Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Zaradi pomankanja časa sem samo toliko peljal mopet na sprehod, da je lahko opravil najnujnejše... oz. moja malenkost. LJ-Podpeč pozdravit kolega. Pa je blo treba še na kofe it do Rakitne. Nazaj grede pa dilema.... LJ 16km ali Vrhnika 19km. No ja, kakšna dilema.... gremo mal spet Bistro pogledat. Ampak se je že mudilo. Volvoti so mi sicer všeč, ampak sem na žalost srečal primerek ameriškega volvo driverja. Zapelje 30m pred tabo na cesto, seveda ko imaš noter stotko. Bi se še razburjal, pa je bil preveč lep dan.

Pa ker nisem mogel dopoldan it nazaj čez Horjul, je blo treba popoldan nadoknadit. Do Horjula, pa čez Vrhniko nazaj. Dokaj gnojna cesta. Jebeš pomanjkanje časa.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najina današnja tura žalec-tuhinjska dolina-kranjska gora-korensko sedlo-beljak-celovec( obiskala minimundus)-borovlje-železna kaplja-pavličevo sedlo-luče-mozirje in domov

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28.4. Rakitna

cel dan sonce, ko prideva gor pa oblaki...

potem pa na (zelo dobre) ribe v Pekel (pa tam ni bilo nič bolj toplo :rolleyes:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota LJ - MS (Trbovlje - Hrastnik - Laško - Celje - Maribor)

danes obratno MS - LJ :rolleyes:

malo z brodom po Muri

pa malo ,,offroada" okoli bukovniškega jezera in okoli enega drugega jezera v MS, ki ne vem kako se mu reče...

veliko motoristov, malo avtomobilov :OK:

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj po ogledu MOTO GP so me zasrbeli prsti in hop na motor.

Fura je bila sledeča:

LJ - Jezersko, kjer so na AT strani ovinki :OK: .

Če sm že v jodllandiji sem pa še skočil preko Železne kaple - Žitara vas - Pliberka in Lavamünda na Štalensko goro oz. če se ne motim se reče AT Golica. .)

Ovinki so prava meka in na vrhu majhen Parkplatz za vse željne počitka.

Navzdol proti Sobote in Krumbachu je omamno dišalo po lesu, ob cesti so bili ogromni kupi hlodovine.

Ker je kolega užival v Mislinji, sem zavil na mejni prehod Radelj in pustil ROUTE 69 za drugič.

V Sl. Gradcu ja padla papica, v Mislinji sokec, od koder sem pičil naprej proti LJ preko Veleja, Mozirja in Črnivca.

Zaključil sem pri norem malarju na multivitaminih.

Števec je pokazal malo preko 350 km, kar je superfino za prvo furo v sezoni :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene 60 km po naših krajih, sem se kar redno spotil, je blo že skoraj prevroče :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se zapeljali do Obale...cesta je super ...ker ni avtomobilistov, ker gre večina po avtocesti.....tudi za nazaj je bila vožnja super le nekaj gneče pred hitro cesto....163 km z užitkom ob čudovitem vremenu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamnik-Prebold-Marija Reka-Trbovlje-LJ-Vrhnika-Ride-Unec-Rakitna (obupna cesta) :wacko: -Ig-LJ-Kamnik.

Fino fajn, skup 260 kilometrčkov. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: četrtek, 28. april 2005 ::

šentjur-tuhinjska-kamnik-kranj-bled-bohinj-tolmin-idrija-lj-šentjur

post-685-1115098708_thumb.jpg

:: nedelja, 01. maj 2005 ::

šentjur-piran-šentjur

:devil:

na Vrhniki srečal Brrrma, v Piranu je Pupa srečala mene, vsi skupaj smo videli eno hordo motoristov (zaradi vas me leva roka boli). lep poletni dan, malce preveč gužve, drugače pa ok.

prvomajski masaker:

post-685-1115098783_thumb.jpg

:: ponedeljek, 02. maj 2005 ::

dopoldanski kolesarski naskok na Svetino (55 minut iz Šentjurja) in popoldanski motoristični sprehod z braincapom in kratkimi hlačami po soseščini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podalšan vikend izkoristil za kratek obisk Dalmacije :D Seveda sem zraven vzel tudi mojo :wub:

Štartal v petek po službi iz Maribora. Nadaljeval čez Gruškovje na Hrvaško, kjer je do Krapine eno samo "delo na cesti" .... Do Karlovca po AC, pol pa po regionalki proti Plitvičkim... (cesta izredno prazna, posledica avtoceste :OK: , in se je dalo super peljat)... po kratkem postanku (ja tudi tankat je treba :( ) nadaljeval v smeri Gračac - Knin - Sinj (tankanje) - do končne destinacije Makarske... tam pa mozek na pašo in uživancija ( lokalno naredil 150 km - obvezno sem šel do Ploč po superdobre rdeče pomaranče :OK: )...

V ponedeljek pa proti domu... S to razliko, da sem šel čez Split ( se ustavil malo na rivi ) in pol po stari cesti Sinj - Knin - Karlovac AC do Krapine in domov v Maribor....

Vse skupaj se je nabralo 1163 km, pravočasno so me opozorili na dva radarja :OK: , Če ste v Makarski se splača it na T-bonea v SUSVID (zraven cerkve) skratka blo je fino :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kaj naj rečem! Komej našparal dnar in registriral motor :kva2: Prvič v svojem življenju na motorju (tomosi, skuterje ne štejem) in občutki so fenomenalni. :OK: Naredil že cca 600 km v parih dneh!!! :oops: Kam se splača it zapelat sem pa iz NM (Koroška vas). Če bote kej po Gorjancih vozil pa bote vidli enga na enduro motorju k pozdravla vse povrst, to sem jst :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napaka: pravilno se napiše trbovlje-mrzlica(podmeja, marija reka, kakorkoli že)-prebold-celje

da boš naslednjič malce bolj točen...

lahko je šel čez Hrastnik in Marno na Rimske toplice. Tudi lepa cesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto smer KRAS. Torej MB - CE - dom~ale - PO - Sepulje.

Tam sva si z mojo :wub: vzela dva dni za pocitek in uzivanje po primoraskih cestah s postanki za prsut in na koncu teran.

Vceraj, ponedeljek pa obratna smer le da preko Bovca - Vrsica - Jesenic in Tuhinjske doline.

Se je nabralo za lepega jurja kilometrov in se ljubica se je navdusila nad motorjem in voznjo :D ...

LP Milko

post-3866-1115125472_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z motoristkom picila cez Golico. Padlo par kapelj, drugace sva se kar v redu izogibala dezju. Samo Jezersko na gor je bilo mokro.

Ljubljana - Trojane - Zalec - Velenje - Dravograd - Radlje ob Dravi - Radlpass - Route 69 - Soboth - Lavamund - Ebersdorf - Eisenkappel - Jezersko - Kranj - Brnik - Menges - Ljubljana.

Tam okrog 300 kilometrov.

Na Golici je mrzlo.

Druzba je bila pa dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z motoristkom picila cez Golico. Padlo par kapelj, drugace sva se kar v redu izogibala dezju. Samo Jezersko na gor je bilo mokro.

Ljubljana - Trojane - Zalec - Velenje - Dravograd - Radlje ob Dravi - Radlpass - Route 69 - Soboth - Lavamund - Ebersdorf - Eisenkappel - Jezersko - Kranj - Brnik - Menges - Ljubljana.

Tam okrog 300 kilometrov.

Na Golici je mrzlo.

Druzba je bila pa dobra.

Enako moram reči za Dave-ja :beer2:

Prihod Dave-a :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: :yea1:

Ps: Dve porcije rižote sem zmazal! :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne rižote?? Frutti di mare :OK:

A danes si se končno vrnil s Črne gore :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne rižote?? Frutti di mare  :OK:

A danes si se končno vrnil s Črne gore  :fredy:

Ja, pa sem moral že v Avstrijo skočit. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z gugico fletkanih par km do postojne pa čes cerknco pa mim nove štifte do ivančne pa nazaj v LJ lih k je par kapl padl.

Kok KM nej pa gugica pove k je tanku v LJ predn sva šla.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam v BTC po Cd-je pa v Raco na kofe...so me oblaki in par kapel prestrašl :unsure: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S...so me oblaki in par kapel prestrašl :unsure: ...

No sva že dva, jst sicer nardil slabih 50k, ampak so se grozeči oblaki pomikali iznad savinjske, tako da sem obrnil in pičil nazaj proti Velenju, pa drugič :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!