Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

.) A ni bilo nekaj govora, da se pride v Domžale na sejem z motorji ? No jaz sem bil tam včeraj (glej sliko v tisti temi), pa nikogar drugega.  :P

Kljub dežju ni bilo tako slabo  :OK:

:yea1: Bravo BMWslo , da si nas počastil s svojim obiskom, pa še kdaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sredo sem naložu moje dekle in jo pihnil en lep krog celje-laško-trbovlje-prelaz-marija reka-žalec-celje :OK:

vse lepo in prav-prva daljša turca na mojem novem-starem KLRju, ravnine so groza za ta bike (prevč vetra), v ovinkih se pa lepo znajde, v mestu in na travnikih...je pa doma :OK:

sam se bo treba odvadit cestaškega polaganja ovinkov :devil:

cesta načeloma vredu, le na drugi strani "prelaza" proti mariji reki (preboldu) je blo kr nekaj suhega blata na cesti in na ravnini razlito olje ali benzin...padu en motorist kr pošteno...nč polomlenga sam motor usut pa on krvav :(

lepa turca za otvorit sezono :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek, ko sem končno uredil registracijo, sem se popoldne vsedel na motor, da preizkusim mojo spomladansko zarjavelost... :zzz:

Takoj v Šempeter preverit stanje lanskoletnega zraka v gumah in že sem drvel v smeri Šentruperta, Šmartno ob Paki, Velenje, Dobrna, Celje, Šempeter, Marija reka in obrat proti domu!

Skupaj po 110 km parkiral na dvorišču z velikim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno spet sonce. Nisem zdržal med službo in sva s sodelavcem skočila do Logatca in nazaj (namest malce). Kljub prehladu se je splačalo mal zobe stisn in uživaz po dolgem času

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredil nekaj več kot 150 km! Vreme je bilo super, edino ob prihodu v Cerknico me je 1km pred domom ujelo par dežnih kapelj. Drugače pa zakon, srečal precej motoristov, vse pozdravil, vsi odzdravili! :OK: Za danes je želja po motorju potešena, ju3 pa spet kam, če bo vreme! :D

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bled - Kranj - Mavčiče - pa spet Kranj - pa Tržič- pa Bled. Ceste so že kar spucane, suhe, peska je še mal tu pa tam...čez vikend pa tko napovedujejo dež. Šit.

Aja, dons...ja fajn, ne. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem naredil drugo turco z mojo yamahco relacija Slov. Gradec - Celje - Dobrna - Slov. Gradec in je bilo super :OK: , seveda plavi ne počivajo in so me ustavili kot po navadi 3 km od štarta, drgač pa ogromno motorjev na cesti. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po sihtu sem sel najprej samo do sentilja in seveda Sladkega vrha ter nazaj , malo za ogrevanje potem pa sem dobil zaradi sonca :OK: luste se za Leibnitz, Deutschlandsberg, Gamlitz, Radlpass in proti Mariboru :ninja: .

Vmes sem se ustavil se na enem Puntigamerju in opazil da je zadnja guma ze na izdihljajih, potem pa se servisna lucka. Tako, da je prisel cas izdatkov.

Lepa fura. Cca 200 km, vendar se vedno malce hladno. Sploh na hribih. :grrr

LP Milko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno spet lepo vreme :D in čas, da spet osedlamo jeklene konjičke. Včeraj sem to storil takoj po službi in odrvel po relaciji SG - DRG - MB in nazaj. Čudovitih 150 km za potešitev prvih skominov. Malo je še peska na cesti :eek: tako, da je treba tu pa tam malo poapzit, drugače pa vse OK. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva z sinom naredila uvajalni tečaj varne ,vožnje z motorjem . :cry: Pri Langusu na Ljubnem sva prevzela motor kjer mu je naredil servis ,ter se podala domov . :OK:

Seveda po najdalši možni varijanti ,Ljubno ,Kranj,Medvode, :) :yea1: Ljubljana ,Tromostovje, kjer ni bilo žive duše ,nadaljevala Domžale,Mengeš,Kranj se ustavila v Rondoju na kavi,Tržič pod gorami do Begen, in končna destinacija

Mojstrana .

:fight2: Doma pa ustni vnos podatkov v prazno in vase zavervano glavo da vse zna in da je sam na cesti da ima samo on prednost. :slap: :OK: Upam da mi po kratkem vnosu podatkov prišel virus trojanski konj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj po šihtu:

Mengeš-KR-Šk. loka-Kladje-Cerkno-Most na Soči

Cesta in sploh dolina Idrijce je v tem času cudovita :wub: ne preveč prometa, cesta čista, dolina počasi zeleni. Kofe in pavza na Mostu na Soči, potem pa na Podbrdo. Pozor, cesta je zelo peskasta, tudi nekaj popravljajo, tako da so odseki s izrezanim asfaltom. Od Podbrda proti Šk. loki spet super cesta, slavni kranjski kangoo z radarjem v Doolenji vasi sem videl pravočasno. Ravnokar zaključil doma.

BTW kar nekaj km superdobri ovinki in dober asfalt na cesti Železniki-Podbrdo med odcepom za Sorico in Podbrdom.

180km :OK: Srečal tokiko motoristov, da jih ne štejem več. Vsi pridno pozdravljajo.

Super :D

Jezijo me samo zavore, ki so začele nadležno cviliti :BUA: moram poštimat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem bil pa že mal živčen, nove gume na mopedu zunaj pa sam dež :BUA: :BUA: :BUA: .

Zato danes popoldne takoj iz Ljubljane proti Hoterdrščici od začetka malo bolj previdno potem pa :OK: :OK: :OK: ,nato pa še do Postojne nazaj grede dvakrat čez ride :eek: :eek: :OK: in Do Ljubljane. Srečal cel kup motoristov

Super popoldne :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem tudi jaz naredu nekaj čez 200km. Štartal iz Grobelnega proti Celju. Ko sem se peljl mimo Šempetra me je kr avtomatsko potegnilo proti Preboldu in na Marijo Reko :OK: ... Potem sem nadaljeval proti Mozirju in nato čez Gornji Grad do Kamnika, kjer sem spil kavico. Vračal pa sem se čez Tuhinjsko dolino. Super je blo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

Stevec dela! DELAAAAAAAAAAA!!! Prvic, od kar je pri meni :D

Ma kaj stevec, vse dela :OK: Kaksna stvar se celo prevec. Sklopka, recimo. Zato pa nisem dobil dvojke ;)

No, pa saj gume tudi drsijo, ampak zaradi tega se ne bomo sekirali. Bodo pa zato zdrzale se kaksno leto ali pa dve.

Ampak, saj za letenje ne rabiva gum. Pa bremz tudi ne. Samo bencin in olje. Tega pa ne bo tako hitro zmanjkalo, sedaj ko se ne slini vec.

Pristajal bom na glavi. Me ne boli vec.

No, pa Celovska tudi dela :OK:

In stevec je rekel 23,5 kilometrov. Zdej pa umit pa sanjat.

:D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roadrunnerji smo se, srecali ob petih na dogovorjeni tocki v MB. Potem pa Vitanje, Velenje, sempeter, Marija reka (bil prvic in seveda navdusen, sedaj koncno vem o cem toliko debatirate) in seveda povratek po cca isti poti nazaj v Maribor in na zasluzen pir:beer1: ,..dva no stiri :beer2:za ziher in se v center kaffe.

Lepih 230 km.

Jutri pa na zegnanje se prej pa kak krog po soncu okoli Pohorja!!!!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cerknica - Planina - Cerknica, 2x po ridah gor pa dol! Ni veliko, vendar bolje kot nič! Me happy! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje, danes sem kljub delu, vseeno uspel narediti 52 km... sicer bolj takih-takih... ampak... pazi... zvečer sem si utrgal nekaj prekrasnih km... :grim ... je prasička krepko zadihala na pljuča, je morala stiskat na 14 taužnt obratih... kratko, a sladko... :OK:

(ljubljanskočrnuškeobvoznicezmaloavtizakonpress) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno včeraj spet malo dalša fura :OK: ob 14.30 sma jo z kolegom (Mirčem) užgala:

Ljubno - Solčava - Pavličevo sedlo - Jezersko sedlo - Kranj - Kamnik - Černivec - Gornji Grad - Ljubno

160 lepih sončnih kilometrov

Cesta na Pavličevo sedlo je že super :OK: , je pa treba pazit, ker skor na vsakem ovinku teče voda čez cesto, ker je v torek nabrisalo kar nekaj frišnega snega.

Na avstrijski strani je pa prbližno isto, pa še vreme je blo tako, kot da se bo vsak cajt uscalo, vse dokler nisma prišla do Jezerskega se nama je sonce skrivalo za oblakih.

Drugač ja pa turca bla super, kajti nobene gužve (misli Pavličevo in Jezersko sedlo) :D

Še slikca z A-strani Pavličevega sedla....

post-5241-1113628736_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal za filing iz Lj do Brezovice na kofe :) ...vsak cajt se bo pa itaq uscal :BUA: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ponovil turo Sl. Gradec - Maribor - Vitanje - Sl. Gradec, tk da ta teden bo pa treba počas na prvi servis :OK: , pol pa gasaaaaa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvčerajšnim popoldan sva se z boljšo 1/2 odpravila iz Šmartnega ob Paki proti Velenju, čez Vinsko Goro proti Celju, pa za Šempeter in ko sva bila že tam pa gasaaaa za Marijo Reko proti Trbovljam (cesta je ZAKON!!! - razen trboveljske strani, ki je bolj :SS) v Trbovljah na sok in sladoled, nato pa nazaj proti domu.....

Včeraj dopoldne proti Gornjemu Gradu pa čez Černivec v Kamnik...... NI BLO SLABO :yea1:

Danes pa od doma proti Mariboru čez Slovenske Konjice, Fram, Rače, itd itd.....

NA CESTI OGROMNO MOTORISTOV, SKRATKA ZAKOOOONN! AMPAK ZDEJ GA BO PA VREME MAL SF****O, AMPAK SEJ BO KMAL BOLŠ :OK:

LP! Grega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!