Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Cerknica - Ilirska Bistrica - Kačje ride - Logatec - Cerknica. Skratka lepih 140km! Ampak sem pa kar malo zgrožen, tekom cele poti sem se poskusil priključiti vsaj 5 skupinam motoristov, pa z vsako sem vozil le do prvega naselja.. Jaz sem zmanjšal na 50/60, vsi drugi, ma čist vsi kar sem jih videl so pa pičili čez naselja vsaj 80/90 če ne več! A se res nobeden ne drži omejitev? :eek: :blink: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Dons sem že kar ob 9 uri štartal proti Loškem Potoku na žegen , potem pa še na Cerknico , pa na Planino , na ride , do Postojne tankat in kavico , potem pa domov za Domžale :OK:

Moram pa pohvalit MK Holcarji , za lepo prireditev in dobro organizacijo , sicer nisem bil do konca , ampak vseeno :OK:

post-5346-1114274704_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na relaciji:doma,ljutomer,sv.jurij,srečal dva motorista na avtobusni postaji proti radencom in ju vprašal,če je vse OK tablice(lj in ce),nadaljeval proti m soboti,srečal tipa na dukatiju 998 ni pozdravil :BUA: pri poligonu še tipa z čoperjem,tudi ni odzdravil,nadaljeval proti bukoviškemu jezeru,srečal eno športivo,na jezeru še dva BMW-ja,nadaljeval proti bistrici,ljutomerju,ormožu na poti še srečal skupino motoristov v radomerju in v ormožu dva srebrna BMW-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj: Servis Barborič (ŽBK)-švercanje :grim do Trebnjega (tehnični, registracija)-Novo mesto-Dolenjske Toplice-Črnomelj (obrnu)-Dvor in domov!

Kaj cm rect, fantasticno :yea2: , sicer ni blo nih ne vem kolk kilometrov, sam vseen za zacetek sezone totalni zakon :worship:

Samo motoristov pa ful mal srecal, mislm da sam ene 3 .)

lp, stefic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubno - Zmajeva votlina (kavica) - Celje - Sevnica - Mokronog - Otočec - Novo Mesto - Metlika - Črnomelj - Stari trg - Kočevje - Ljubljana - Kamnik - Černivec - Gornji Grad - Ljubno

359 km

Čeprav je blo oblačno .) že dopoldne smo jo užgali proti Črnomlju gledat enga KLRja. Pol je pa celo tak blo, da ga je kolega kar kupil :OK: , motor ohranjen, cena primerna (mal smo še zglihali), pol sta pa udarla, cash na mizo, pogodbo napisat, pa še 1L Metliške črnine smo spustili po grlu, da bo biznis držal. :OK:

srečali smo pa v celem dnevu max. 15 motoristov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil na žegnanju v Škofji vasi,pri Vojniku tak žegen mi je všeč hitro brez nepotrbnih nakladanj. :yea1: Po žegnju potegnil do Čakovča prespal in danes vračal nazaj prek Ljutomerja,Ormoža,Ptuja, pihal zelo močan veter ki je spreminjal smeri,(zajebano zelo sploh) Slovenska Bistrica,Žreče,Celje,Trojane mraz in veter tako da sem obleku dežni kombinezon,Domžale par kapljic naprej Kranj in domov Mojstrana. Mrzlih vetrovnih 290km :010 :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj

Kranj - Vrhnika -Logatec - Postojna - Koper - Portorose in nazaj :OK:

Motoristov tolk kot bi bili motorji in reg. zastonj, na ridah je blo noro, tm okrog 6 ih cca.30 motorjev.

Odlično za prvo daljšo turo letos :OK:

PS: edino pihal je mal preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: petek, 22. april 2005 ::

kratka popoldanska na relaciji šentjur-celje-frankolovo-vitanje-velenje-šentjur

pri skalci kongratulirali kecu in spoznali par državljanov MS..

100 nasmejanih kilometrov..

:: sobota, 23. april 2005 ::

šentjur-prebold-marija.reka-trbovlje-litija-šentvid-ivančna.gorica-dvor-kočevje-dvor-novo.mesto-trebnje-mokronog-sevnica-planina-šentjur

na lastne oči šel preverit, kaj je tako odličnega na relaciji dvor-kočevje.. pa ni odlično, ampak je Odlično.. priporočam..

tudi kočevje sem si drugače predstavljal in moram pohvalit to simpatično mestece (posebej simpatične znajo bit kakšne prijazne kelnarce v kakšnih mestnih kavarnah)..

370 navdušujočih kilometrov..

post-685-1114408152_thumb.jpg post-685-1114408164_thumb.jpg

:: nedelja, 24. april 2005 ::

na lastne oči šel preverit, kaj hudiča pomeni blagoslov motorjev.. in ugotovil, da to ni nič drugega kot motozbor z blagoslovom O:-) namesto striptiza :devil: ..

relacija šentjur-šmarje(žegn)-rogaška-lemberg (krožna)-ponikva-šentjur

70 blagoslovljenih kilometrov..

post-685-1114408188_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj štartal šele ob 15. uri. Zahotelo se mi je slane vode in sm krenu proti morju. Kočevje - brod N/K - Delnice - Gornje jelenje /vozil za večjim nalivom, mokro, megleno, peščeno, mrzlo, skratka :SS / Cesta: Gornje jelenje - do odcepa za avtocesto je zaprta - brez opozorila v Delnicah/ Tako sm bil prisiljen krenit proti Reki - mim Grobnika - Bakar - Crikvenica oz. Kačjak. Se pojavilo mal sončka :OK: :OK: . Za nazaj na magistrali vprašal CRO žandarje o zapori, pa so me sm debel gledal češ, kaj ti pa je. TI SAMO VOZI. Pa je bla cesta do Gornjega jelenja tut s spodnje strani od priključka na avtocesto zaprta. Tok da šel na avtopcesto do Delnic - Petrina - Kočevje. Čeprav blo mrzlo in precej vetrovno, pasal morski zrak. Morje še slano!!! V vsakem primeru prijetnic cca 200 km. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredil en krog Zagorje- Moravče - Kamniška Bistrica - Gornji grad - Logarska dolina - Marija reka - Zagorje.

V prvem delu fure skoraj nobenega motorista, v zadnjem delu pa nekaj skupin. Kljub hladnemu vremenu in vetru prijetnih 212 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikendaško spoznavanje štajerskih cest :OK: ... Kolk kilometrov sm nrdila..? Pojma nimam.. nism štela.. :grrr Kje sm se vozila? Jah-štajerska :grim .. kje? , bi pa znal kdo drug bolj točno povedat :grim :D ... Mi je pa najbolj ostala v spominu cesta Ptuj-Lenart.. pa Lenart-Ptuj, pa Ptuj-Lenart... :grim .. pa kr ni blo dost :grim :kva2: :lol1: :lol1: ...

Pa včerajšnja furca med Sl. Bistrico in Celjem.... :grim aaaaaaa :kva2: :kva2: :kva2: . Na Vranskem pisalo na tisti tabli celih 5stopinj :blink: , v Tuhinjski mal rosilo (ravno tolk, da so se tiste muhe na vizirju spacale še do konca :angry: ), to je blo pa vse od dežja, potem pa naprej BP do cilja...

Sezona se je odprla :grim :OK: :yea2: .. pa kot bi nekdo rekel: kooolio :grim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yup, lepo turo smo nardili v soboto, prav dovolj dolgo in hitro za zacetek sezone! Era, naslednjic malo dvignemo tempo ;)

Aja, pa sem slisal da sta sla se enkrat Ptuj - Lenart - Ptuj brez mene... :angry:

Jaz takrat spil ze 2. pir, menda... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Vranskem pisalo na tisti tabli celih 5stopinj  :blink:

Tista tabla je očitno pokvarjena že kar nekaj časa in vedno kaže nekaj stopinj manj, kot je resnično! :cry:

Pa da ne bom čisto :topic: , še opis moje kratke vožnje

V petek popoldne:

Od doma najprej na bencinsko v Šempeter preverit zrak (guma je /v petek še bla/ predrta in spušča). Pol pa smer Celje, Štore, Šentjur, Šmarje, Mestinje, Podčetrtek, Bizeljsko, Brežice (tankat na Petrol), Krško, Radeče, Zidani most, Laško, Celje, Prebold in v garažo. Nabralo se je 190 km.

Sobota:

Zjutraj ob 8. (madona je blo mrzl) jaz in moj sosed vsak s svojim motorjem po nove gume. Smer Žalec, Celje, Štore, Šentjur, Šmarje do Protect servisa. Menjava zadnje gume. Ob 10. po sončku lepo nazaj domov.

Sledil je pozen zajtrk. Malo pred dvanajsto sosed napoka svojo ženo, jaz sam. Smer nas je vodila čez Šenrtupert, Letuš, Mozirje, Gornji grad, čez Černivc v Kamnik in po Tuhinjski dolini proti Vranskem in domov v Prebold. Lepih 110 km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dodatek k sobotnemu poročilu..

v soboto zjutraj kolega pripeljal ganz novo Aprilio RSV (Black Bitch!), montirala sva tablice in v znak globoke hvaležnosti sem lahko odpeljal par deset metrov s to z.v.e.r.i.n.o. (relacija P30-P24-P30)

sicer test ni ravno merodajen, ampak razlika 53 konjev se še kako pozna :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto pod večer skočil na hitro na Ptuj, kjer dvignil, kar pred tednom pustil tam.

Pa domov.

In tam, ko se konča mesto Ptuj, kot pravi tabla, v smeri proti Kidričevemu, peljem lepo v koloni z mestnim tempom, torej, nekje okoli 50 km/h. Nekaj metrov za avtomobilom pred menoj in pred njim jih je bilo še dosti, avtomobilov, v koloni, za menoj pa tudi.

In naenkrat se ob desnem robu ceste pojavi dolgouhec. Hitrih nog je pritekel tam nekje iz golfskega igrišča in se namenil preko ceste. Izbral je luknjo pred menoj, če je sploh kaj izbiral. In ko je bil že kak meter na asfaltu in le meter ali dva pred menoj, je očitno ugotovil, da se je spravil v škripce.

Jaz sem že nastavil motor, da mu zapejem za ritjo, ko je hudiček mali za hipec zastal. Ravno tam, kamor sem se nameril in ko ga naslednji trenutek ne bi smelo več biti. Sem že videl in čutil, kako najprej poskoči prednje kolo, potem malo zamolklo udari in poskoči še zadnje kolo.

Ko se je dolgouhec pognal naprej in spraznil prostor pred menoj. Še sreča, da imajo zajčki kratke repe. Če bi še imeli dolge, bi od sobote dalje imeli le še kratke, ker sem mu zapeljal tik za ritko.

No, tudi na drugi strani ceste je šlo za dlako, ker je bil tudi nasprotni promet gost.

Tokrat si, zajček, imel srečo.

In jaz tudi, mirno spanje.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto pod večer skočil na hitro na Ptuj, kjer dvignil, kar pred tednom pustil tam.

Pa domov.

In tam, ko se konča mesto Ptuj, kot pravi tabla, v smeri proti Kidričevemu, peljem lepo v koloni z mestnim tempom, torej, nekje okoli 50 km/h. Nekaj metrov za avtomobilom pred menoj in pred njim jih je bilo še dosti, avtomobilov, v koloni, za menoj pa tudi.

In naenkrat se ob desnem robu ceste pojavi dolgouhec. Hitrih nog je pritekel tam nekje iz golfskega igrišča in se namenil preko ceste. Izbral je luknjo pred menoj, če je sploh kaj izbiral. In ko je bil že kak meter na asfaltu in le meter ali dva pred menoj, je očitno ugotovil, da se je spravil v škripce.

Jaz sem že nastavil motor, da mu zapejem za ritjo, ko je hudiček mali za hipec zastal. Ravno tam, kamor sem se nameril in ko ga naslednji trenutek ne bi smelo več biti. Sem že videl in čutil, kako najprej poskoči prednje kolo, potem malo zamolklo udari in poskoči še zadnje kolo.

Ko se je dolgouhec pognal naprej in spraznil prostor pred menoj. Še sreča, da imajo zajčki kratke repe. Če bi še imeli dolge, bi od sobote dalje imeli le še kratke, ker sem mu zapeljal tik za ritko.

No, tudi na drugi strani ceste je šlo za dlako, ker je bil tudi nasprotni promet gost.

Tokrat si, zajček, imel srečo.

In jaz tudi, mirno spanje.

:)

Ti bil bil dober za pravljice pisat :OK: :OK:

Pa še moj krog v nedeljo z mojo punco:

Iz Ormoža , Ptuj, Slovensko Bistrico, Vojnik, Celje pa brez moje punce nazaj v obratnem vrstnem redu. Ko sva bila na poti v Celje nama je veter v sunkih mal nagajal pri Kidričevem drugač pa super fura in rezultat uspešnih 196km. Pa v Frankolovem sta me na poti v Ormož prehitela dva hitra, lep pozdrav obema če bota to prebrala! :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes Velenje-Celje (servis Selmar) tam pustil 47000 SIT in nazaj domov...

neprijetna vožnja v mokrem!! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem je fora, da so se štajerci pripravljeni ob znaku za omejitev hitrosti postavit na nos od silnega bremzanja, namesto da bi par metrov prej spustili gas? :eek: :blink: .....

mimogrede...LJ-MB-radlje od dravi - murska sobota - ljubljana....nazaj zeblo ko psa :( ....sem bla ziher da si bom oči prehladila :( ......motorcek drgač čeden in simpa.....

definitvno pa se bom v prihodnje izogibala stajerske...neki mi ni :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal z zamudo opisal sobotno furo...BTW bil sem brez comp-a..

Trije motoristi smo krenili iz Lj-Logatec-Col-Ajdovščina(kofi)-Štanjel-Sežana-Razdrto-Postojna-Lj.

Ma me je v Postojno ob 19:00 že tolk zeblo, da sem komi tamalga najdu k sm šel scat :unsure: ...

Ob 20:00 prijadral v Lj čisto premražen...

Lepih a mrzlih 200km...

lp bošte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vrenski dolini smo se vozile 3 fejzerke vse tri različne od moje tastare do tcjeve tasredne in nazadnje še čist nove fz6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po službi je danes padla lepa furica Sl.Gradec-Krško-Šentjernej-Slov.Gradec, šel s fotru nabavit mal cvejčka, da bo za žejo za poletne dni, na poti sem srečal kar nekaj motoristov. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nardil lepih 500km in rezultat tega je da me boli rit :trance_33_sleep: . Najprej sem šel čez Trojane v Ljubljani ker je imel kolega neke opravke. Potem sva se odpravila proti Postojni in nato proti Grobniku. Nazaj sva se vračala čez Kočevje (nori ovinki) proti Celju in domov. Motoristov je blo 1,2,3,4,................................100,.......................500. :hmm: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!