc rižane (križišče pred klancem) videl 2 policijska avtomobila, kup policajev, en avto je mel še lučke nažgane, motorist je bil pa že zgoraj brez kombinezona, tko da zna, da so se že tolk "pogovarjal" da mu je vroče ratal. več nisem videl, ker sem peljal dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je blo pa dobro videt ta lov.. škoda da mu ni uspelo zbežat... :( te pizde od policajev se delajo kot da lovijo bin ladna...po celi cesti se prerivajo za eno bogo ninjo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ena krasna turca po šihtu, smer Velenje-Marija reka, gori doli, gori doli, pa potem do Trbovlj in čez Zagorje in Trojane nazaj proti domu, mim grede sva se s KeC-om ustavla še pr Yogi centru v Vinski gori in fok je čsit znoru, mater taka gužva kot bi kruh prodajal, mislim, da je prodaja motorjev postala pravi biznis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Železniki- Tržič -Lj-Litija-Hrastnik-Celje Trojane(ne na krofe ampak na kralja živali :lol1: (jebi ga veze))Domžale- Mengeš-Tržič Polcajov nič kaj opazil(upam, da niso oni mene :eek: :kva2: ) ceste fine motorček kot ponavadi ok :OK: cca 350 km

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po devetih mesecih abstinence končno na motorju. Ga peljal na tehnični, vendar, ker je letnik 2000, mi ga ni bilo potrebno delat :D oziroma so mi dali možnost, da ga letos ali drugo leto ne delam. Seveda sem izkoristil ta bonus že letos, kajti samo uni tam gor ve, kaj bo drugo leto :D

Potem je seveda sledila krajša turca (80 km). Si nisem mislil, da lahko v devetih mesecih izgubiš toliko občutka za motor. Počutil sem se kot, da bi bil prvič na motorju. Tako štorastega se še nisem počutil, vendar hvala bogu so občutki s kilometri spet počasi prihajali na mesto. Bo pa vseeno potrebno še kakšno furo odpeljat, preden bom kolkrtoliko nared .) Upam, da bo vikend lep, da odprem mojo sezono. Nasfeld mora bit moj! :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons Kočevje - Brod na Kolpi.....in to dvakrat,...... :BUA: :BUA: ja dvakrat, pismu zgubu tablco,....tko da vsi tisti ki ste me dons prehiteli (medtem k sm vozu 50-60km/h), ne mislt da se mi je utrgalo,.... :grrr :grrr :grrr ne ne, sm tablco sm iskal........in jo na konc najdu :OK:

Tko da SHARKi še grize :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: ponedeljek, 04. april 2005 ::

šentjur-celje(na bencinski ugotovil in odstranil vzrok za opletanje zadnjice)-prebold-mrzlica-retour

na celi mrzlici srečal zgolj enega motorista..

proti vrhu previdno, ker je na cesti (sploh relacija podmeja-prebold) precej posušene zemlje, ki ni ravno optimalna za polaganje..

skratka, kratka popoldanska..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ena krasna turca po šihtu, smer Velenje-Marija reka, gori doli, gori doli, pa potem do Trbovlj in čez Zagorje in Trojane nazaj proti domu

najbrž nisi bil sam, tako da sta bla dva črna Z-ja? Če se motim, se opravičujem.

Včeraj se nisem mislil vozit, pa stopim iz vlaka in slišim in vidim za Savo proti Litiji dva motorista, potem se peljem domov in v centru Zagorja (pišem, kot da bi Zagorje bilo velemesto :slap: ) vidim prej omenjena črna Z-ja s CE tablico. Posledice so znane: hitro nekaj pojedel in se šel peljat čez Podmejo do Prebolda in nazaj. Marija reka je res malo kritična pod vrhom, ker so vlačili les iz hoste :BUA:

Popravljeno . Popravil Basko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih dnevna voznja je pa moja prva voznja v sezoni, tko da.. Danes zjutraj ene 3km testne voznje po guncljah z eno zadevco, ki ni moja, je pa mozno da bo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž nisi bil sam, tako da sta bla dva črna Z-ja? Če se motim, se opravičujem.

malce površno bereš, a (hint: KeC)?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce površno bereš, a (hint: KeC)?!

se posipam s pepelom :)

sicer se še ne poznamo, zato tudi nisem bil ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo do portoroža in nazaj

žal vidla tudi kako je zbilo motorista in sopotnico,hvala bogu brez hujših poškodb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons registriral, pol pa prvih 70 km po Gorenjski.

Orgazmično, yyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeaaaaahhhhhhhh

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padla prva fura :OK: ... sicer mal pozn.. zajahala šele okrog 18h (je blo treba še tablco namonterat.. hvala batzajla :D , pa nalepko nalept, pa ketno našpricat.. :D ), pol pa ena kratka furca, Brnik, Vodice, Ljubljana (da se mal navadm speljevanja in ustavljanja, pa vožnje med semaforji in kletkami), hotla zavit še k Firestartersom.. pa se je že mračil, pa mal mrazka je blo... Pa sm obrnila in nazaj preko nemške (kjer me je en butl prtegnen hotu ne vem kaj.. :huh: , s ceste spravt al kaj,.. še zmer mi ni jasn, kwa je hotu, kreten :SS ) do Kranja. In to je blo to.. zaenkrat.. :naughty: ... Nadaljevanje sledi.. :)

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ena kratka fura po naših krajih, vreme super :yea1: veliko traktorjev na cesti :BUA: .....me je kar malo stisnilo pri srcu ko sem v Lipovcih na cesti videl rdeč madež od včerajšnje nesreče :xx: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem dans v krasni družbi peljala mojo novo tank torbo na sprehod in preverjat, če je na primorskem še vedno slano morje ... :D ... pa sestro sem po dolgem cajtu spet vidla ... :) ... pa čisto na koncu prekrasnega dneva sem se mogla še zelo glasno režat z enega kretena v (valda) BMW-ju, ki je na semaforju že skakutkal ves živčen, kao -jaz bom pa ziher motor prehitu - pol pa je tako naglo zavil in gas tiščal, da bi skoraj celotno prometno signalizacijo ob cesti nesel s seboj domov ... :slap: ... there are many stupid people on this planet ... :slap:

...ah ja pa v Postojni na črpalki sva srečala en prijazen par na motorju,- Honda Varadero z plišastim sopotnikom na kovčku ... .) kjut kjut medvedka ni kaj ... .)

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....izkoristu lepo in lih prov toplo vreme za triurno inštrukcijsko vožnjo enduro vožnje - nekje med soft in hard - blo poučno - komaj lovil predavatelja - še bom nadaljeval ...

post-2263-1112769206_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cesta na Areh je super in brez peska - tak da navalite!!! ampak samo do bolnice, višje je pesek in vsrano od kmetov! :OK:

grem danes spet obnovit znanje polaganja :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zjutraj prvo Polzela -> Velenje (servis celade), nato Slovenj Gradec, Dravograd, Radlje ob Dravi (menjava gume), Maribor. Ceste fantasticne. Zdajle malo sluzbe, potem pa domov MB -> CE stara cesta , Polzela. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prva fura :OK: občutek motorja, gume in ostalo prvih 40km :BUA: ne znam več furat! :slap: Am pak pol naprej je bilo pa z vsakim km bolje. :worship: No relacija je bila pa: Celje-Vitanje-Mislinja-Dravograd-mejni Radelj-Lavamind-Dravograd-Velenje-Celje :yea1: 140km :rolleyes:

Srečal nekaj motoristov. :yea2:

Mejni prehod radelj. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se odločil, da grem preverit kak je na route 69.... Takoj po službi po mojo :wub: in na motor... smer Maribor - prelaz Radlje in po avstrijski strani do dravograda :OK: :OK: :OK: ceste so super edino na ene par ovinkov je še pesek (na spustu do Lavamunda) Gostilna na vrhu je še zaprta in tudi motoristov sem srečal ene tri.. no iz dravograda sem nadaljeval na Mislinjo, Vitanje, Sl. Bistrico do Maribora.... 183 nasmejanih km :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!